Jump to content
PirateClub.hu

WWE pankráció


Nes-Thor
 Share

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

De szerintetek miért mondják azt sokan hogy csak megjátszák az ütéseket a pankrátorok? szerintem ez mind igaz hiszen nézétek mekkora köznöség és szurkoló tábor és töbször is láttam hogy vérzésig veri a másik fejét...ez van...kigyurt hatalmas állatok akik jól birják az ütéseket és a kesztyü is rá játszik aminek hatására nem sérül a bőr felület...

 

 

Én Undertaker rajongó vagyok de nagyon !!

 

-De lenne pár kérdésem! Melyik csatornákon szoktak panrációt közvetiteni?

 

-És régebben játszott Masked Kane és van egy másik játékos Kane...és a bevonulásuk olyan egyforma hogy már kezdem azt hinni hogy a 2 ugyan az de nem mert már láttam öket egymás ellen harcolni és külföldi oldalokon olvastam hogy vissza tért 2009-ben Masked Kane de még nem láttam egyszer sem...

 

Nem bírom meg érteni hogy csoró Magyarországon miért nincs pankráció? Szerintem 1000x izgalmasabb mint a box... Pénteken Smackdown!!! ;)

 

Deadman... Rest is Peace ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Holopainen12... végülis csak utána jártam és ha te azt álitoaf hogy Masked Kane És Kane ugyan az a személy...akkor ezt a videót mivel magyarázod??

 

http://www.youtube.com/watch?v=3o7E_8CpMVo

 

Több videó is van amin meg küzdenek egymás ellen... Masked Kane vs Kane

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A Hell in a Cell vegleges meccsei:

 

John Cena © vs. Randy Orton

Hell in a Cell match for the WWE Championship

 

D-Generation X vs. The Legacy

Tag team Hell in a Cell match

 

CM Punk © vs. The Undertaker

Hell in a Cell match for the World Heavyweight Championship

 

John Morrison © vs. Dolph Ziggler

Singles match for the WWE Intercontinental Championship

 

Kofi Kingston © vs. Jack Swagger vs. The Miz

Triple Threat match for the WWE United States Championship

 

Chris Jericho and The Big Show © vs. Batista and Rey Mysterio

Tag team match for the Unified WWE Tag Team Championship

 

Mickie James © vs. Alicia Fox

Singles match for the WWE Divas Championship

 

R-Truth vs. Drew McIntyre

Singles match

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

következő ppv-n 60 perces iron match lesz ha cena veszít akkor elhagyja a wwe-t(nagyon remélem, hogy ez meg fog történni) és ha randy veszít akkor nem kap több lehetőség,hogy visszaszerezze a wwe championshipet. amúgy randynek a karakterét nem nagyon tudom el képzelni a bajnoki cím nélkül olyannak amilyen most sajnos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ha Cena veszít akkor nem a wwe-t hagyja el csak a rawot. ezért mehet az ecwbe vagy a smackdownba. hááát mostanában Cenáért nem nagyon rajongok, de ortonért sem. Szóval ez a 60 perces meccs nem lesz az ínyemre. a 14 emberes tag meccset meg lehet jósolni hogy a team raw nyeri.

Nagyon remélem hogy Taker megvédi a címét. Nem kellene új bajnok. Morrison meg sztem símán nyer. Na de a Hell in a Cell se volt olyan nagy durranás. Taker elég gyorsan megnyerte az övet ami nem baj de néztem volna tovább a meccset és ez hogy az volt az első meccs ez kicsit szar volt. A DX vs Legacy az jó volt. De összességében nem nagyon tetszett a HiaC. Rég volt már egy nagyon jó PPV. Na majd talán a Survivor Series vagy a Royal Rumble. :D Azok izgalmasak lesznek.

 

Tényleg.ti el tudjátok képzelni ortont face szerepben? én nehezen :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Na megnéztem a RAWot, unalmas volt, kivéve a végét, a Triple Threat Tag meccs az kivételesen tetszett.

Hétvégén Surivor Series, tippek?

 

Én a két övmeccsre ezt tippelem:

 

WWE © - Cena megvédi az övét, vagy HBK nyer, mivel Washington - i, és ott rendezik a Survivor Series - t.

WHC - Undertaker vagy Jericho nyer.

