Jump to content
PirateClub.hu

WWE pankráció


Nes-Thor
 Share

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srácok, pánikra semmi ok, itt állítólag lehet nézni élőben a Pay-Per Vieweket:

 

http://www.ustream.tv

 

Még nem próbáltam ki mivel amióta ismerem még nem volt PVP, de feltétlenül ki fogom. Sőt, nemcsak pankrációt lehet nézni rajta hanem van mindenféle sport.

 

Na, király vagyok vagy király vagyok? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

iszonyatosan jó volt ez a wrestlemania kivéve a bret hart vs vince mcmahon meccs azt jól elbaltázták. nem gondoltam volna h pont swagger fogja megnyerni a mitb-et de nagyon örülök neki viszont annak jobban örültem volna ha christian nyeri meg. a randy ortonos meccs iszonyatosan jó volt nagyon örülök neki, hogy "jófiút" csináltak belőle. batista vs cena elment edge vs jericho is. az undertaker vs shawn michaels volt a legjobb meccs, nagyon megérte hajnali kettőkor felkelni és reggel fél hatig várni rá :) csak kár, hogy shawn veszített,de legalább nagyon jó meccsük volt. nekem ez a wrestlemania 8/10

Link to comment
Share on other sites

Goob Bye Shawn Michaels :'( az első meccs amit láttam az övé volt... azóta a kedvenc pankrátorom, de látszott a végén hogy direkt hergelte takert, hogy véget vessen a karrierjének. Már érezhető volt, hogy Shawn nem akarja folytatni :'(

 

 

ui.:Elég jó volt a Wrestlemania XXVI várom a XXVII-t :P, ja meg az Extreme Rulest ápr. végén :D

Link to comment
Share on other sites

ma néztem meg a wrestlemaniat és szerintem is nagyon jó volt. a legjobb meccs tényleg az hbk-taker meccs volt, micheals szemén látni lehetett a meccs legelején meg az elmúlt hetekben, hogy ő fog veszíteni, kár érte egyik kedvenc pankrátorom. a lionsault a kommentátorállásra (meg az azon fekvő takerre :)) szerintem a wm26 legszebb mozdulata volt. edget sajnáltam, megérdemelte volna, az hogy cena nyer, az szinte biztos volt. a money in the bank az király volt, amennyire azt várni lehetett, az orton meccs állat volt, sejteni lehetett hogy a két ratyi összeveszik. rey mint szokott remek volt, ez a navi cucc meg külön ötletes volt :D örültm h triple h lenyomta sheamut, mert valamiért utálom azt az arcot. a tag team meg a díva meccs elég komolytalan volt. azt hiszem nem hagytam ki semelyiket se. aki még nem látta, és érdekli a pankráció, feltétlenül nézze meg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

WWE Extreme Rules 2010

2010. április 25., Baltimore

Hivatalos zene: Saliva - Time to Shine

Extreme_Rules_(2010).jpg

 

Eddigi meccsek:

John Cena [C] vs. Batista - Last Man Standing match for the WWE Championship

Rey Mysterio vs. CM Punk - Hair Match - If Punk is defeated he loses his hair.

Jack Swagger [C] vs. Randy Orton - Extreme Rules Match for the World Heavyweight Championship

Triple H vs. Sheamus - Street Fight

Edge vs. Chris Jericho - Steel Cage Match

 

Szerintem jó lesz. Elég fura lesz majd Punkot kopaszon látni...Az új World Heavyweight Champion Orton lesz, Triple H megint megveri Sheamust, a ketreces meccset pedig szerintem Edge nyeri.

