Jump to content
PirateClub.hu

Magyar Jégkorong(válogatott)


Face8611
 Share

Recommended Posts

Én ugyan annyira nem követem a jégkorong-sport alakulását Mo-n, ám a VB-re való kijutásnak én is örültem, hiszen végre van vmi sportsiker aminek együtt tudunk örülni! Gratulálok a fiúknak és sok sikert kívánok nekik! ;)

 

RIA-RIA-HUNGÁRIA!!!

Link to comment
Share on other sites

Sajnos erre lehetett számítani. Pozitívum, hogy egyszámjegyű vereséggel megúsztuk és hogy küzdöttek a fiúk becsülettel. A szurkolóink megint kitettek magukért, remek hangulatot teremtettek. Bízom benne, hogy maradt még muníció a holnapi – fehéroroszok elleni – nagyon fontos találkozóra is – játékosban, szurkolóban egyaránt. Mindent bele fiúk! :)

Link to comment
Share on other sites

Megvan a lehetséges ellenfelek sora a divízió 1-ben

 

Néhány perccel ezelőtt 5–1-es dán győzelemmel zárult a magyar jégkorong-válogatott utolsó előtti meccse, ami egyben azt jelenti, hogy a mieink kiestek és jövőre csak a divízió 1-es vb-n vehetnek részt.

 

Miután az is eldőlt, hogy Magyarország a rosszabb kieső, már ismertté is váltak a lehetséges ellenfelek. Eszerint a visszajutást Szlovénia, Nagy-Britannia, Lengyelország, Horvátország és Dél-Korea legjobbjai ellen kell megpróbálnia válogatottunknak.

 

Nem lesz egyszerű a visszajutás a csapatnak, de ezek a srácok számtalanszor bebizonyították, hogy nem ismernek lehetetlent, ha küzdeni kell. Sok sikert a divízió 1-ben!

Link to comment
Share on other sites

Valóban nem lesz könnyű a visszajutás. A favorit a házigazda Szlovénia, aki hozzánk hasonlóan megjárta már az A csoportos VB-t, de a lengyeleket sem szabad leírni (lásd U18-asaik hogy lesöpörték a mieinket Minszkben). A britek és a horvátok papíron a verhető kategóriába tartoznak de egy-egy kihagyás vagy pillanatnyi rossz forma az ilyen meccseket is nehézzé teheti. Korea pedig a sötét ló a mezőnyben. Ismeretlenek ugyan, de azért jelzésértékű, hogy 5 győzelemmel 100%-osan jutottak fel a DivII-ből. Szóval ha nem sikerül az azonnali visszajutás az elitbe, akkor sem kell szégyenkezni. Dolgozni kell, felhasználni a mostani sikereket, megragadni a pillanatnyi hokilázt, fiatal játékosokat toborozni, tanítani, beépíteni a válogatottba, hiszen ennek a csapatnaknak a zöme már nem fog újra eljutni ide. Ez is egy kisebb csoda volt amit eddig véghezvittek és ahogy helytálltak. Miden tiszteletem az övék, a jövő meg a fiataljainké... Hajrá fiúk!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hát igen nehézkes lesz visszajutni csak az a baj h ezzel nem érünk semmit h éppen h csak feljutunk aztán mindenkitől kikapva kiesünk! :(

jó ez a magyar csapat csak 1-2 meccset kellett vna hozni!(persze ezt nem várhatjuk még el tőlük mert azért az még nagyon magas osztály volt a válogatottnak!)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...