Jump to content
PirateClub.hu

WWE pankráció


Nes-Thor
 Share

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

De oan buták vagytok:D az egész elvolt rejtve ha ézitek rendesen akk miden 1es adásban van 1 ien reklám hy what's up(R-TruthXD) Australia...ha megnézitek mien mecseket kináltak ott tudhatátok vna hogy ki lesz a bajnok:D

Közel 10éve nézem már látok a sorok között:D ha kérdésetek van kérdezetek nyugodtan:D

Link to comment
Share on other sites

ezek a meccsek lesznek a Night of Champion-on:

 

WWE Championship

Randy Orton vs John Cena vs Triple H

 

World Heavyweight Championship

CM Punk vs Jeff Hardy

 

ECW Championship

Tommy Dreamer vs Christian

 

Unified Tag Title Match

Chris Jericho and A Partner of His Choosing vs Ted DiBiase Jr. and Cody Rhodes

 

InterContinental Championship

Rey Mysterio vs Dolph Ziggler

 

WWE Divas Championship

Maryse vs Mickie James

 

United States Championship

Six Pack Challenge

Kofi Kingston vs The Miz vs Jack Swagger vs Big Show vs MVP vs Carlito

 

Womens Championship

Michelle McCool vs TBA

 

egész jónak tünik csak már ez a hhh vs orton kezd egy kicsit uncsi lenni és van egy olyan érzésem, hogy Cena fog nyerni ebben a meccsben. a Jericho vs ted&dibiase is jónak tünik én személy szerint nagyon kíváncsi vok ki lesz Jericho-nak a partnere igazából gondolkoztam azon is hogy simán lehetne randy.akkor pedig így simán elkezdődhet egy másik sztori és akkor marad a HHH és Cena a WWE bajnoki címért, ami szerintem nem rossz ötlet, de akkor valószínüleg valakit át kell alakítani heel-re (mivel gondolom nem szokás olyat csinálni hogy 2 face egymás ellen) ami szerintem nem is annyira rossz ötlet. a többi meccs is érdekesnek tünik főleg a Zigler vs Rey.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Megtudnátok mondani, hogy a Eurosporton mikor szokott lenni pankráció?

 

Helló!

 

Általában hétfőn 21:00-kor szokott lenni, ismétléseket nem tudom. :)

 

HBK-ről és Takerről: mind a kettő annyira elfáradt a WM-es meccsük után, hogy muszáj volt kivenniük a szabit. :P De most már vissza fognak jönni, nem sokára. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szerintem Vince azert kuldozgeti el a pankratorokat, mert keves a penze a WWE nek pankratorokra es most itt volt a valsag is: Eugene-t is elkuldtek.

Most Rey is szabadsagon van, mert Hawaii-on nyaral. Ami Triple H-t illeti, mar visszatert melle HBK igy ujra megalakult a D-Generation X.

Orton t mar kezdem unni, de Cena-t se szeretem annyira.

 

Ugy latszik Undertaker a Breaking Point ra fog visszaterni, mert lani lehet ot egy plakaton a visszatereset reklamozva, es egy novemberi nemet turne ban is szerepel.

 

http://fast1.onesite.com/fans.wwe.com/user/nlove4ever/e2a2026ebee985e6ca3753442070117d.jpg
http://fast1.onesite.com/fans.wwe.com/user/rkopeeps/ppv_posters/eeea84f22ea363c633a76d144e919a4c.jpg

 

Ime a SummerSlam vegleges meccsei:

 

Randy Orton © vs. John Cena

Singles match for the WWE Championship

 

Chris Jericho and The Big Show © vs. Cryme Tyme

Tag Team match for the Unified WWE Tag Team Championship

 

Rey Mysterio © vs. Dolph Ziggler

Singles match for the WWE Intercontinental Championship

 

Jeff Hardy © vs.CM Punk

Tables, Ladders, and Chairs match for the World Heavyweight Championship

 

Christian © vs. William Regal

Singles match for the ECW Championship

 

D-Generation X vs. The Legacy

Tag Team match

 

The Great Khali vs. Kane

Singles match

 

Jack Swagger vs. Montel Vontavious Porter

Singles match

 

Jo kis meccsek lesznek foleg a TLC meccs.

