Jump to content
PirateClub.hu

Pár igazság a csókról


Szipi
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

19. Az ismerkedés napján ne csókolózz.

 

 

ezzel én sem értek egyet, mert tényleg van úgy, hogy vkivel elsőre nem oldódsz fel, vagy nem vagy olyan hangulatban, vagy nem kívánod, vagy még alapból távolságtartó vagy. :rolleyes: a lényeg az, hogy úgy is észreveszitek magatokon, hogy akarjátok, és akkor nem az fog a szemetek előtt lebegni, hogy hányadik nap van. ha kívánjátok, és akarjátok, tegyétek meg, ne vonjátok meg magatoktól ezt a szép érzést. szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
33. Ha a fiú nyalja a száját, csókra vágyik.

 

Szerintem meg, ha a fiú nyalja a száját, akkor már felkészíti azt a csókra :) De le merném fogadni, hogy a lányok is :D

 

Szerintem meg, ha a fiú nyalja a száját akkor valószínűleg szomjas. Ezt tiszteletben tartván a nő meghívja a alanyunkat egy sörre mert nagyon szereti azt a bizonyos szájnyalogató pasit. Miután a férfi szája már nem cserepes a nő is elnyeri méltó jutalmát... a puha és forró Csókot. ^^ :D :D :D :D

 

Nah jó csak vickeltem. :rolleyes: Mielött még megköveznének itt a csajok. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lehet filmek alapján készítették a listát :D abban szokott olyan lenni, hogy amikor a csákó kezd gyanakodni hogy az asszony csalja, akkor nem a megszokott helyre hanem a homlokára ad egy puszit, átöleli és olyan fapofát vág :D ez minden filmben így van xD

Link to comment
Share on other sites

szerintem frankó szöveg mostantól gyufa a zsebbe csak egy kicsit érdekes

hogy beállsz a lány elé meggyújtasz egy gyufát és azt mondod neki hogy fújja el :D

 

amúgy nekem teccik jók ezek a tanácsok meg ijen pontok amiket adsz Szipi ;)

látom van kreativitás.. nem is rossz ötlet :P:lol:

ha mást nem a humorod értékelik :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Vannak nagyon igaz dolgok a listán, de van ami nekem is szemet szúrt. A homlokra adott csók a kötődés jele. Számomra nincs is szebb annál amikor kézen csókolom a páromat és látom ahogy csillognak a szemei. Az első találkozáskor való csókot azért tiltja gondolom, mert a lista írója is hasonló módon vélekedik mint én. A csók a szerelem egy része. Az a legszebb csók, ami mögött mély érzelmek vannak. Ha nincs mögötte érzelem, akkor nem ér semmit. Tudtommal a kurtizánok számára is tilos a csók, mert kötődést jelent - ez csak egy kis kitérő.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...