Jump to content
PirateClub.hu

Töltenél le HD filmeket?


t17t
 Share

Töltenél/töltesz le HD filmeket?  

214 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Töltenél/töltesz le HD filmeket?

    • Igen, töltenék/töltök le!
      138
    • Nem, nem töltenék/töltök le...
      76


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Már 4filmet szedtem le így, és 4sorozatot, elégedett vagyok és tényleg sokkal jobb így, 4megás nettel, ha hagyom a torrentet, akkor1nap alatt lenn van és 45Ft/DVD ár mellett nem téma a dolog! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Egyértelműen IGEN!

1 megás a netem csak, de az abszolút kedvenceket mindíg leszedem minimum 720p-ben ,jah és HD tv-m sincs, 19'LCD-n nézem, azon is észrevenni a minőséget.

Ha esténként töltesz le vagy fel akkor az usd nem futhat a háttérben ?Másfél nap alatt lejött most is 1 720p film úgy, hogy napközben kilőttem az usd-t, ne fogja a netet.

Ha van rá lehetőség miért ne ? :)

Link to comment
Share on other sites

Man0waR: Nincs kedvem másfél napokat tölteni egy filmet! Én leszem az én kis Tré-Online 4 megás netemmel a DVDRip verziót fél óra alatt, aztán rárakom pendrive-ra, be a DVD lejátszóba, és nézzük!! :Aztán később ha összegyülik 5-6 film, kiirom őket egy DVD-re!

Ez nálam már megszokott, jó ez igy!! Nem kell nekem full HD meg semmi! Az a lényeg nekem: tiszta hang, jó kép. Szóval én nem ellenzem a HD-t, semmi bajom vele, de nekem nem kell!

Nem vagyok akkora látvány őrült, meg film imádó

 

Link to comment
Share on other sites

Erre hogy lehet nem-et válaszolni? Még szép, hogy igen!

JooGee kollégának már nagyon sok filmet köszönhetünk! Én konkrétan csak 720p változatokat töltök, de az is gyönyörű!

Aki nem látja a különbséget a DVD és HD minőség között az vagy hazudik vagy súlyos probléma van a látásával!

Blu-Ray-hez képest a DVD VHS minőségűnek számít. Na persze sorozatoknál én is DVD-Rip-et nézek, mivel csak az van :)

 

HD minőséget a népnek minél többet!

Link to comment
Share on other sites

Man0waR: Nincs kedvem másfél napokat tölteni egy filmet!

 

Nem is mondtam hogy tölts. :)

De ha este is töltök (bármit is) akkor legalább érzem, hogy nem feleslegesen fizetem a netem, így úgy gondolom hogy majdnem 100%-ig ki van használva a net. Ha elötte ülök akkor nincs letöltés, de ha épp nem kell a gép, illetve éjszaka vagy egy filmnézés alatt állandóan jön le valami.

Jó a HD, új értelmet ad a mozizásnak, aki nem próbálta még leginkább azok irtóznak tőlle.

Nem kellenek hozzá extra dolgok, egy 'mezei' tv-n észreveszed a minőség javulását. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Szerintem ez már nem kérdés.

 

Arról kellene inkább egy szavazás, hogy érdemes-e nekik új alfórumot nyitni?

 

Erre a kérdésre is "igen" a szavazatom.

 

A fórumot is utolérte a blogger-betegség, többen töltenek fel lassan, mint le. Amikor naponta 3-4 oldalnyi új topic nyílik (pl.: gladiátor hatszáztizenkettik dvdrip verziója - jó esetben, mert lehet, hogy innen töltötte le, és most sajátjaként újrafeltölti - de ez most nem lényeges), szóval ilyen mennyiség közül nehéz kiválogatni azt, ami érdekli az embert.

 

Ja, és annak sem ártana figyelmeztetés, akinek a 720*320-as felbontáshoz van pofája odaírni, hogy HD, meg 720p.

Link to comment
Share on other sites

csatlakoznek trebics-hez. kozel 300 hd filmem van.

 

a hd alforumot en is felvetettem mar tobb mint 1 evvel ezelott, sot meg azt is elvalalltam volna, hogy kivalogatom a szemet kozul. De 1 admin-t se erdekelt. Valamit ki kellene talalni, mert igy atlathatatlan a forum.

 

Es nem artana figyelmeztetni egyes feltotoket hogy a brrip nem hd minoseg (gondolok itt TipMix99 es tarsaira.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...