Jump to content
PirateClub.hu

5 jel, ami arra utal, hogy az exed szeret!


Szipi
 Share

Recommended Posts

5 jel, ami arra utal, hogy az exed szeret

 

1. Vitázik veled, ha kell, ha nem. A pasik ezt azért csinálják, mert fel akarják hivni a figyelmedet.

 

2. Villog más csajokkal, csak hogy lássa, féltékeny vagy-e.

 

3. Minden apróság miatt felhiv, és tanácsodat kéri. Ezzel megpróbál Téged, a szerelmespár szerepében megtartani.

 

4. Véletlenül beléd botlik minden alkalommal, ahogy kiteszed a lábad az utcára. Kicsit erőszakos, de biztos módszere a kommunikációnak.

 

5. Felhivja, vagy felkeresi a barátaidat, hogy minnél többet megtudjon rólad, különös tekintettel arra, van-e már valaki új az életedben.

 

 

Öt módszer, amivel a barátságotokat megtarthatod:

 

1. Próbálj a lehető legbarátságosabban szakitani. De vigyázz: ha megcsaltad a legjobb haverjával, nem lesz esélyed, hogy később jó viszonyt ápolj vele.

 

2. Legyél őszinte vele az érzéseiddel kapcsolatban. Ha már csak barátként tekintesz rá, ne hitegesd azzal, hogy még egymásra találhattok.

 

3. Ha lefekszetek egymással, jó előre tisztázzátok, hogy mindketten ugyanazt várjátok-e az aktustól: csupán szórakozást, vagy a szerelmetek újradobbanását.

 

4. Ne nosztalgiázz, amikor találkoztok. Nyilván voltak szép pillanataitok, de biztosan megvolt az oka annak is, hogy szétmentetek.

 

5. Gondosan készülj rá egy-egy találkozásotokra. Komoly önbizalomlöketet ad majd neked, ha látod rajta: el van tőled ragadtatva, s épp olyan vagy, amilyen nőre mindig vágyott. Arra is gondolhatsz, hogy most mennyire sajnálhatja, hogy vége lett.....

 

 

Mi a véleményed?

Link to comment
Share on other sites

a lényeg szerintem annyi, hogyha mindent elkövet annak érdekében, hogy tartsátok valamilyen módon a kapcsolatot, akkor tuti, hogy érez még irántad vmit. szipi

Link to comment
Share on other sites

Csajoknál ez ugyanígy működik. :D Barátnőm ugyanezeket a dolgokat követte el amiket Szipi leírt. :D És bizony újra össze is jöttünk... de 1 év után megint szétmentünk, mert megcsalt, mostmár lesz*rom, tuti fog próbálkozni, mert biztos szeret, csak még agyilag nem nőtt fel.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Én is próbáltam tartani a kapcsolatot az egyik exemmel, akit nagyon nem akartam elengedni... (bár ha látnátok, ti sem akartátok volna ;) ) 2x találkoztam vele "maradjunk barátok" címszóval, de ahogy megláttam, rájöttem, hogy nekem nagyon nem jó ha továbbra is tartjuk a kapcsolatot... húúú, de kínos,és görcsös volt az a beszélgetés!!! Soha többé... Aki elment, azt hagyni kell. Az újrakezdésben sem hiszek, mert szerintem az már olyan, mint a "felmelegített töltött káposzta"...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

tökéletesen egyetértek az előttem szólóval...................... szipi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...