Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...

Üdv!

Szeretnék kérni egy részletes keresőt, ahol tudok egy felhasználó által nyitott Témákat keresni, mert bárhogyan is próbáltam nem tudom listázni név szerinti felhasználók Témáit egy adott fórumrészen belül.

Szóval szeretnék rákeresni "xyteszt" felhasználó Témáira pl. ebben a fórumrészben: Nagyfelbontású filmek (DL) - de ilyen opció nincsen. Nem lehet sehogysem megtalálni valaki régebbi Témáit.

Jó lenne ha lenne egy részletes kereső ahol több dolgot is lehet keresni egyszerre, mert ami most van kereső ezzel nem lehet így rákeresni ezekre.

Link to comment
Share on other sites

Szia!

A részletes keresésben ez működik!

https://www.pirateclub.hu/index.php?app=core&module=search&controller=search#

"További keresési beállítások", majd "Keresés szerző által", utána bal lent kiválasztod a fórumrészt.

t17t ;)

Link to comment
Share on other sites

Ott van a "Tartalom keresése" alatt, hogy keresés Szerző által.

A másikhoz pontosítok: katt a tartalom típusánál, hogy témák, ezután alatta megnyílik egy lkegördülő menü, ahol kiválaszthatod a fórumrészt!

Link to comment
Share on other sites

Amit írsz már próbáltam úgy is előtte. Próbálj meg rákeresni egy Feltöltő Témáira pl. a Nagyfelbontású Filmek (DL) fórumrészen, és írd meg működik-e nálad, mert nálam ez a hibaüzenet jön ki:


533850336_Pirate2-Screenshot2022-08-09at17-25-45AdvancedSearch-PirateClub_hu.thumb.png.69c43f308bfe7dd9b62a3970dab7569c.png

Továbbá ott van bejelölve hogy: Keresés címekben és tartalomban, azt nem lehet kikapcsolni. A kereső "tag" -ekre keres, nem lehet egy adott felhasználó témáit kikeresni, egy adott fórumrészen. Te kipróbáltad nálad működik talán? Nem hiszem! Nézd meg a képen bejelöltem hol keressek, írtam egy Feltöltőt is - mégsem működik!

Mint írtam ha ránézel a keresőre, miért nem lehet kikapcsolni a "Címben és tartalomban + Csak a címekben" opciókat, hogyha csak felhasználóra akarok rákeresni és a Témáira?

Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2022 at 7:18 PM, Bessas said:

Ez a másik dolog amit akartam írni, hogyha egy pl. Feltöltő Témáit akarom megnézni a profilján, akkor csak néhányat jelenít meg. Nem az összeset. Egyenlőre ennyi részemről.

Üdvüzletem,

már mért nem lehetne a profilba az összes TÁMÁT és NYILVÁNOS ÜZENETEKET visszanézni?????

Tisztelettel a Te üzeneteidnél látszik az első témád 2010 May. 10 , 22:03:53

Link to comment
Share on other sites

Üdvözletem,Tiszteletem.

Bocs,hogy belevauu a kérdésedbe válaszokba,
de talán elfogadod egy fórum szerkesztő válaszát aki több fórumot épitett és próbál segiteni,hogy megértsd mi miért,s hogyan müködik a fórumban.

Elöször is szögezzük le,hogy a fórumnak nincs akkora szó,kifelyezés,keresési feltétele mint a googlénak!

1NnKgK.jpg

Ezért kell segiteni a fórum motor keresőjének.
az alábbi képen sok-sok jó dolgot tudsz beirnii a pontosabb eredmény érdekében.

Részletes keresés gombbal előcsalogathatod ezt a lehetőséget.
Nos a tagek mezőbe kulcszavakat irhatsz mint példul ha filmet keresel szereplö nevét,készités dátumát.. minél több kisegitőt irsz be annál könnyebben,részletesebben keres a motor.

Szerző által mezőbe sajnos pontos nevet kell irni mivel a fórum nem tud annyi névvariációt tárolni,

A többi keresési fajták csak viszonylagos találattal dolgoznak szintén a kevés tárolt adatokból.

Magyarán,ha azt akarnánk,hogy gyors pontosabb keresési eredményt kapjunk NEM tárhelyet hanem SZERVERT kéne bérelnük.Nagyobb lenne a szó,kifejezés,viszinyitási lehetőségek mint maga a fórum amit látsz.

Köszönöm,hogy olvastál,s talán kicsit jobban árérzed a szük mozgásterünk értelmét.