 

Itt van par WWE -es oldal.

 

http://wwewrestling-news.blogspot.com/

http://wwehungarian.lapunk.hu/

Módosította Gabi89
Direkt link tilos
Link to comment
Share on other sites

Ez mind szép és jó, de miért kellett ezt három háeszbe leírni? :lol:

 

Nagy elvárásaim egyébként nincsenek a Summerslammel kapcsolatban, legyen a WWE mai szintjéhez képest elég jó, és akkor elégedett leszek. :)

Link to comment
Share on other sites

jol nezett ki haromban :D:P

Amugy Lilian Garcia is tavozni fog a Raw bemondonoje, mert hazasodni fog es arra szeretne koncentralni, na meg a szulesre :D

 

http://wwewrestling-news.blogspot.com/2009/08/tavozasok.html

 

A hirek szerint Jeff Hardy is tavozik: sajnos, állítása szerint pihenésre van szüksége, ezt a mai SmackDown-on mondta. A SummerSlam en meg meccsel, de szerintem akkor tuti,

hogy CM Punk fog nyerni.

 

Es Rey-nek meg bulizni is volt ideje, csakhogy maszk nelkul ment:

http://1.bp.blogspot.com/_QfB1Pu7MA_Q/Sox9f5K3QEI/AAAAAAAAAJU/F6UkGW3vz0c/s1600-h/1.jpg

Módosította Gabi89
Direkt link tilos helyett használj code tagot [code] link [/code]
Link to comment
Share on other sites

Itt vannak a SummerSlam eredmenyei:

 

1. Rey Mysterio ? defeated Dolph Ziggler

Singles match for the WWE Intercontinental Championship

 

2. MVP defeated Jack Swagger

Singles match

 

3. Chris Jericho and The Big Show ? defeated Cryme Tyme

Tag Team match for the Unified WWE Tag Team Championship

 

4. Kane defeated The Great Khali

Singles match

 

5. D-Generation X defeated The Legacy

Tag Team match

 

6. Christian ? defeated William Regal

Singles match for the ECW Championship

 

7. Randy Orton ? defeated John Cena

Singles match for the WWE Championship

 

8. CM Punk defeated Jeff Hardy ?

TLC match for the World Heavyweight Championship

 

Erdekesseg, hogy az ECW meccsen Christian 10 masodperc alatt nyert William Regal ellen, bar a meccs utan Kozlov- tol es Jackson- tol kapott ket Chokeslam- et.

 

A WWE Championship meccsen Randy Orton tobbszor diszkvalifikaltatta magat, de Mr. McMahon az osszes utan ujrainditatta.

Vegul a kotelen egy RKO es a ring kozepen is egy RKO egymas utan, es Randy Orton maradt a WWE Champion.

 

A TLC volt a legjobb meccs hihetetlen fogasokkal, dobasokkal. A meccs vege fele Jeff Hardy egy nagyon magas letrarol Swanton Bomb- ot hajtott vegre Cm Punk- on a ringen kivul.

 

Es egy nagy hiiiir: UNDERTAKER visszatert a TLC meccs utan, es csinalt egy Chokeslam- et CM Punk- on.

 

Osszevetve A SummerSlam nagyon jol alakult, elvezetes meccsekel es egy nagy visszateressel.

 

Itt van reszletesebb elemzes is:

 

http://wwewrestling-news.blogspot.com/2009/08/summerslam-2009.html

Módosította Gabi89
Utoljára szóltam.
Link to comment
Share on other sites

Undertaker a kedvencem. Örülök hogy visszatért. Amúgy nem szabit vett ki hanem lesérült. Vagy a WM25-ön vagy az utánna lévő WWE Superstars-on. Volt egy nyakműtétje. Azért gondoljatok bele hogy ő se meg HBK se fiatal már. De most már visszajött. Ez a lényeg. És egy elég nagy üzenetet közvetített ezzel a Chokeslammel. Most a pletykák szerint azzal a köcsög CM Punkkal fog rivalizálni. És még ebbe talán bele fog szólni Matt Hardy is. Na meg Jeff lehet hogy ki vesz egy kis pihit...

