Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 6 months later...

Windows 7-10 alatt firefox, opera, chrome böngészöben a förumlapok második és többedik oldalát hibásan tölti be nálam , csak a fejléc sorok jelennek meg .  ( Itt most kivételesen betöltötte , mkiután átugrott a beírt posztomra.)

Ha a fömenüböl közvetlenül az oldalszámra kattintok , akkor betölti , de az oldalszámok közötti léptetés csak hibás fejléccel müködik .

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, t17t said:

Szia!

Köszi az észrevételt! Én próbáltam 5 böngészővel, tökéletesen működik... Nálad lehet valami hiba... :(

2 gépen is jelentkezik . Egyik win 7 . másik win10 , több böngésző , eddig nem volt hiba , most van . Nem változtattam semmit .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ezekben a topikokban a linkekbe fölösleges karaktereket tesz bele a másoláskor

https://www.pirateclub.hu/topic/7688866-egy-herceg-karácsonyra-királyi-esküvő-a-christmas-prince-the-royal-wedding-2018-dvdrip-x264-hun-mkv/

https://www.pirateclub.hu/topic/7688865-egy-herceg-karácsonyra-a-christmas-prince-2017-dvdrip-x264-hun-mkv/

ilyen módon :

ht?tps://data.hu/get/12140051/Egy.herceg.karacsonyra-Kiralyi.eskuvo.part3.rar??
https://data .hu/get/12140051/Egy.herceg.karacs onyra-Kiralyi.eskuvo.part3.rar
https:// data.hu/get/12140061/Egy.herceg.kara csonyra-Kiralyi.eskuvo.part4.rar

https://da ta.hu/get/12140 0 56/Egy.herceg.karacsonyra.part3.rar

Firefox-ban és Chrome-ban is előfordul.

Máshol is volt ilyen hiba néha .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szia!

Milyen megoldást lehetne arra találni, hogy Wolfman posztjait ne lássuk?

Gondolom halott linkek miatt figyelmezteti Big Apple-t, de így az olvasatlan tartalomba fura találkozni vele, 30-40-50-60 témával.

Áthelyezéssel Halott linkekbe és úgy értesíteni?

Köszönöm. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Üdv ! valamiért 3 napja minden datás linkhez a data honlapján ezt az üzenetet kapom:

A Data.hu oldalon, a feltöltött állományokat vírusirtóval teszteljük. Amíg a vizsgálattal nem végzünk, a fájl ideiglenesen nem elérhető. Kérjük, nézz vissza később, és próbáld meg újra letölteni.

azóta semmiféle datás megosztást nem tudok letölteni. vajon másnak is ezt írja ki, vagy csak nekem ?

Link to comment
Share on other sites

Többször írtam a data ügyfélre.Ezt válaszolták.

A Data.hu-n a biztonság növelése érdekében be lett vezetve, hogy a vírusozható fájltípusok csak vírusellenőrzés után kerülnek letölthető állapotba, ezzel is védve a felhasználóink eszközeit. Amennyiben a letölteni kívánt fájl továbbra sem tölthető le, akkor kérjük, küldje el nekünk az URL-t, hogy ellenőrizni tudjuk.

Ezt sok sokat,nem hiszik hiba van náluk.

Link to comment
Share on other sites

"A Data.hu-n a biztonság növelése érdekében" valamint, pártunk, népünk, országunk, kontinensünk, bolygónk, naprendszerünk, galaxisunk védelmében "a vírusozható fájltípusok", mint például filmek, képek, szöveges állományok "csak vírusellenőrzés után kerülnek letölthető állapotba, ezzel is védve a felhasználóink eszközeit." "Amennyiben a letölteni kívánt fájl továbbra sem tölthető le, akkor kérjük, küldje el nekünk" ill. a sanzonbizottságnak, a CIA-nak, az NSA-nak, az MI-5/MI-6-nek, az FSZB-nek, a BND-nek "az URL-t, hogy ellenőrizni tudjuk"/tudják.

Elmennek ám a jó ... ...-ba. :angry:

Remélem feltűnik majd nekik (előbb-utóbb), mekkora anti-reklám ez nemcsak data-nak (mostantól kisbetűvel, mint a nemecseket), hanem a K?s?e?s?y L?b-nak is ...

