Jump to content
PirateClub.hu
tibiole

Hibák, Észrevételek Bejelentése

Recommended Posts

Jó kezdés első hozzászólásban rögtön panaszkodni, de a kereséssel van problémám. Data.hu-s linkeket keresnék a letöltések/filmek fórumban. Alaphelyzetben most kiad kb 180 találatot, 8 oldalon, de csak október 26-ig visszamenőleg. Próbáltam időintervallum szerint szűkíteni az október 26 előttiekre, de így nem hoz találatot.

Próbáltam idő szerint szűrni pl. október 27 és 30 között, de így sem hozza fel azokat a találatokat, amik időintervallum nélkül megvannak.

Szeretném kérni az időintervallum szerinti keresés javítását vagy az összes találat megjelenítését, ha nem terheli meg a fórummotort.

Előre is köszönöm a segítséget.

• Upvote 1

Igazad van mert a "data.hu" okt.26-ig ad 200 találatot ennyire van beállítva a limit, most felemeltem 1000-re, ha ez segít

Az összes találatot nem lehet lekérdezni, meg felesleges is (data.hu-ból akár több ezer is lehet). Próbáld meg tovább szűkíteni a keresést, cím és data.hu, vagy konkrétan csak a címre.

Vagy még tudom ajánlani a A Google Új Kereső Funkciója PirateClub Felhasználóknak. című témában leírtakat

Pl, a keresőbe beírod hogy "filmek data.hu"  és Nagyjából 23 900 találat, és nincs limit.

https://www.google.hu/search?num=50&q=filmek+data.hu+site%3Apirateclub.hu&oq=filmek+data.hu&gs_l=navquery.12...5691.21216.0.25423.14.13.0.0.0.0.4426.6234.1j10j0j1j9-1.13.0....0....1.58.navquery..9.5.5052.SY5tceDZkzc&ved=0CCcQ2wE&ei=1DNVVIjJLpPharWJgdgG

Edited by ica
  • Upvote 2

Hali!

A fórumtémákban a kijelzett hírnév pontok bal oldalt a neveknél el vannak csúszva egy hozzászólónyival ahogy nézem, eddig nem tűnt fel ilyen hiba.

Üdv:

tiger105

Igazatok van, csak a staffnak jelenik meg jól az user info panel. Megnézem hogy lehet-e javítani, ha nem akkor kiveszem.

Edited by ica
lehet tesztelni!

Köszönjük a javítást, megjavultak a pontok mindenkinél ahogy látom.

• Upvote 2

Nem tudom kinek az ötlete volt a sorozatok szétszedése, de azóta semmit sem találok vagy csak nagyon nehezen, úgyanis én nem tudom, hogy melyek az új és melyek a régi sorozatok.

Ezen kívül amikor beírom pld.-ul, hogy "Castle" keresve a sorozatot, na akkor mindent kihoz még mellette. Nem lehetett volna a régi rendszert meghagyni ? Vagy akkor miért nem lett egy teljesen új fórum téma ?

Edited by ica
Köszönjük az észrevételt!
  • Upvote 1

andyh csak simán valamelyik sorozat "régebbiek vagy aktuális"-ba belépsz keresöbe beirod a sorozat cimét és máris dobja a találatot, függetlenül hogy jelenleg kereséskor melyik forumban tartozkodol, semmi bonyolultság nincs benne!!!!

Ha csak a cimet irod be "Castle" ahogy irtad is, egyértelmüen az oldalon találhato összes évadnak a helyét megadja mivel nem részletesen kerested pl 3.dik évad..

Pusszantás

heLLó ! A ((Téma követése)) beállításaimra hetek óta nem jön mail. Ha újra beállítom, akkor sem. [warning][/warning]

ÚjrA LETT RAKVA GÉPEM JÖNNEK A REKLÁMOK ELŐTTE NEM VOLT

BALOLDALT LEFELÉ VÉGIG SÉVBAN JOBBRÓL FENN LENYÍLÓ FÜLECSKE..

Edited by ica
Nem a mi problémánk

Szevasztok!

Fodor Imre  vagyok, 2007 óta látogatom az oldalt. most szeretnék e-mail címet változtatni. Nem kapok visszajelzést az új e-mailra, mit tegyek.

A réri cím: fodor.i@beltav.hu  Az új cím fodori030754@gmail.hu

Edited by ica
Ez az email cím már használatban van egy másik acc alatt

A belinkelt képek ikonjára kattintva, nem jelenik meg csak elszürkül a kép.

Tulajdonképp tavaly óta, csak most már tényleg zavar...előre is köszönöm.

Guest Chili

Próbáltad másik skinnel is nézni?

Underground pl.

Melyik skinnél tapasztalod ezt?

Az "elegánsat" használom. Tavaly próbáltam másik témával, nem lett jó.

