Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

30 perccel ezelőtt, doronie said:

Írtam a Data, hu nak probléma miatt. Válaszuk. A Data.hu-n a biztonság növelése érdekében be lett vezetve, hogy a vírusozható fájltípusok csak vírusellenőrzés után kerülnek letölthető állapotba, ezzel is védve a felhasználóink eszközeit. Amennyiben a letölteni kívánt fájl továbbra sem tölthető le, akkor kérjük, küldje el nekünk az URL-t, hogy ellenőrizni tudjuk.

Küldtem néhány linket, másnak is jelezni kellene a hibát, nem biztos, hogy értik, nem csak az én feltöltésemmel van baj.

Érdekes módon csak időnként fontos a biztonság... Nekem is jelezte letöltő, hogy nem megy, én viszont minden további nélkül letölthettem JDOWNLOADERREL. Használjatok letöltésvezérlőt, akkor már valamiért nem fontos a biztonság.

Link to comment
Share on other sites

3 órával ezelőtt, doronie said:

Írtam a Data, hu nak probléma miatt. Válaszuk. A Data.hu-n a biztonság növelése érdekében be lett vezetve, hogy a vírusozható fájltípusok csak vírusellenőrzés után kerülnek letölthető állapotba, ezzel is védve a felhasználóink eszközeit. Amennyiben a letölteni kívánt fájl továbbra sem tölthető le, akkor kérjük, küldje el nekünk az URL-t, hogy ellenőrizni tudjuk.

Küldtem néhány linket, másnak is jelezni kellene a hibát, nem biztos, hogy értik, nem csak az én feltöltésemmel van baj.

A Data minden évben legalább egyszer eljátssza ezt az elhúzódó vírusellenőrzős komédiát. Ami már csak azért is érdekes (túl azon, amit lacyl írt - letöltésvezérlővel érdekes módon letölthetők a fájlok), hogy ez mindig csak a darabolt, vagy zip fájlokat érinti. A 2 GB alatti, egyben feltöltött mkv simán tölthető letöltésvezérlő nélkül is, sőt darabolt fájl esetében az első fájl szintén. Csak a többit ellenőrzi.

A felhasználóik eszközeinek védelmére szintén érdekes, hogy hivatkoznak, mert normál esetben is a 2 GB alatti egyben feltöltött mkv ugyanúgy azonnal átmegy a vírusellenőrzőn, mint a darabolt fájlok első része. Ott is csak a többit ellenőrzi (általában elég hamar megvan vele, de elég átlátszó ez a fedőszöveg)

Vagyis mindkét esetben elég szelektív ez a biztonságra való hivatkozás. (ami érdekes módon, mint most pl. napokig elhúzódott. De pár éve volt egy egyhónapos állapot is - akkor többen is írtunk a Datának, ugyanezt a sablon választ kaptuk "Dénestől". Úgyhogy értik ők, mi a probléma. Ezért kéne áttérni valamelyik letöltésvezérlőre)

De már újra tölthetők a fájlok simán is - akármit csináltak a Datánál 3-4 napig, már megoldódott.

Folyt. köv...

Link to comment
Share on other sites

3 órával ezelőtt, doronie said:

Írtam a Data, hu nak probléma miatt. Válaszuk. A Data.hu-n a biztonság növelése érdekében be lett vezetve, hogy a vírusozható fájltípusok csak vírusellenőrzés után kerülnek letölthető állapotba, ezzel is védve a felhasználóink eszközeit. Amennyiben a letölteni kívánt fájl továbbra sem tölthető le, akkor kérjük, küldje el nekünk az URL-t, hogy ellenőrizni tudjuk.

Küldtem néhány linket, másnak is jelezni kellene a hibát, nem biztos, hogy értik, nem csak az én feltöltésemmel van baj.

Köszönöm a munkácat!

üdv! Imrus

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Kéréssel fordulok hozzátok!

Nem tudom hogy a régi témáimat hogyan tudom törölni, amikor már nem aktuálisak.

Most raktam fel egy könyv kérést, és kiderült hogy a régi témáim még mindig fenn vannak, holott már nem aktuálisak.

Kérem, valaki modja meg, hogy tudom törölni őket, mert én nem találtam meg a lehetőséget.

Előre is köszönöm!

papi33

Link to comment
Share on other sites

20 perccel ezelőtt, Papi33 said:

Sziasztok!

Kéréssel fordulok hozzátok!

Nem tudom hogy a régi témáimat hogyan tudom törölni, amikor már nem aktuálisak.

Most raktam fel egy könyv kérést, és kiderült hogy a régi témáim még mindig fenn vannak, holott már nem aktuálisak.

Kérem, valaki modja meg, hogy tudom törölni őket, mert én nem találtam meg a lehetőséget.

Előre is köszönöm!

papi33

Szia!

Elvileg:

Képernyőkép – 2022-11-18 12-41-24.png

Üdv,

_L_

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 11/18/2022 at 12:23 PM, Papi33 said:

Sziasztok!

Kéréssel fordulok hozzátok!

Nem tudom hogy a régi témáimat hogyan tudom törölni, amikor már nem aktuálisak.

