Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
Mortuus

Silent Hill széria

Recommended Posts

Ezt a topikot azért nyitottam,hogy beszélgessünk a Silent Hill nevezetű horrorcsodáról! :)

Nekem speciel a 2. a kedvencem,abban a legjobb a sztori,a játékmenet...és nektek melyik a kedvencetek? ;)

Silent Hillből csak a 2vel tudtam játszani, adódik ez a gépemből :D

De nekem nagyon bejött amúgy is nagy túlélő horror rajongó vagyok.

Barátommal kitoltuk az összes létező végigjátszással annyira megtetszett, és jó a zene a végén ^_^

Igen az nagyon jó :)

Én most a 2-őt nyomom full magyaron igaz csak az elején járok de már most megtetszett most kell elmennem vmi parkba csajhoz! :lol:

Éna 4-el játszottam, de elkadtam ott mikor a börtönben kell valamit csinálni <_<

A zenéje bejött

Neeo szólj ha kell vmi segítség,nem olyan nehéz a 2 :)

személyszerint még énis csak a kettővel játszottam/végigvittem a többit még ne is próbáltam de ami késik nem múlik ugye ha kell segitség kettőben énis tok segiteni am fantasztikus játék csak zavazó néha a kamera....más negatívum sztem nincs....

Nem nehéz játék csak feltöltésekkel linkelésekkel vagyok elfoglalva meg az oldalam frissítésével egyszer egy hétvégén kinyomom egy ideig!

De azért THX

A 4-el játszok és szernitem nagyon jó :) igaz még csak az elején vok....

Jó a 4 is de az örök klasszikus az a 2 :)

Az tuti. De a többi rész naon jó. Az Origins is kellemes meglepetés volt, ahhoz képest hogy mindenféle hype nélkül érkezett PS2-re, kifejezetten érdekes újítások kerültek bele. A "tükrös" megoldás nagyon eredeti :unsure:

Ilyenkor kéne egy PS2 :(

Minek? Az összes Silnt Hill kijött Pc-re.

Sajnos az SH Origins nem :( Csak PSP és PS2-re.

Kíváncsi leszek a Homecoming-ra, egyelőre az is csak PS3, X360-ra van bejelentve.

Hja oks, én tévedtem :) Hát remélem az kijön majd :D

Homecoming trailerek alapján nagyon jol néz ki bár már ez is az 5.(vagy nem?) rész.

Minek? Az összes Silnt Hill kijött Pc-re.

Ez nem igaz sok rész nem jött ki pcre pl ott van az origins meg az 1 is...az meg h az eggyet lehet emuval játszani az még nem jelenti azt h kijött...számomra nagyon bosszantó az h játszok vele és reflexből nyomok egy escape et erre kivág a játékból....

Amúgy én is nagyon szeretem az SH pcs részeit...nekem a 2 és a 3 jön be nagyon....a 4 az vhogy nem igazi silent hill....

én tegnap kezdem a 4-et eddig az in game idő 2:30 perc és igen jól haladok előre neme ez a rész is tetszik nagyon jó a sztori;)

csak a 3.mal jáccotam, de a film jobban bejön mint a játék :D

Nekem a kettő marad az örök favoritom,no meg az egy,de a többi rész is igen izgalmas,nekem a 3 valahogy nem annyira tetzsett,persze az is egy mestermű :)

a három az nekem túl betegesre sikeredett :P :P :P de a 2 és a 4 az nagyon tetszett

A 2. a legjobb ez nem kérdés

üdv mindenkinek

lenne egy kérdésem: nekem megvolt a 2,de ugy szagatott,hogy élvezhetetlen volt vele játszani

a konfigom proci intel pentium 733 Mhz proci,512 Mb memória,geforce 2 mx 400 64 mb vga

mitől van ez,állitólag ezen a konfigon el kéne futnia? :blink:

sziasztok ....(xbox360)

én abszolut silen hill fun vagyok.....most jött ki az új rész de csak usa ntsc-ben találtam meg ....ha valaki tudja esetleg hogy honnan lehetne leszedni pal-ban annak nagyon megköszönném!!!!

Még egy kérdés!!!

Nem lehet valahogy átálittani az boxot hogy régio güggetlen legyen?????

A régiózár miatt még várni kell kicsit a PAL-ra...(álítólag kb 1 hét még, warez lehet már a napokban)

Nem lehetséges a "régiófüggetlenítés" sajnos.

Jó ötlet volt ez a topic!Én már nagyon várom ,hogy kijöjjön Pc-re, az 5 tűkön ülök!Beszéltem olyan emberrel aki már játszott vele és oda meg vissza volt!Én kicsit azért tartok a csalódástól de remélem nagy durranás lesz!

[Én végigtóltam mindet eddig.....nálam az 1 a favorit.....lehet azért mertmég "fiatalon" játszottam vele és talán az első játékom volt amit végigvittem még anno ps1-en....

Szerintem a legjobb az első és második rész. Bár én az összeset végig toltam nem is egyszer de ez a két rész tetszett a legjobban. A zenéje pedig a video game-ek világában az egyik legjobb (Akira Yamaoka követte el).

Az elsőt PS1-en játszottam végig,és egyszerűen még mindig olyan feelingje van hogy csak na... :)

Az 1 elképesztően hangulatos és ijesztő.Aranypéldája annak ,hogy a grafika nem minden.Ronda a játék de eszméletlen nagy!!A többi résznek már szép a grafikája, sőt!Viszont a színvonal minden részben hasonlóan magas.