Jump to content
PirateClub.hu

WWE pankráció


Nes-Thor
 Share

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hát kár Jeffért. de ha azt nézzük ő nagyon sok kockázatot vállalt. mindig is a testi épségét tette kockára amikor bunyózott és hosszú távon ezt sérülések nélkül nem lehet bírni. például ha belegondolunk hogy minden meccsén legalább 1x megcsinálja a swanton bombot akkor az nem kellemes a hátának hosszú távon se.

Amúgy ez meg volt írva hogy Hardynak most veszítenie kell. Mert most következik egy Undertaker vs CM Punk rivalizálás.

Már meg is van az első közös meccsük.

A Breaking Pointon lesz egy submission meccs. Erre elsőre mindenki azt mondaná hogy Taker submissionjénél nincs jobb és biztos ő nyer de a WWE-ben általában elég sokáig, hetekig vagy hónapokig szokott ott lenni az öv az éppen aktuális bajnoknál. Szóval arra akarok kilyukadni hogy ha most CM Punkon van a sor és hosszú ideig nála akarják tartani az övet akkor hogy fogja legyőzni takert? Ő nem egy egyszerű ellenfél. CM Punknak meg most nincs is submission mozdulata. Bár régen volt. Szóval ha punk győz akkor az valami nagyon gagyi győzelem lesz. De én Takernek szurkolok. Csak az egy kicsit fura lenne hogy most tért vissza taker és máris újra bajnok legyen. És ha Taker elnyeri az övet akkor hogy és meddig folytatódik tovább a történet az öv körül? Csak azt nem akarom hogy Punk egyszer is legyőzze Takert, mert Punk meg se közelíti őt. Sok kérdés van. :D

 

jack bauer92 te amúgy CM Punk rajongó vagy?

Link to comment
Share on other sites

jack bauer92 te amúgy CM Punk rajongó vagy?

 

teljes mértékben :D nagyon jó gyakorlata van a bírkózásban nem is beszélve a mikrofonba való beszélési tehetségeiről. ugyan ezt gondolom Jerichorol, és Ortonról is. szerintem vannak olyanok akikhez illenek a bajnoki címek és vannak olyanok akik egyszerűen nincsenek készen arra vagy nem képesek rá, hogy fogjanak egy bajnoki címet a kezükben és itt beszélek pl cenaról aki egy nagy nulla szerintem hiába bálványimádják őt az emberek egyszerűen nem jók a bírkózási képességei ami arra utal amint az előbb írtam, hogy egyszerűen nem illik hozzá semmilyen cím max az usa cím ami ugye már nem az ő "teritóriája" sajnos. (amúgy én nem csak rajongóként nézem az egészet ami azt jelenti, hogy jobban belemélyedek az egésznek a politikájába)

Link to comment
Share on other sites

én se csak rajongóként nézem. A történet szálakat is próbálom fejtegetni stb...

Láttátok a 12 roundsot? Cenának az egyik filmje. Szerintem baromi jó. Szeretem az ilyenfajta akciófilmeket.

Sajnos még csak feliratosan van kint, szóval angolosok előnyben.

Ja és a Rock filmjeit is szeretem. pl.: Gyerekjáték, stb..

Cenáról annyit hogy eddig csak egy filmjét láttam de színésznek inkább elmegy mint pankrátornak.

Link to comment
Share on other sites

Pedig meg szerintem lesz de ebbol nem csinalok vitat. Ha nem a Breaking Point- on akk valahol mashol de lesz.

http://wwewrestling-news.blogspot.com/2009/09/chavo-vs-bourne.html

 

Ted DiBiase valtani fog face- re a Survivor Series kornyeken, mert egy olyan filmben fog szerepelni ahol jo karakter lesz.

 

A Breaking Point eddigi meccsei:

 

World Heavyweight Champion CM Punk vs. Undertaker (Submission Match)

 

WWE Champion Randy Orton vs. John Cena ("I Quit" Match)

 

D-Generation X vs. Cody Rhodes & Ted DiBiase (Submissions Count Anywhere Match)

 

Mark Henry & Montel Vontavious Porter vs. Unified Tag Team Champions Chris Jericho & Big Show

 

Intercontinental Champion Rey Mysterio vs. Dolph Ziggler, lett volna de a meccs at lett teve az eheti SmackDown- ra.Es szinte 100% hogy Ziggler fog nyerni mert 619 Szept. 2- tol elvan tiltva 1 honapra.

Módosította Gabi89
Direkt link tilos.
Link to comment
Share on other sites

akkor bocsánat. amúgy nem lesz rey vs ziggler mert reyt felfüggesztették. helyette pénteken Morrison el fogja nyerni az intercontinental bajnoki címet reytől és ziggler vs morrison lesz breaking pointon.

 

"Rey Mysterio vs. John Morrison. Lots of pro-Morrison and 619 chants. In a great, fun and PPV quality 20+ minute match, Rey loses the Intercontinental Title to Morrison" bocsi magyarul nem találtam meg a hírt ezért másoltam át angolul.

Link to comment
Share on other sites

Amúgy Khali simán leütötte volna Kane-t, de olyan fordulatokat szokott venni ez a pankráció, már elnéztem, pl:. Triple H vs Khali, Triple ha került ki győztesen, Big Show Vs Khali, Big Show nyert, pedig mindenki úgy tartja Khali-t nem lehet kifektetni, erre tessék :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Az evvegi PPV az Armageddon nevet valt, es Tables, Ladders and Chairs lesz a neve. Ez azt sugallja hogy par meccs TLC lesz.

 

A Breaking Point vegleges meccsei:

 

Randy Orton © vs John Cena

"I Quit" match for the WWE Championship. If anyone interferes on Orton's behalf, he will lose the title.

 

Chris Jericho and The Big Show © vs. Montel Vontavious Porter and Mark Henry

Tag Team match for the Unified WWE Tag Team Championship

 

CM Punk © vs. The Undertaker

Submission match for the World Heavyweight Championship

 

D-Generation X vs. The Legacy

Submissions Count Anywhere match

 

The Great Khali vs. Kane

Singapore Cane match

 

Christian © vs. William Regal

Singles match for the ECW Championship

Link to comment
Share on other sites

A Breaking Point eredmenyei:

 

Dark match Evan Bourne defeated Chavo Guerrero

Singles match

 

Chris Jericho and The Big Show © defeated Montel Vontavious Porter and Mark Henry

Tag Team match for the Unified WWE Tag Team Championship

 

Kofi Kingston © defeated The Miz

Singles match for the WWE United States Championship

 

The Legacy defeated D-Generation X

Submissions Count Anywhere match

 

Kane defeated The Great Khali

Singapore Cane match

 

Christian © defeated William Regal

Singles match for the ECW Championship

 

John Cena defeated Randy Orton ©

I Quit" match for the WWE Championship

 

CM Punk © defeated The Undertaker

Submission match for the World Heavyweight Championship

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...