Jump to content
PirateClub.hu

Flash Menük a mobilra!


tusnyák
 Share

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

én nem nagyon javasolnám a Flash menüt, jelen esetben Sanyierkiszonra...szinte az összesen szaggat...esetleg ha felrakjátok a hiper-szuper illegális szoftvermódositót akkor nem...

eddig kb. 100db olyan sony-t láttam amin szaggatott a Flash menű, szóval ne nagyon akarjátok én szerintem...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Honnan lehet Flash menüt letölteni? Google.hu! ;)

 

Én elmagyarázom, hogy az egészet hogyan is kell. Google-be írd be, hogy Far Manager. Töltsd le a progit. Ha megvan, nyisd meg. Kicsit ijesztően fog kinézni, de semmi pánik. :) Ha megnyitottad nyomd meg az F11 gombot, és ott kattints a "just da flasher gombra. Kattints a "script" gombra. Ott válaszd ki, hogy DB2020-as, vagy DB2012-es, vagy ha szerencséd van, ott írja a listán a telefonodat. Ez után kattints a "port" gombra. Ott válaszd ki a DCU-60-at. Ez után nincs más hátra, mint a "speed" gomb. Azt állítsd 921600-ra. Ha megvagy ezzel, kapcsold ki a telefonodat, szedd ki az aksit, utána rakd be. Ha ez is megvan, vedd elő az USB kábeledet, és kattints a "jump down into a large rabbit-hole" gombra. Helyezd be az USB-t, és úgy csatlakoztasd rá a telefonodat, hogy közben nyomjad folyamatosan a C (törlés) gombot. Most kicsi új zsibbasztás! Amig rá nem másoltad a flash menüket, addig nyomnod kell a C-t. Amikor betöltötte, kiad 2 mappát. A közül a kettő közül az "ofs" mappába menj bele. Ott kattints a "tpa"-ba, ott a "preset"-be, ott meg a "desktop"-ba, és ott a "flash"-be. Ha megvan, a másik panelen keresd meg, ahova mentetted a Flash témád .swf fájlját, és másold át a másik panelbe. Ha ezzel is megvagy, felül van kettő pont. így néz ki: "..". Azzal tudsz visszamenni a mappákba. Menj vissza egészen a "tpa"-ba. Ott kattints a(z) "user" mappába. Ott a "theme"-be. Oda a másik panelről másold át a .thm fájlt szintén a mellette lévő panelbe. Ha megvagy, addig nyomd felül a kettő pontot (..), amig ki nem írja pirosan, hogy warning. Ott kattints a "yes"-re. Elengedheted a "c"-t. Szedd le az USB-ről a telefont, és megint: aksi ki, utána be, és kapcsold be. Utána állítsd be a témát, és már menni is fog. :)

 

Remélem érthetően fogalmaztam, sok sikert! ;)

Link to comment
Share on other sites

helló tud valaki segíteni hogy kell flash menüt rakni k800i-re(cid 52)??

meg csináltam az SX progival mindent ahogy kell és azt írja ki hogy a téma nem állítható be!

vagy lehet hogy nem jól csintam tudtok segíteni??

Link to comment
Share on other sites

meg abba a far manager be nincs is olyan hogy just da flasher vagyis én nem tálálom f11 nem jön be!!

 

meg abba a far manager be nincs is olyan hogy just da flasher vagyis én nem tálálom f11-el nem jön be!!

Link to comment
Share on other sites

Nincs hát. Nem tudom a srác honnan szedte azt a leírást, de ha valaki az alapján akarja csinálni, ne csodálkozzon ha nem jön össze... K800ra pedig nincs flash menü, az a walkman sorozat kiváltsága ( kivételt képez az s500). A telók buherálását nem lehet 5 sorban megtanítani, ne is próbálkozzatok. Akit érdekel a téma, az olvasassa az alábbi fórumokat:

 

www.se-portal.hu
www.seria.hu ( ami egyáltalán nem ratyi -.-, sőt.. )
www.se-nse.net

 

régebben mind3-on aktív voltam magam is, akkor még tr3ck néven, ha olvasgattok, biztos találkoztok majd írásaimmal =) (és ez az önreklám helye)

 

letöltésekhez

www.topsony.com
www.iprotebe.cz -> ezt át lehet váltani magyarra is, regelni kell

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"a régebbi"

 

aham, hogyne. teljesen ,mind1 milyen régi a far managered, akkor sincs benne just da flasher alapból, mert nem része annak. jah, régebben amúgy sefp volt, én már akkor azzal játszadoztam mikor te még két kézzel tologattad az egeret, szóval ne olts le légyszíves. a jdflasher-t külön kell leszedni, épp csak erről elfelejtetted tájékoztatni a delikvenst a rendkívül ügyesen átmásolt "leírásodban". a c gombot nem kell végtelenségig szorítani, csak addig amíg a telóra csatlakozol. a jdflashernek csak cid53-on van értelme, addig meg tökéletes és egyszerűbb valamivel az setool 2 mint a far.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Szaisztok!

 

Szóval lenne egy gondom:

Szeretnék Sony Ericssont venni, W705 és C510 között vacilálok, de:

-kártyafüggetlenül drágák

-t-mobilosan pedig nicnsenek flash menük

 

kérdésem: Hogyan lehet megcsinálni, hogy T-mobile-os telefonon fussanaka szoftverek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...