Jump to content
PirateClub.hu

Silent Hill széria


Mortuus
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

személyszerint még énis csak a kettővel játszottam/végigvittem a többit még ne is próbáltam de ami késik nem múlik ugye ha kell segitség kettőben énis tok segiteni am fantasztikus játék csak zavazó néha a kamera....más negatívum sztem nincs....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Az tuti. De a többi rész naon jó. Az Origins is kellemes meglepetés volt, ahhoz képest hogy mindenféle hype nélkül érkezett PS2-re, kifejezetten érdekes újítások kerültek bele. A "tükrös" megoldás nagyon eredeti :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Minek? Az összes Silnt Hill kijött Pc-re.

 

Ez nem igaz sok rész nem jött ki pcre pl ott van az origins meg az 1 is...az meg h az eggyet lehet emuval játszani az még nem jelenti azt h kijött...számomra nagyon bosszantó az h játszok vele és reflexből nyomok egy escape et erre kivág a játékból....

 

Amúgy én is nagyon szeretem az SH pcs részeit...nekem a 2 és a 3 jön be nagyon....a 4 az vhogy nem igazi silent hill....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

üdv mindenkinek

lenne egy kérdésem: nekem megvolt a 2,de ugy szagatott,hogy élvezhetetlen volt vele játszani

a konfigom proci intel pentium 733 Mhz proci,512 Mb memória,geforce 2 mx 400 64 mb vga

mitől van ez,állitólag ezen a konfigon el kéne futnia? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

sziasztok ....(xbox360)

én abszolut silen hill fun vagyok.....most jött ki az új rész de csak usa ntsc-ben találtam meg ....ha valaki tudja esetleg hogy honnan lehetne leszedni pal-ban annak nagyon megköszönném!!!!

Még egy kérdés!!!

Nem lehet valahogy átálittani az boxot hogy régio güggetlen legyen?????

Link to comment
Share on other sites

Jó ötlet volt ez a topic!Én már nagyon várom ,hogy kijöjjön Pc-re, az 5 tűkön ülök!Beszéltem olyan emberrel aki már játszott vele és oda meg vissza volt!Én kicsit azért tartok a csalódástól de remélem nagy durranás lesz!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Az 1 elképesztően hangulatos és ijesztő.Aranypéldája annak ,hogy a grafika nem minden.Ronda a játék de eszméletlen nagy!!A többi résznek már szép a grafikája, sőt!Viszont a színvonal minden részben hasonlóan magas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...