Most raktam fel egy könyv kérést, és kiderült hogy a régi témáim még mindig fenn vannak, holott már nem aktuálisak.

Kérem, valaki modja meg, hogy tudom törölni őket, mert én nem találtam meg a lehetőséget.

Előre is köszönöm!

papi33

 a nikkeddel egyvonalba van a dátum,és jobbra ugyabba a sorba 3 kis pötty, az alatt találod a törlést is,szerkesztést,stb.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

Voltak infóim Róla. Az, hogy ilyen végzetes esemény történt volna, azt nem tudom, nem tudtam!

Januárban még visszatért, kommunikáltunk! Egy ideje ismét eltűnt...

Biztosat nem tudunk!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

AlFipapa kifejezett iránymutatása szerint, könyveknél topiknyitást, ha lehet csoportosítani, kell. Pl ha egy irotol több könyvet kívánok kitenni, azt egy csoportban( topikban)tegyük meg. Sorozatokat lehet külön topikban nyitni. Idáig remekül üzemelt. Most úgy látom, michonne75, alibaba33, tagok ezt nem így teszik. Ha AlFipapa iránymutatása már nem időszerű, abban az esetben kérem ezt megerősíteni.

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt, cirano1 said:

Ha AlFipapa iránymutatása már nem időszerű, abban az esetben kérem ezt megerősíteni.

"Mondaná alfi,hogy egy szabály annyit ér amennyit betartanak belőle"

Sajnos nagyon beteg alfi(remélem nem az utolját huzza) szerintem marad minden szabálya-kérése úgy ahogy van.

legyetek toleránsabbak azokkal akik "szabadidelyükben dolgoznak " értetek!!!

Link to comment
Share on other sites

7 órával ezelőtt, Mosogatorongy said:

"Mondaná alfi,hogy egy szabály annyit ér amennyit betartanak belőle"

Sajnos nagyon beteg alfi(remélem nem az utolját huzza) szerintem marad minden szabálya-kérése úgy ahogy van.

legyetek toleránsabbak azokkal akik "szabadidelyükben dolgoznak " értetek!!!

Jobbulást kívánunk! :( 

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm türelmetek,s azt főleg,hogy próbáltok szabálykövetők lenni!

A régebbi fórum motorban volt rá lehetőség a témák összevonásának ugy mint módok és téma nyitok számára,sajnos itt már nem tapasztalom,nagy segitség lenne.

"Ott fent is tesznek a fórumért"

akkor kérjük ennek és más észrevételek orvoslását.

IGy képtelenség megfelelőnek lenni mint feltöltő vagy mód és csak nézeteltéréseket(vitákat?) szül!

Link to comment
Share on other sites

5 órával ezelőtt, AlFipapa said:

Köszönöm türelmetek,s azt főleg,hogy próbáltok szabálykövetők lenni!

A régebbi fórum motorban volt rá lehetőség a témák összevonásának ugy mint módok és téma nyitok számára,sajnos itt már nem tapasztalom,nagy segitség lenne.

"Ott fent is tesznek a fórumért"

akkor kérjük ennek és más észrevételek orvoslását.

IGy képtelenség megfelelőnek lenni mint feltöltő vagy mód és csak nézeteltéréseket(vitákat?) szül!

Köszönöm, hogy jelezted véleményed. Jobbulást kívánok.Üdv.

Link to comment
Share on other sites

Ha már a szabálykövetésnél tartunk, szerintem nem ártana tisztázni, minek kellene kötelezően szerepelnie az adatlapon pl. a könyveknél.

Mert ez - szerintem - nem feltöltés és nem adatlap.

 

A témaindító még csak-csak (bár a code tag ott hiányzik), de a kiegészítés így ömlesztve csak abban esetben állná meg a helyét, ha egy szerző különálló könyveiről lenne szó. Itt viszont 3 sorozat keveredik össze (plusz a Széthullott Birodalom univerzum eleve két sorozatból áll), és a sorrend sincs feltüntetve.

Itt található a könyvek sorrendje és hogy milyen sorozatokról van szó.

https://moly.hu/alkotok/mark-lawrence

És ez nem az első eset. Ilyenkor a letöltőnek kéne utánajárnia, amit a feltöltőnek kellett volna elvégeznie? De akkor mi szükség van feltöltőre?

Tényleg várnék egy állásfoglalást a vezetőség részéről (normál esetben nem a fórumon intézném, de már így is nyilvános lett a téma).

A választ előre is köszönöm.

m.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ez nem is kérdés! Teljesen jogos, igazad van!

Sajnos nincs elég ember, hogy rendben tartsuk a fórumot 100%-osan!

Ami jelentésre kerül, azt minden esetben kivizsgálom és intézkedem! Ezt tudom ezután is ígérni!

Moderátorok kerestetnek! Jelentkezés nálam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Egy ideje nem jelöli meg automatikusan olvasottá a feltöltést, ha belépek a feltöltésbe és megnézem, majd ki. Régebben a vastagon kiemelt cím ilyenkor átváltott hagyományos betükre, de most marad a vastag betűs, azaz olvasotlanként látja. 

Megnéznétek mi lehet az oka? Kétlem, hogy nálam lenne hiba. Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...