Most javasoltad, cseréltem jó lett, visszatértem a régire, az is jó lett. Kösz!

Sziasztok, kb. 2 napja vettem észre, hogy mobiltelefonról nem tudok fellépni az oldalra. Két különböző telefonról is próbáltam, egyikről sem sikerült. Ebből gondolom, hogy nem az én készülékemben van a hiba.

Előre is köszönöm a választ.

• Upvote 1

Köszönjük a jelzést! Javítva

Sziasztok!

Kb 2-3 napja van nálam egy olyan probléma, hogy ha nagy nehézségek árán fel is tudok lépni az oldalra, de már a fórumokba nem. Folyton időtúllépés miatt kidob.

Több gépről is próbálkoztam, de mindenhol ez a baj.

Segítségetek előre is köszönöm!

Hali!

Próbáld meg az előzményeket törölni, ha nem szolgáltatói hiba, akkor sokat segíthet.Elsősorban onnét töltene be.

Üdv.

ui.Tegnap én is csak este nyolc után tudtam belépni.

Sziasztok!

Kb 2-3 napja van nálam egy olyan probléma, hogy ha nagy nehézségek árán fel is tudok lépni az oldalra, de már a fórumokba nem. Folyton időtúllépés miatt kidob.

Több gépről is próbálkoztam, de mindenhol ez a baj.

Segítségetek előre is köszönöm!

Szerveroldali (hálózati) hiba volt.

Ugyanez nálam is...  :wacko:

Edited by ica
Igen, jól látod a hálózati hiba mindenkire egyformán kihat

(Azért a tegnapinál sokkal jobb a helyzet, de így is sok volt a [shift]+[F5]...)

Itt bejelentheted a fórum esetleges hibáit, bugait, és mi minél előbb megpróbáljuk azokat megoldani!

Sziasztok

Ha minden igaz ezen a felületen - ide feltöltött dolgokhoz lehet hozzájutni amennyiben regisztrálsz.. Ez megtörtént de semmilyen feltöltött dolgot  nem találok. Segítsetek. Szükségem lenne  Praktika  újság 2010 szeptemberi számára. (kidobta a net, hogy ide felvan töltve pdf-ben. Nem találom :) ) vagy kamu az egész.

Edited by ica
Használd a keresőt

Sziasztok!

A héten történt leállásotok óta nem tudom régebbi Operával (11 vagy 12) megnyitni az oldalt!

"Biztonságos kapcsolat: súlyos hiba (80) a kiszolgálótól."

És nem, nem szeretnék újabb / más böngészőre váltani, mert ez az egy tud egyszerre 100-nál több lapot nyitva tartani  :blush:

( i7 + 8GB RAM, úgyhogy nem a hardver miatt :angry2: )

Szia,

atalltunk SSL-re amit a CloudFlare biztosit.

A hibauzenetbol ugy tunik, hogy az Operad nem tud biztonsagos kapcsolatot nyitni a kiszolgalo fele

A weboldaluk szerint 8-astol felfele menni kene mindennek, amennyiben a TLS 1.1 enbedelyezve van.

Az Opera forumaban van egy leiras a TLS 1.1 engedelyezeserol: http://forums.opera.com/discussion/1861721/opera-12-check-for-update-resets-settings-for-tls-1-1-and-1-2/p1

Régi op rendszerrel, pl. Xp + Chrome se működik.

Edited by ica
Mozzila működik régi rendszerrel is

Szia,

atalltunk SSL-re amit a CloudFlare biztosit.

A hibauzenetbol ugy tunik, hogy az Operad nem tud biztonsagos kapcsolatot nyitni a kiszolgalo fele

A weboldaluk szerint 8-astol felfele menni kene mindennek, amennyiben a TLS 1.1 enbedelyezve van.

Az Oprea forumaban van egy leiras a TLS 1.1 engedelyezeserol: http://forums.opera.com/discussion/1861721/opera-12-check-for-update-resets-settings-for-tls-1-1-and-1-2/p1

Köszönöm.

Megpróbáltam, de sajnos így sem megy  :(

Úgy néz ki másik böngészőt kell használnom. (csak még nem tudom melyik lenne jó ... FF, Chrome, új Opera, mind egy rakás ... :mellow: )

bocs, hogy belevau, de nálam a legfrissítettebb wintizes pro fut, de sem a szintén legfrissebb ffoxban, operában vagy chromeban sem láthatóak a yt videók, pedig többféle bbcode-os trükköt kipróbáltam már, rövidített link, yt helyett "video" vagy "media", de semmi hatás..feltöltőként kissé kínosan érint a hiba.

Edited by ica
már ok

Hali!

Érdeklődnék, hogy az Új tartalom megtekintése, csak nálam nem működik?

Szia,

Nalam mukodik. Probald meg most.

Hali

Mossenem megy, sajna. FF 42.0-át használok.

Pedig működik ff alatt