Tisztelettel AiA.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Franek62 - sajna a legutolsó leállás óta megint nem számolja a látogatottságot

@t17t - sajna a legutolsó leállás óta megint nem számolja a látogatottságot, pedig kell az info, hogy tudja a feltöltő tudja, érdemes e olyat feltenni, vagy senkit se érdekel a dolog
 

Link to comment
Share on other sites

On 8/16/2022 at 11:49 AM, tibiole said:

Frissült a rendszer, a sablonokat is frissítenünk kell. 

A korábban jelzett hibák valószínűleg megoldódtak viszont. 

Ez miben nyilvánul meg a tagság vagy feltöltők irányába?

vagy hol a cumisüveg aiből kiszophatjuk a válaszokat?????????????????

Ajánlottam segitek forditani,de nem reagáltatok rá,igy most mindenki találgat,vakarózik,vagy goglézgat.

TÖBB INFÓT ÉRDEMLÜNK!

Link to comment
Share on other sites

On 8/20/2022 at 7:59 PM, tibiole said:

Szia! Nekem sajnos kevés időm van az oldallal foglalkozni, fordításban és a sablonnal kapcsolatban kérlek t17t-vel vedd fel a kapcsolatot. Úgy tudom most tért vissza nyaralásból. 

Bocs,de nem kötekedés!!!

egyszerübb lenne eg biztonsági mentésből a css fájlokat,vagy magát az egész sablont visszatenni mint az új css soronkénit böngészése :( te tudod a legjobban milyen babra munka,és t171-nek még melette az admin teendők,olyan mint segités,tanácsadás.

napota én is vagy 40 hogyan kell PM-re válaszolgatok.

egy sima visszaállitással sokat segithetnél,légyszives tedd meg ezt 3 kattintást%

köszönettel.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 8/20/2022 at 7:59 PM, tibiole said:

Szia! Nekem sajnos kevés időm van az oldallal foglalkozni, fordításban és a sablonnal kapcsolatban kérlek t17t-vel vedd fel a kapcsolatot. Úgy tudom most tért vissza nyaralásból. 

másnak is kewves az idője!

szabadidös tevékenység,de még annyit se érdemlünk hogy azt a pár dolgot javitsad?

az a két szernencsétlen huza a hátán a fórumot,

szerkesszék válaszolgasanak a tömeges PMre,vagy ök is csak talják ki mi micsoda,vagy hol lássák.

a frissités 2 katt,más meg nyögje mire müköggyön ami eddig ment.

Köszönjük ezt a frapáns hozáálásod.

ez a legrégebbi és volt nagynevü forum csak egy üzenöfal stilusu oldal lett,

t17t meg alfi orákat,heteket foltozgat és még a köszönet témába se látam a nevüket :(

MINDENKI HELYETT FŐT HAJTOK t17t alfi MUNKÁSSÁGA ELÖTT!!!!

Link to comment
Share on other sites

7 perccel ezelőtt, Mosogatorongy said:

másnak is kewves az idője!

szabadidös tevékenység,de még annyit se érdemlünk hogy azt a pár dolgot javitsad?

az a két szernencsétlen huza a hátán a fórumot,

szerkesszék válaszolgasanak a tömeges PMre,vagy ök is csak talják ki mi micsoda,vagy hol lássák.

a frissités 2 katt,más meg nyögje mire müköggyön ami eddig ment.

Köszönjük ezt a frapáns hozáálásod.

ez a legrégebbi és volt nagynevü forum csak egy üzenöfal stilusu oldal lett,

t17t meg alfi orákat,heteket foltozgat és még a köszönet témába se látam a nevüket :(

MINDENKI HELYETT FŐT HAJTOK t17t alfi MUNKÁSSÁGA ELÖTT!!!!

Köszi a megjegyzésed! De hidd el, ott "fent" is tesznek ám hozzá a fórumhoz! Itt nincs pénzgyűjtés, adomány-kérés! Ők fizetnek mindent saját zsebből! 

Van mit javítani, igaz... De azért nem csak egy "üzenőfal" vagyunk!

Igyekszünk javítani, szépíteni a továbbiakban is! Lehet csatlakozni!

További jó fórumozást! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Írtam a Data, hu nak probléma miatt. Válaszuk. A Data.hu-n a biztonság növelése érdekében be lett vezetve, hogy a vírusozható fájltípusok csak vírusellenőrzés után kerülnek letölthető állapotba, ezzel is védve a felhasználóink eszközeit. Amennyiben a letölteni kívánt fájl továbbra sem tölthető le, akkor kérjük, küldje el nekünk az URL-t, hogy ellenőrizni tudjuk.

Küldtem néhány linket, másnak is jelezni kellene a hibát, nem biztos, hogy értik, nem csak az én feltöltésemmel van baj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...