Jump to content
PirateClub.hu

Vonzások és taszítások!


Szipi
 Share

Recommended Posts

Vonzások és taszítások

 

Felmérések szerint azt a férfit értékelik, aki nem egyszerűen jóképű, hanem megértő, intelligens, monogám és jó humora van.

 

Vonzás jelei:

 

* Gyakran keres szemkontaktust.

* Rendszeresen gyors pillantásokat vet az ön irányába, hogy ellenőrizze, hogyan reagál.

* Szemben ül önnel, karját vagy lábát keresztezi.

* Ha ön mellett ül, lábát ön felé mozdítja vagy keresztezi.

* Ön felé hajlik.

* Bátorító kézmozdulatokat tesz.

* Beszéd közben gyengéden megérinti karját.

 

Nem vonzás jelei:

 

* Kerüli a szemkontaktust.

* Ha szemben ül önnel fizikai védőgátat képezve, összefonja karját a mellén.

* Összekulcsolja kezét az ölében, mintha tudat alatt takarná nemi szervét.

* Ha ön mellett ül, elhúzza a lábát, vagy lábait ellenkező irányba keresztezi.

* Elhajlik öntől.

 

 

várom a véleményeket. szipi

Link to comment
Share on other sites

na, szipi ez is jó iromány! Nagyonn igaz... legalábbis rám :) de a csaj spec. hiába jár spanommal, szokott ölembe ülni, ma is átölelt... nem tom már nem is szerelmes vagyok hanem hugomként tekintek rá! najó azért még szeretem :)

Link to comment
Share on other sites

"Ha szemben ül önnel fizikai védőgátat képezve, összefonja karját a mellén."

Szerintem keresztezés az jelenti pl. hogy lerakja a karját maga elé és úgy keresztezi és nem testéhez szorítva van a karja...

 

 

Egyébként ezek igazak a nők és a férfiak önkéntelenül is kommunikálnak a testükkel.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ezek testbeszédek, amikből lehet olvasni, de egyben félre is lehet értelmezni. van úgy, hogy nagyon akarja a pasi figyelmét a csaj, akkor tuti mindent elkövet annak érdekében, hogy a tudtára adja.

de, van olyan élethelyzet, amikor irritál a pasi minket, szinte egy kanál vízbe meg tudnánk ölni, mégis van benne vmi, ami hozzá vonz, és ilyenkor mind a kétféle testbeszéd érvényesül, és bezavarjuk vele az illetőt. de ha egy pasi ügyes, akkor egy picit legyen rámenős, és eléri a célját. szipi

Link to comment
Share on other sites

Hát én rám totál nem igazak ezek a dolgok. Ha például egy jó csaj mellémül órán, vagy a buszon, akkor én öszehúzom magam, és elhúzom direkt a lábam, hogy ne érjek hozzá, de ettől még a csaj nagyon is tetszhet. Ez csak simán udvariasság. Legalábbis szerintem :) Bár úgy igazából én sem tudom megmagyarázni miért csinálom, egyszerűen ez jön belülről.

Link to comment
Share on other sites

Én most éppen kiszemeltem valakit és nem tom még mi lesz a vége, de figyelni fogom, hogy ezeket reagálja-e vagy sem, aztán majd írok, hogy mi volt! :)

Link to comment
Share on other sites

davacs! azt sajna nem tudom, hogy abban a könyvben benne van-e, én nem onnan szereztem be............ :rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
nem egyszerűen jóképű, hanem megértő, intelligens, monogám és jó humora van.

És aki egyik sem?

Kéne olyan felmérészt is csinálni amiben: kevés önbizalommal rendelkező,zárkózott,visszahúzódó,nem okos,fanyar humorú (nem mellesleg kövér) férfiakról van szó.

Szerintem a nők 90%a hallani sem akar rólu(n)k.

Kitépik az összes hajszállukat,mintsem egy szót is hozzánkszóljanak.

Link to comment
Share on other sites

egyáltalán nem taszító egy nagy darab pasi sem. nekem is volt jónéhány, ropi voltam mellettük. :lol:

az tény, hogy a buta, közönséges, erőszakos, önző, öntelt, akarnok típusú fiúkat kerülöm, de minden más lehet szexis, azaz vonzó. :rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

Hát valakinek meg pont az erőszakos, önző, öntelt emberek jönnek be. :D Ízlés dolga.

A visszahúzódó, kevés önbizalommal bíró srácoknak is lehet ám nem is akármilyen barátnőjük. Sok nő szeret "anyáskodni" a pasija felett, vagy éppen dédelgetni. Az ilyen srácok meg tökéletesek ehez.