A Summerslam annyira nem volt jó. Hiányzott belőle a tűz. Persze a TLC meccs javított rajta. Csak annak a vége volt szar.

Christianről annyit hogy szép volt fiú. Most is megmutatta hogy mekkora bajnok.

Reynek,MVPnek, a DXnek gratula. Tőlük ezt vártam.

Cenában csalódtam. Sztem Orton ideje lejárt. Nem kéne nála hagyni az övet.

A vége a TLC amit már mondtam....

 

Magamról egy kicsit: 2 éve nézem a pankrációt. Smackdown-t tévében is. a DSF-en. a többit gépen a PPV-ket is beleértve.

Kedvenceim:

Undertaker

The Rock

Hulk Hogan

DX

Christian

MVP

Rey

Jeff Hardy

Kofi Kingston

szóval általában a jófiúk

de rosszfiúk közül pl Edge-et is kedvelem. nélküle nem ugyanaz most a Smackdown.

néha jól leverik vagy éppen az asszonyt Vickie-t :D szóval jókat lehet röhögni rajtuk.

 

Arra lennék kíváncsi hogy ti mennyi ideje nézitek a pankrációt??

Link to comment
Share on other sites

Ez most kérdés volt?

Ha igen akkor sztem nem tiltották ki csak most inkább másokat szerepeltetnek mint pl: Christian, Wiliam Regal, Kozlov, Jackson... Ha még ott lenne Boogeyman akkor csak pazarolnák a tehetségét, mert most van egy csomó kihívó az övre. így ő csak bunyózgatna a semmiért. lehet hogy megmondták neki hogy ő most egy ideig nem fér bele a képbe és a storyba. amúgy meg az ECW elég rövid show. kb 1 óra. azt nem tom hogy reklámokkal együtt vagy hogy, de rövid és ezért nem sok pankrátor kap lehetőséget egy ilyen showban. de az tény hogy Boogeyman is félelmetes. :) Nem szeretnék ott lenni a ringben ha jönnek a kukacok.

Link to comment
Share on other sites

na jól van. ezt nem tudtam. az ECW-t nem nagyon kísérem figyelemmel.

emberek írjatok többen ebbe a fórumba. fel kéne éleszteni kicsit.

Mit gondoltok a Cena vs Orton meccsről a Breaking pointon? Ez ugye egy I quit meccs lesz. Nem tudom elképzelni hogy ki fogja kimondani azokat a szavakat.

Link to comment
Share on other sites

hát nemtom tényleg elég bizarr lesz az biztos :) remélem randy fog nyerni ugyanis cena egy nagy nulla folyamatosan ugyanazt pofázza és már dögünalmas szvsz.. nem mintha randy mást csinálna ő is végig ugyanazt pofázza, de valahogy valaki mindig pont randy legrosszabb helyzetében jön segíteni szal remélhetőleg Randy fog győzni :)

Link to comment
Share on other sites

Haat en csak marciustol nezem a WWE-t. Pont a Wrestlemania 25 volt az elso PPV amit lattam.

Egyebkent nekem is nagyon hianyzik Edge a SmackDown- rol, bar most ujra itt van Undertaker, de sztem a Rated R superstars- t nem lehet senkivel se potolni.

En is altalaban a jo fiukat kedvelem pl. Christian, Hardyz, Morisson, 619, Undertaker, DX, de a rossz fiuk kozul Edge fogott engem meg a legjobban. Az egesz ahogy eloadja a show- t az hihetetlen.

Undertaker visszaterese hihetetlen volt. Majd becsinaltam amikor meghallottam a harangszot.

A Cena vs Orton meccsrol megannyit, hogy mind2- t utalom, bar maar nekem is elegem van Orton- bol. De en is kivancsi vagyok raa hogy kifogjaa kimondani a buvos szavakat.

Es a mai SmackDown- on Jeff Hardy lelepett. Steel Cage meccse volt a World Heavyweight Championship-ert. A nyertese az ov, a vesztesnek meg elkell hagynia a WWE- t. Es Hardy bizony vesztett es elhagyta a WWE-t.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...