Link to comment
Share on other sites

Steve Austin már abba hagyta igen. Volt vmi gerinc vagy nyak sérülése és az nem tett jót neki, de utánna még kicsit bunyózott de már nem volt a régi. Amúgy a legutóbbi Wrestlemanián beavatták a Hall of Fame -be.

A survivor seriest még nem láttam. Remélem Taker nyer a többi nem annyira fontos most nekem vagy még talán HBK. Neki is szurkolok. De az biztos hogy nem washingtoni. Texas állambeli. Meg még jó lenne ha a team Kofi és a team Morrison nyerne. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mit gondoltok ki nyeri a royal rumble meccset? És lesz e vmi nagy visszatérés mint pl tavaly előtt Cena 30-adikként? Én nem merek jósolni. az a baj azzal a meccsel hogy a nagyobb nevek közül nem mindenki lesz benne. mert pl taker,christian címet véd, Cena valószínűleg kihívó lesz a wwe bajnoki övre.... Azért visszatérhetne a royal rumble meccsen Edge vagy Jeff Hardy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Énmég régebben néztem a tna által szervezett meccseket.

Ott láttam valami elég furcsa nevű wrestlert, valami abys csóka és az volt a nagy szám,

amikor kiszórta a rajzszögeket és beledobta az ellenfelét. Na az nemhiszem hogy megjátszás lett volna

azért sem, mert az érintettnek szabályosan látszódott az arcában néhány rajzszög.

A wwe nevű szervezetben sokkal inkább vannak megjátszva egyes ,,szenvedési jelenetek" igaz csak egy wwe

meccset láttam, de ott nagyon úgy tűnt hogy az nem pankráció, hanem egy színjáték.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

image-E2D6_4B8288B9.jpg

 

Sheamus vs. Triple H vs. John Cena vs. Randy Orton vs. Ted DiBiase vs. Kofi Kingston

WWE Championship Elimination Chamber Match

 

John Cena vs. Batista

WWE Championship Match

 

Drew McIntyre vs. Kane

Intercontinental Championship Match

 

The Miz vs. MVP

United States Championship Match

 

 

The Undertaker vs. Chris Jericho vs. CM Punk vs. Rey Mysterio vs. John Morrison vs. R-Truth

World Heavyweight Championship Elimination Chamber Match

 

-------

 

útmutató

példa= a meccs kezdete előtti bajnok

példa=az új bajnok

példa=címvédő

Link to comment
Share on other sites

WrestleManiaXXVI.png

Wrestlemania XXVI - 2010. március 28.

 

Meccsek:

 

Chris Jericho ( C ) vs. Edge

Singles match for World Heavyweight Championship

13590724.jpg

 

Batista ( C ) vs. John Cena

Singles match for the WWE Championship

13591108.jpg

 

The Undertaker vs. Shawn Michaels

Visszavonulási meccs(Undertaker veretlensége vs. Michaels karrierje)

13589158.jpg

 

Money in the Bank ladder match

Eddigi kvalifikáltak: Kane, Christian, Dolph Ziggler, Shelton Benjamin

13630296.jpeg

 

Én véleményem szerint az Undertaker-HBK meccs lesz a legjobb. A legnagyobb tétje (persze csak a Taker-HBK után) a Jericho-Edge párharcnak lesz, mivel Jericho csak a szerencsének(HBK) köszönhette hogy most ő a bajnok. Batista biztosan beveti majd "vadállat" énjét Cena ellen, mivel annak a WWE öv a tétje. A Money In The Bank-nek legfeljebb a "létráskodás" az értelme, a pénze úgyis megvan minden pankrátornak. Szóval nem egy rossz Wrestlemania elé nézünk. Legyen már 28-a... :D

 

WrestleMania_XXVI.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

egy kicsit bővült a lista:

 

Bret Hart vs Vince McMahon

 

Triple H vs Sheamus

 

Morrison & R Truth vs big show & the miz

 

a money in the bank is bővült most így néz ki: Kane, Evan Bourne, MVP,Christian, Dolph Ziggler, Shelton Bejnamin, Jack Swagger, Matt Hardy

 

továbbá az undertaker vs shawn michaels egy no DQ's és no count outs meccs ami azt jelenti, hogy nincsenek diszkvalifikációk és ha elhagyod a teret akor nem számolnak el 10-ig

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...