Jump to content
PirateClub.hu

Nyomtató kérdések,gondok!


tibbbo
 Share

Recommended Posts

Üdv mindenkinek!

 

A segítségeteket kérnem ezzel a témával kapcsolatban!!

 

Jelenleg HP PSC 1310 es nyomtatom van és eddig minden OK volt, s hirtelen egyik percrol a masikra megbolondult.

Hiába teszek nyomtani egy adott dokumentumot s nem nyomtatja ki pedig kiírja hogy nyomtatás készülőben.

Ez egy multifunkciós nyomtató a scanner is működik a fénymásolás is, csak a gépböl nem enged nyomtatni semmit.

Már legalább 10-szer restartoltam a gépet, a legújabb drivert lehúztam rá, az aktív nyomtató is be van állítva, és nem tudom hogy mi baja lehet.

 

Szerintem 100% hogy nem a nyomtato a hibás, hanem a gépen lesz valami gond, csak nem tudom mi.

 

Ha valaki tud segíteni, kérem segítsen fontos lenne!!!

Link to comment
Share on other sites

Szia !

 

Nálam ez bejött:

 

Kapcsold ki a nyomtatót, válaszd le a PC-ről, húzd ki a tápot belőle, majd 1 perc után add vissza a tápot és a PC-hez a kapcsolatot.

 

Nem biztos, hogy neked is bejön, de egy próbát megér.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Segítséget kérek bárkitől, aki már találkozott az alábbi hibával, és sikeresen meg tudta oldani!

 

Canon i350-es nyomtatóm a következő hibaüzenettel megállt:

 

Az elhasznált tinta gyűjtőtartálya megtelt.

 

Szétszedtem, mondván nem okoz ez problémát, kitakaritottam, összeraktam, semmi javulás. Gondolom valahol a "csöppnyi" agyában megjegyezte, hogy az egyszer megtelt, de sajnos nem tudom hogy kell belőle kitörölni...

Ehez kérnék segítséget, leírást, segédprogit, vagy bármit, amitől újra használható lesz a nyomtató...

Másikat nem szeretnék venni, mert ennél gazdaságosabban egy új kütyü sem tud dolgozni.

 

Előre is köszönet!

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

A hulladék tintagyüjtő, az egy ipregnált filc szerű anyag, ami felszívja a tintát a tisztító egységből. Nem lehet tisztítani, mert tönkremegy (láttam már pár kimosott példányt...)

De ha ki is mosod, nem fog menni a nyomtató, mert nem a fizikai állapotát nézi, hanem ''számolja'' az állapotot. Azaz szerviz program nélkül nem tudnád újra üzembe állítani.

Szóval mégis marad az új vásárlása, mert egy ilyet megjavíttatni több, mint egy új ára.

 

Bővebben:

http://prohardver.hu/tema/canon_i350_help/hsz_1-50.html

 

Esetleg:

http://www.atom.hu/szerviz.php

 

Itt a nyomtatók javítása táblázatban van még megemlítve...

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Van egy Epson Stylus DX4400 -as multifunkciós nyomtatóm. Minden szép és jó volt, de egyszer csak elkezdett csíkosan nyomtatni (vízszintes). Mivel a gép nem cseregaranciás, hanem szervízgaranciás, ezért már a szervízben is volt. A szervíz visszaküldte a nyomtatót, meg egy teszt papírt, ami szerint jól nyomtat, azóta is csíkos a nyomat, de nem annyira.

Az az érdekes, hogy ha fénymásolóként használom, akkor nem annyira csíkos, mintha a windows-ból nyomtatnék.

Azóta már volt windows reinstall is, de ugyanúgy csíkos.

Segítségetek kérném az ügyben, hátha van valami ötletetek.

Előre is köszönöm: MadDave

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

HP PSC 1510 multifunkciós nyomtatóm van, és az a problémám hogy csak feketét és zöldet tud nyomtatni, de zöldet is csak csíkosan. Mindkét patron eredeti, a színest viszont nem rég töltettem fel számítástechnikai boltban, és azelőtt míg ki nem fogyott, addig jól nyomtatott. Mi lehet a probléma? Ki kell cserélni a szines patront, és azzal megoldódik a gondom? Már kipróbáltam a HP szerszámosláda-ban található nyomtatópatron tisztítása, nyomtatási minőség kalibráció és diagnosztikai oldal nyomtatása eszközöket, de ezek sem segítettek.

 

Előre is köszönöm a segítséget

Link to comment
Share on other sites

Bocsi, h én válaszolok r.laszlo93 helyett, de unokatesóm, és nem tud gép közelébe menni: köszi a válaszodat Dadus, de nekem is HP nyomtatóm van (deskjet 3325), és mostanában én is úgy töltetem fel a patront, gyári patront, ugyanannál a boltban, és nekem nincs semmi gondom vele. Esetleg nincs vkinek vmi tippje, h hogyan oldhatódhatna meg ez a probléma?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

hali! van egy hp f2280-as nyomtató/scennerem, most elösször fogyott ki belőle a festék, és vettem bele egy-egy victoria nyomtató patronokat. A probléma az hogy ha berakom ezeket, akkor egy-egy piros led villog a nyomtatón, hogy nincs festék. És kíírja hogy nem kompatibilis. Ez valamilyen védelem lenne, hogy csak eredeti patront vegyek? Kilehet ezt valahogyan játszani?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

sziasztok!

 

adott egy hp psc f4210 nyomtató!

most először fogyott ki a szines hp300(cc643e) as patron!

utántöltés után sárgán villog a szines patron jelző és azt írja hogy nem kompatibilis a nyomtatóval...stb!

Mi lehet a probléma? válaszokat előre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...