Jump to content
PirateClub.hu

WWE pankráció


Nes-Thor
 Share

Recommended Posts

Sokáig én is ezen a véleményen voltam, hogy hülyeség az egész, mert meg van játszva. Nos, valóban, ettől a gondolatomtól és kijelentésemtől a mai napig nem távolodtam el, de amikor leültem megnézni vagy 2 meccset, akkor rájöttem, hogy akármilyen gagyi az egész, a pankráció egy olyan showműsor, ami a rajongók szórakoztatásáért van. Aki nem szán rá egy kis időt, hogy leüljön és megnézzen pár menetet, vagy nem is akar esélyt adni neki, az sohasem fogja ezt megérteni. De én sem szeretnék megsérteni senkit, csak a saját véleményemet írtam le :) Amúgy a Viasat 6-os szinjron tényleg elég gagyi, de meg lehet szokni. A másik adón nekem valahogy túl unalmasnak tűnt a 2 szakkommentátor, itt legalább egy kis színt próbálnak belevinni az egészbe, még ha elég gagyin is :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én kb. 3 hete akadtam rá teljesen véletlenül a Viasat6-on, és megnéztem egy adást, (hozzáteszem akkor láttam először ilyen műsort, de egyből feltűnt nekem is hogy meg van az egész játszva. Főleg amikor az egyik fickó a földre teperte a másikat, és elkezdte a fejét püfölni, na ott nagyon látszott hogy egy ütést sem visz be. Szóval nem teljesen értem hogy miért örvend ekkora népszerűségnek ez a sport, amikor tudja mindenki hogy meg van játszva az egész.

Akkor már inkább megnézek egy bokszmeccset ott legalább tudom, hogy a valóságot látom.

Link to comment
Share on other sites

Azért mert megvan játszva még tetszhet az embereknek, ez egy showbiznisz. Végülis néha megnézek 1-2 meccset, de én inkább az UFC eseményeit követem. Ott van álló, és földharc minden mennyiségben. Ott tényleg megütik egymást, valahogy nekem az jobban bejön.

Link to comment
Share on other sites

Én kb. 3 hete akadtam rá teljesen véletlenül a Viasat6-on, és megnéztem egy adást, (hozzáteszem akkor láttam először ilyen műsort, de egyből feltűnt nekem is hogy meg van az egész játszva. Főleg amikor az egyik fickó a földre teperte a másikat, és elkezdte a fejét püfölni, na ott nagyon látszott hogy egy ütést sem visz be. Szóval nem teljesen értem hogy miért örvend ekkora népszerűségnek ez a sport, amikor tudja mindenki hogy meg van játszva az egész.

Akkor már inkább megnézek egy bokszmeccset ott legalább tudom, hogy a valóságot látom.

 

 

hát az a baj talán hogy csak egy részt láttál, mert abból nem sok derül ki. A lényege az egésznek hogy azért is játszák meg az ütéseket (de azt se lehet mindig) hogy ne sérüljenek le mert mikor turnéznak akkor van hogy egy pankrátornak egy héten van 4-5 meccse. És ezt heteken keresztül bírni is kell. a másik az hogy minden pankrátornak van története. Úgy is lehet rájuk nézni mint egy szerepjáték karaktereire. Ki van alakítva a minden pankrátor 'karaktere'. És vannak történetek 'storylineok'. Mint pl az egyik megveri a másikat aki (néha előfordul hogy ) lesérül. Akkor a sérült egy ideig visszavonul a bunyótól, de aztán visszatér és megbosszulja a dolgot... de ez csal egy történet a sok közül. És ha csak 1 részt láttál akkor nem érted meg a történetet... De pl csajok is bunyóznak... És az emberek ezért is nézik.

