Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

Mért zavar ez bárkit is...?

Felőlem például akár admin is lehet... :)

Egyébként meg törölhették is a hsz-eit. Vagy ilyesmi...

Azért, mert 2-3 feltöltésért miért lett Uploader (nem néztem utána, csak a kép alapján írom) például? Ennyi erővel akár én is lehetnék az, mert már töltöttem fel Adobe Photoshop CS3 és CS4 cracket... Sőt! Szerintem még rajtam kívül néhányan is... Így már érted a problémát? :)

Link to comment
Share on other sites

Értem én, értettem eddig is.

Ez épp olyan mint amikor valaki azzal az indokkal megy fizetésemelésért a főnökéhez,

hogy "..a Béla többet kap mint én, pedig kevesebbet dolgozik.."

(holott semmi köze ahhoz, hogy a Béla mennyit keres),

nem pedig azzal, hogy az én munkám többet ér mint amennyit kapok..

Te is érted a problémát, ami igazából nem is probléma? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hali én azt vettem észre, (2009.06.01)hogy ha simán beírom hogy www.pirateclub.hu akkor ezt írja ki: Pár perc és visszatérünk! Ha viszont www.pirateclub.hu/index.php akkor gond nélkül tudom böngészni a forumot! Gondoltam szolok hátha erre jár egy admin és még nem tud róla. Vagy ez csak nálam fordul elő már két napja?

 

Link to comment
Share on other sites

apró off:

Megszívtam ezzel a 'php' -val. :)

Ma volt full Winreinstall, könyvjelzök odalettek, ( de ki van irva/importálva dvd-n minden)

Délután ütöm: pirateclub.hu -- pár perc és visszatérünk- oké, ráérek :)

Már estefelé aggódtam, na megnézem az emaileket, és pm-emailértesítő linkről jutottam csak be, nagynehezen :)

Szal lehet kevesen találkoznak ezzel a hibával ( pl. aki nem könyvjelzőzik mint én) de egy picit zavaró.

Sikeres javítást !

Link to comment
Share on other sites

Nem értem, több mint egy hónapja a KÉPFELTÖLTŐ--t nem lehet használni. Miért?? Miért nem azt írják ki, hogy végleg megszüntették. Nagyon szerettem azt az oldalt, de hiába nézegetem napok,hetek, s lassan hónapok óta, de nem tudok vele képfeltöltést végezni.

Értelmes, elfogadható választ várok már olyan személytől, aki felelősséggel tud válaszolni.

 

Ui: Tőled elnézést kérek, nem rád haragszom, de nem tudtam hová írjam be azt, ami nagyon nyomja a lelki világomat.

Link to comment
Share on other sites

1. Ne idézd a közvetlen előtted szólót , ha hozzá akarsz szólni egy témához akkor a HOZZÁSZÓL / FASTREPLY / ADDREPLY-re nyomj rá .

2.Már le volt írva egyszer idézem :

 

Ha az oldal nagyon le van terhelve, akkor a képfeltöltés nem elérhető, hogy a szervergép terhelése ezáltal is csökkenjen, mert a képfeltöltő rengeteg forgalmat generál a "külső" felhasználók miatt.

 

Röviden .

 

Minden jót ,

Armin Fan

Link to comment
Share on other sites

Lenne kér kérdésem.

 

-Az oldal miért volt inaktív állapotban? (Pár perc és visszatérünk.Pár nap telt el. :D )

 

-Miért nem vezetitek a Pirateclub blogot? Ezt azért kérdem mert onnan sok mindent lehet megtudni az oldalleállás(ok) okáról,hasznos információkról,fejlesztésekről stb...

Link to comment
Share on other sites

A php fájl törölve lett FTP-ről, akinek továbbra is gondja van vele, törölje a gyorsítótárat.

Kr@sstheon1y, többnyire karbantartások alkalmával kerül ki ez a szöveg. A blogot pedig jóformán senki nem olvassa, biztosan lenne olyan a felhasználók között, aki elcsodálkozna rajta hogy ilyen is van, ha megkérdezném hogy milyen rendszerességgel olvassa. A fórumon a megfelelő topikokban gyakorlatilag minden infót igyekszünk közölni, így a blogra nincs szükség ilyen esetekben. Egyébként ha az oldal nem megy, a blog sem elérhető, így teljesen mindegy hol próbálod keresni a hiba okát. :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Nekem ugyanez a problémám csak ezúttal a Nagy Total Commander topiknál.Szintén avastom van és azt hiszem a képfeltöltőtárhellyel van gondja.Kérlek írjatok választ ide hogy mit tegyek! A kivételek közé tehetem azt az awax vagy mi a rája oldalt a vírusölőmben? :D Inkább nem tenném,ha már talált ott vírust a pc-m.Maradjon úgy,de azért érdekelne a válaszotok.

Köszönet a rendezkedésért!!!

U.I: a fenébe is dettó ez van a nagy xilisoft témánál is (ezúttal más képmegosztó miatt) és gondolom így tovább a többi a topiknál is.Kívánom h minél gyorsabban "gyógyuljon meg " a képfeltöltes.hu,mert a népek össze-vissza pakolgatják a pic-eket.Pedig van még -netbag.hu

-képhost.com

és vagy 600féle más megbízható hely. :(

Link to comment
Share on other sites

Nem kell félni attól a képmegosztótól! :)

 

Hosszú-hosszú évek óta az egyik legmegbízhatóbb külföldi warez oldalhoz tartozik az a képmegosztó szolgáltatás, s annak elkerülése végett csináltak egy kamurisztást (tehát egészen biztosan nem tényleges fertőzést), hogy más oldalakra kilinkeljék a post-jaikat, képeiket (ezzel is lassítva az ő szerverüket) Egyébként nem rossz ötlet szerintem :D Lehet a pirateclub képfeltöltőnek is kellene valami ilyen, h. ne használják más oldalakon :D

 

Ami a lényeg, megbízható képmegosztó is, falls riasztást generál, de nem kell tőle félni! Kivételek közzé tehető, erre garanciát vállalok :)

Link to comment
Share on other sites

Ez is sokadjára átbeszélt téma.. A rapidshare egyszerűen megbízhatóbb.

kimce, nyugalom. Örülj, hogy azok közé tudhatod magad, akik újraregisztrál(hat)tak. Húzd meg magad, ne bíráld felül a moderátori döntéseket, ha köztünk szeretnél maradni.

Link to comment
Share on other sites

Például azért is töltenek sokan Rapidshare-re, hogy a letöltések után kapott pontokat betudják váltani prémium accountra. És ezt érthető is, mivel neki csak maximum ennyi haszna van belőle, semmi több, abból hogy feltölt.

A feltöltők nem kapnak azért semmit, nem fizetnek nekik azért,hogy megosszák velünk zenéket, filmeket stb-t. A saját szabadidejüket áldozzák rá, és ezért szerintem megérdemelnek annyit, hogy tartsuk tiszteletben ki hova melyik tárhelyre tölt fel.

 

Meg a Megaupload nekem is jó pár feltöltésemet törölte, tehát nem olyan megbízható mint a Rapidshare.

A Rapid nekem még pl. egyetlen film feltöltésemet sem törölt. És igen nekem is jól jön, hogy gyűlik a pont a rapidon, mert így sokkal könnyebben tudok hozzájutni az új filmekhez, zenékhez. Be a letöltésvezérlőbe, és már jön is lefelé...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ezt már nekem is adta ki, de nem pirateclubbos volt a link amit írt ezért nemadtam meg semmit, lemégséztem, ja és mellegsleg ugyanennél a topicnál adta be nekemis, sőt mostis beadja ha odalépek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...