Jump to content
PirateClub.hu

Női ajkak és a szex!


kafigeki
 Share

Recommended Posts

Nem tudom lehet h hülyeség amit mondok,de régebben valahol hallottam,hogy ha megnézed egy lány ajkait,és a felső ajka középen egy kicsit kidudorodik(ami nem mindig láccik,merthogy nem kifelé,hanem lefelé dudorodik,általában az alsó ajkával eltakarja és amúgysem feltűnő) akkor az illető egy kicsit éhes fajta amit érts úgy mintha egy V12-es Audi S8 ikerturbós motor mocorogna benne cekxuális téren :D na ez a ködösítés..de nem akarom h azt higgyétek h nimfomániára gondolok,mert az más!Na de a lényeg h az a kérdésem hallott-e valaki ienről,v csak álmodtam? :blink::D

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nemnem ugy értettem,nem sz*pós száju bab :D hanem h van egy pici kitüremkedés a felső ajka alsó részén,attól még nem szopós szájú,és lehet h nem is szereti az orált,de nagyon szex éhes...valahogy így gondoltam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

lenne egy kérdésem

kb 1 éve megmondan egy nálam egy évvel idősebb srácnak hogy bele zúgtam de ő enyhén szólva kikosarazott viszont most egy évvel később folyton engem néz és mindig ott van ahol én szal kéne egy kis segítség hogy most akkor mit akarhat mert nem igazán mer megszólalni ő most 14 én 13:)

Link to comment
Share on other sites

Brigi: Szerintem az a legegyszerűbb, ha valamelyik barátnődet ráuszítod hogy faggassa ki, vagy ha valamelyik srác haverjával jóban vagy, akkor megkéred hogy kérdezze meg tőle hogy mi a véleménye rólad. Azt hogy szemtől szembe megkérdezd, én nem ajánlom, mert ha nem igazán mer megszólalni se, akkor nem fogja a szemedbe mondani h tetszel neki!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Brigi!

"ha nincs a ló,jó a szamár is"Na ne dőlj be ennek a dolognak!Én ezt érzem nálad!

Saját tapasztalatot mondok!

Suliba jártam(de régen volt...)és volt 1 csaj aki kiszemelt!Elég csúnyácska és esetlen volt szegény.Nem foglalkoztam vele(persze nem volt köztünk semmi)Vége volt a sulinak,rá kettő évre találkoztam a leányzóval!Nem ismertem meg,komolyan,teljesen megváltozott,bomba csaj lett belőle!Persze rögtön rá akartam gyúrni a dologra hogy,összejöjjünk.Mondanom se kell,nem jött össze!Már csak bosszúból sem akarta a dolgot!

Szal,arra akarok rávilágítani hogy,lehet azóta Te is sokat fejlőttél testileg és,így talán jobban tetszel neki!

De ha Ő erre hajt(cici,popsi) akkor már régen rossz! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

hmm a száj az mind1, az a nem mind1 hogy hogyan dolgozik. :D

női ajkak az maximum azt tudják éreztetni hogy mennyire "dúl" a szerelem. mert ha gyengéden csókol akkor eléggé sok érzést táplál

ha viszont vadabbul akkor már a szenvedély játszik szerepet.

 

sex hmm...

az ajkak kellenek a sexhez és a nyelv is.

de a teknika se mindegy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...