Ha új meccs lesz, tudatom. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

2010-es Draft - végleges lista

Először is azon személyek listája, akik a 3 órás Raw adás keretein belül lettek áthelyezve:

 

1. Kelly Kelly áthelyezve a SmackDownra

(Michelle McCool és Layla legyőzte az Eve - Maryse párost)

 

2. Big Show áthelyezve a SmackDownra

(CM Punk legyőzte Evan Bourne-t)

 

3. John Morrison áthelyezve a Raw-ra

(A Raw nyerte meg a battle royalt)

 

4. R-Truth áthelyezve a Raw-ra

(A Raw nyerte meg a battle royalt)

 

5. Edge áthelyezve a Raw-ra

(A Raw nyerte meg a battle royalt)

 

6. Kofi Kingston áthelyezve a SmackDownra

(Chris Jericho legyőzte Christiant)

 

7. Christian áthelyezve a SmackDownra

(Jack Swagger legyőzte John Morrisont)

 

8. Chris Jericho áthelyezve a Raw-ra

(Hornswoggle legyőzte Dolph Zigglert)

 

 

És végül az kiegészítő draftban áthelyezettek listája:

 

9. Ezekiel Jackson áthelyezve a Raw-ra

 

10. Chris Masters áthelyezve a SackDownra

 

11. Natalya áthelyezve a Raw-ra

 

12. Cody Rhodes áthelyezve a SmackDownra

 

13. Chavo Guerrero áthelyezve a SmackDownra

 

14. Great Khali és Ranjin Singh áthelyezve a Raw-ra

 

15. Goldust áthelyezve a Raw-ra

 

16. Hornswoggle áthelyezve a SmackDownra

 

17. Rosa Mendes áthelyezve a Smackdownra

 

18. MVP áthelyezve a SmackDownra

 

19. Hart Dynasty áthelyezve a Raw-ra

 

Forrás: http://wwewrestling-news.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

WWE%20Over%20The%20Limit%202010.jpg

 

WWE Over The Limit Meccsek:

 

WWE Champion John Cena vs. Batista ("I Quit" Match)

 

World Heavyweight Champion Jack Swagger vs. Big Show (itt tuti hogy Big Show nyer)

 

Rey Mysterio vs. CM Punk (S.E.S. Pledge vs. Hair Match)

 

Randy Orton vs. Edge

 

Unified Tag Team Champions The Hart Dynasty vs. Chris Jericho & The Miz

 

Intercontinental Champion Drew McIntyre vs. Kofi Kingston

 

 

Szerintem ezek jók lesznek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

SS10_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

SummerSlam 2010

2010. augusztus 15.

 

Sheamus vs. Randy Orton - Singles match for WWE Championship

Team WWE(Morrison,R-Truth,Cena,Edge,Jericho,Bret Hart and ?) vs Nexus - 7-on-7 elimination tag team match

Kane vs Rey Mysterio - Singles match for the World Heavyweight Championship

Big Show vs Straight Edge Society(CM Punk, Luke Gallows, Joey Mercury) - 3-on-1 handicap match

Alicia Fox vs Melina - Singles match for WWE Divas Championship

Dolph Ziggler vs Kofi Kingston - Singles match for the Intercontinental Championship

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
elég kihalt a téma. Szokta még nézni valaki? Mondjuk én a Viasat 6-on kedtem el nézni vagy egy hónapja, de nem bántam meg. Megváltozott a véleményem a pankrációról :D

 

 

Hát ha csak Tv-ben nézed akkor sajnos nem láttad a Money In the Bank PPV-t. Max csak pár részletet. Elég jó volt. A két létrás meccs is ütött de a Smackdownos jobb volt. A végén meg a CM Punk vs John Cena meccs. Az is élvezetes volt. Főleg ha az ember nem Cenanak szurkol mint én, mert már évek óta csak az van hogy Cena legyen a bajnok a rawban és kész.. Amúgy Chicagóban voltak ami ugye CM Punk otthona és az egész meccs alatt az ment hogy Punknak éljeneztek Cena-nak fújjoltak. Nagyon durva volt a közönség. :D

Link to comment
Share on other sites

Azt láttam, hogy az Eurosporton a múltkor pont a Money in the Bank PPV-t adták, de nem néztem, mert a másik csatornán még el vannak maradva. Nem akartam előre megnézni, hát ha történik valami olyasmi még közbe a storyline-ban, amit jó, ha tudok. De azt hallottam, hogy CM Punk volt a rendezvény nagy sztárja :D Kíváncsi leszek rá. Cena meg jó, hogy nagyon fel van hype.olva, nincs vele semmi bajom, de már tényleg unalmas, hogy állandóan csak ő a ,,jó fiú". :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...