 

 

Amúgy van pár pankrátor aki átment az UFC-be. Akinek az kell nézze azt. De nem hiszem hogy hetente 5 meccse van egy UFC-snek. Aki az UFC előtt pankrátor volt az pl Bobby Lasley, Brock Lesnar. Meg állítólag Batista is belekóstolt az UFC-be de abból nem tudom mi lett. :D

 

Szóval csak annyit akarok mondani hogy egy könyvet se a borítójáról ítélünk meg... :)

Link to comment
Share on other sites

hát az a baj talán hogy csak egy részt láttál, mert abból nem sok derül ki. A lényege az egésznek hogy azért is játszák meg az ütéseket (de azt se lehet mindig) hogy ne sérüljenek le mert mikor turnéznak akkor van hogy egy pankrátornak egy héten van 4-5 meccse. És ezt heteken keresztül bírni is kell. a másik az hogy minden pankrátornak van története. Úgy is lehet rájuk nézni mint egy szerepjáték karaktereire. Ki van alakítva a minden pankrátor 'karaktere'. És vannak történetek 'storylineok'. Mint pl az egyik megveri a másikat aki (néha előfordul hogy ) lesérül. Akkor a sérült egy ideig visszavonul a bunyótól, de aztán visszatér és megbosszulja a dolgot... de ez csal egy történet a sok közül. És ha csak 1 részt láttál akkor nem érted meg a történetet... De pl csajok is bunyóznak... És az emberek ezért is nézik.

 

 

Ez oké, csak nekem nagyon újdonság az (lehet én vagyok lemaradva) hogy az egész csak meg van játszva, eleve nem tudom az egészet komolyan venni.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 year later...

Hát ja, ez a baj a part time szerződésekkel. Én még abban reménykedek, hogy Christian WHC bajnok lesz. De állítólag, majd a Pre-show-on be fognak majd jelenteni egy RVD & Mark Henry & Bigshow vs. Shield meccset. És ha RVD-ék nyernek, akkor RVD megkapja a US övet Henry és Bigshow meg megkapja a Tag Team öveket.

 

Aki szeretné, az itt élőben nézheti a Pre-Showt:

 

 

Maga az adás peddig itt lesz nézhető a Stream 1-en (szintén élőben)

 

http://ultimate-sport.hu/stream-1/

 

A Pre-show hajnali 1-kor, a SummerSlam pedig 2-kor kezdődik.

Link to comment
Share on other sites

Hírdetve van a RAW-ra egy WHC mérkőzés, szóval ha meg is nyeri, akkor már másnap lesz egy meccse.

 

 

Szerk.: Már lezajlott a gála, hát mit ne mondjak... Az Inferno mérkőzés az nagyon rossz volt. Hogy lehet pinfall egy Inferno meccsen? Hogy?!

A Punk vs Lesnar mérkőzés az nagyon jó volt, nekem tetszett. A WWE övért folyó meccs meghát, az is jó volt, egy kis fordulattal.

Módosította georg1111
Link to comment
Share on other sites

Hát, nem volt valami nagy durranás.

 

RVD vs Dean Ambrose: Tudni való volt, hogy a Shield bele fog avatkozni a mérkőzésbe. Még ha nem szivárgott volna ki a történés, akkor sem lepett volna meg.

 

Kane vs Bray Wyatt: Elég alacsony színvonalú volt Inferno meccshez képest. Az eredmény ismét nem meglepő. A Wyatt család amúgy is nagy push-ban van, Kane meg megy forgatni. Nem volt kérdéses, hogy Bray megnyeri a debutáló meccsét.

 

Damien Sandow vs Cody Rhodes: Egyáltalán nem érdekelt, ki fog nyerni. Nem szimpatikus egyikőjük sem. Ha a MiTB táskáért ment volna a harc sokkal jobb lett volna.

 

Christian vs Alberto Del Rio: Mint már említettem, Christian túl nagy nyerő szériában volt ahhoz, hogy megnyerje az övet. Így a Mexikói Superman ismét tarolt. Ki hitte volna...

 

CM Punk vs Brock Lesnar: Annak ellenére mennyire hypeolták, engem egyáltalán nem érdekelt. Brock Lesnar győzelme nem meglepő, tekintve azt, hogy idén nem lesz több meccse.

 

 

Daniel Bryan vs John Cena: Végre, müzli kikapott! YES! YES! YES! Orton beváltotta a tatyót és újra gazdát cserélt az öv? NO! NO! NO! Mármint oké, Orton megérdemli az övet, mint ahogy a Heel turnt is, de akkor legalább Cena nyert volna és rajta váltotta volna be azt a nyamvadt táskát. Legalább év végéig nézhettük volna, ahogy Orton pépesre veri SzuperCenát. Sajnálom szegény Danielt, nagyon megérdemelte már a WWE címet, de így elvenni tőle nagy pimaszság volt... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...