 

A nem vonzás jelei nem teljesen igazak amúgy. A kerüli a szemkontaktust kiegészíteném azzal, hogy egy idő után megvetően néz vissza. Az összefont kar viszont nem minden esetben igaz. Én például szeretek úgy ücsörögni. :D

Plusz, én is elhúzom a lábam, ha nem fér el mellettem. Pusztán udvariasságból.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

azért ezekbe a dolgokba hogy ki mit szeret a személyiség is beleszól (a személyiséget ugye horoszkóponként is belehet határolni) persze ez sem törvény szerű hogy a pl skorpió csillagjegy alatt születettekre minden jegy(ami jellemzi a skorpiót mint csillagjegyet) passzolni fog, de legalábbis jó néhány biztos.

 

ÉS akkor már meg is van ki milyen pasikat szeret (talán ) jobban :D

Link to comment
Share on other sites

üdv!

 

na szóval nekem jó a humorom, nem vagyok erőszakos se önző, inkább odaadó, szeretek bulizni, csak van rajtam egy kis súly felesleg és hát az én környezetemben csak ilyen modell alkatú lányok vannak, szeretnek velem beszélgetni stb. ... esélyem sincs a csajozásra.. amikor egyszer megkérdeztem az egyik igen csak jól kinéző lányt azt mondta " jó barát vagy meg minden, de nem "... tudom miért mondta el kellett fogadnom. Nem tudom, de szerintem a mai lányok 90%-ának csak a külső a fontos a belső nem is érdekli őket! Most nem tehetek róla, hogy nem vagyok egy Brad Pitt vagy nem is tudom, nem is akarok olyan lenni, de fogadjanak el olyannak amilyen vagyok! De ezt nem értem miért lehet, hogy a kicsit nagyobb hapsikat meg sem nézik a csajok... Valami ötlet? Pedig szerintem én is vagyok olyan mint a többi ember! hát csak ennyit szerettem volna! :unsure::blush:

amúgy meg így nézek ki: PICT1214.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nemtudom hogy írták-e, mert nemolvastam végig, de ami eszembejutott erre, a nők látják azt hogy te nézed a mellét, vagy a seggét stb. (nemis gondolnánk, mi? :D ) és ha nem takarja el nagyon vagy stb. az nagyonjó, és amikor kellesz egy nőnek, ő akar befűzni téged, ezt így hiddel, míg azthiszed udvarolsz, a hátterben ő rakja alád a köveket, amin egyre közelebb lépsz hozzá, csak figyeld meg egyszer, milyenaz mikor tetszel egy nőnek, mennyire egyetért veled, hogyan terel, és hogyan játszik a testi adottságaival, azzal hogytetszel neki, és azzal hogy ő NŐ :)

Link to comment
Share on other sites

teljesen igazad van lvoetta sajnos megváltoztak a lányok érték rendjei vagy ha esetleg találsz egy olyan csajt aki elfogadna az meg már foglalt. Viszont amit én nem tudok megérteni hogy én sem vagyok stickletti kollekció ez igaz de soxor azon veszem észre magam hogy jol kinéző normális csajok teljesen igénytelen nyomorék fejü emberekkel rohangálnak kézenfogva. De sajnos nem tudom hogy én miért nem tudok kifogni egy ilyen csajt :D

Link to comment
Share on other sites

ez megint nem tartom valószinűnek mivel soxor kezdeményezek és mégis elhajtanak de ezt betudom néha hogy nem olyan a csaj de egy idő után elege lesz egy időre ezekből a kudarcokból

hát figy lehet én vok szó szerint szerencsétlen és nem találok a megfelelő nőre

de hát majd később hátha sikerül

Link to comment
Share on other sites

nemtudom hogy írták-e, mert nemolvastam végig, de ami eszembejutott erre, a nők látják azt hogy te nézed a mellét, vagy a seggét stb. (nemis gondolnánk, mi? :D ) és ha nem takarja el nagyon vagy stb. az nagyonjó, és amikor kellesz egy nőnek, ő akar befűzni téged, ezt így hiddel, míg azthiszed udvarolsz, a hátterben ő rakja alád a köveket, amin egyre közelebb lépsz hozzá, csak figyeld meg egyszer, milyenaz mikor tetszel egy nőnek, mennyire egyetért veled, hogyan terel, és hogyan játszik a testi adottságaival, azzal hogytetszel neki, és azzal hogy ő NŐ :)

nah ja... megfordult a világ... (ilyenkor nem is rosz kor az a közép kor :lol: )

 

De ennek a kornak is meg van a szépsége... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...