Uff, én szóltam :angry2:

p.s.
pl. egy filmben, már három napja keresik a vírust ... NO COMMENT :blink:

Link to comment
Share on other sites

"ha letöltés vezérlőbe teszed a vizsgált linket azzal letölti"

Igen, ezt érdemes lehet kiírni a főoldalra is :happy:

(na ennyit a "híres" biztonságról ...) :rolleyes:

(már azt hittem nem tud lejjebb süllyedni a data+???persky páros, de tévedtem ... ) :D

Link to comment
Share on other sites

A régebbi, dec31 előtti feltöltések gond nélkül tölthetök. Azt követően feltöltötteket a Data vírus progija nem engedi megjelenni sem. Itt a baj.Nem használok vírusvédőt soha.Data hiba ha elismeri ha nem.Nem javítja ki a hibát nem tud letölteni senki.

Ja és elküldtem a sok linket ellenőrizzék, nagy csend, nem válaszoltak.

Link to comment
Share on other sites

Nem teljesen igaz, mert most szedtem le egy mai feltöltést, minden gond nélkül. :)

Inkább örüljünk neki, hogy nem lesz zombi hálózat a gépeinkből. :D:D:D

 

Ami inkább izgat, hogy minek kellett elállítani az "Olvasatlan tartalom" kondenzált VS. kiterjesztett lehetőségét?

A sűrített is kiterjesztettben jelenik meg!

Link to comment
Share on other sites

 

A #974 sz. hozzászólásomban egy kissé elvetettem a sulykot, ezért elnézést szeretnék kérni a data-tól.

Ezennel segíteni is szeretnék a cégnek, hogy jól be tudják kalibrálni a víruskeresőjüket.

Tesztalanynak az alábbi filmet javasolnám a data-nak, hiszen ez nem csak "vírusozható", hanem garantáltan vírusos is:

lM1KnhTdwTLWu6pvvd0mOuS0uCd.jpg

 

Jó tesztelést! B)

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

10 órával ezelőtt, pista43 said:

Bocsánat, hogy értetlenkedek de a Data Storage helyen semmi baj a Datára feltöltött filmekkel. Gondolom ezért nem válaszolnak.

4 órával ezelőtt, pista43 said:

A ma feltöltött Európa a magasból - Németország letöltésekor nem volt probléma pedig az is a Data-n van.

Örülök, hogy értetlenkedsz. Valószínűleg letöltésvezérlővel szeded le a fájlokat, azért megy. Nekem is megy úgy.

Szedd le ezt, webről nem megy, vezérlővel igen. Pedig csak 300kb, a JDown telepítője. Vírustól mentes.

Ne itt értetlenkedj, hanem a data oldalán, Dénesnek. Nem a gyűjtő oldal tehet a tárhely hibáról.

Azt meg külön díjazom, hogy kiírod másik oldal nevét, illetlen dolog.

Visszatérve más hibákhoz, csatolok két képet hozzá.

cond.png

expanded.png

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Nortek said:

Hello Nortek,

Kosz a JDown linket, de Te magad irtad, hogy a webrol nem megy, csak letoltovel.

Na most, aki le szeretne tolteni, hogy hasznalhassa, pl en is, akkor hogy szedjuk le a data-rol, ha webrol nem megy...

Valahova mashova is fel tudnad tenni?

Koszonom megertesed.

Link to comment
Share on other sites

Én azt vettem észre, hogy az .avi kiterjesztésűeket engedi letölteni, de a .rar, .epub-okat """""vírusellenőrzi""""

A Drakula sorozatnál például a 720-as csomagban az első két rész avi, a 3. rész 3 darabos csomag. Előbbiek letölthetők, utóbbiak nem.

 

Amiért pedig külön morcos vagyok, hogy a data-prémiumért fizetek, oszt használni meg nem tudom...

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2020 at 11:58 AM, Nortek said:

 

Örülök, hogy értetlenkedsz. Valószínűleg letöltésvezérlővel szeded le a fájlokat, azért megy. Nekem is megy úgy.

Szedd le ezt, webről nem megy, vezérlővel igen. Pedig csak 300kb, a JDown telepítője. Vírustól mentes.

Ne itt értetlenkedj, hanem a data oldalán, Dénesnek. Nem a gyűjtő oldal tehet a tárhely hibáról.

Azt meg külön díjazom, hogy kiírod másik oldal nevét, illetlen dolog.

Visszatérve más hibákhoz, csatolok két képet hozzá.

cond.png

expanded.png

 

Link to comment
Share on other sites

OK csak az a baj, hogy a Jdownloader szintén datán van és nem lehet letölteni. Különben nem használok letöltőt. Próbáltam máshonnan letölteni de nem indul el nem csak ez hanem az Internet Download Manager se. Azóta a másik helyen is ugyan ez a jelenség mármint az, hogy a datára feltöltött filmek nem jönnek le.

Link to comment
Share on other sites

"mintha foltozgattak volna valamit"

Lehet, hogy most ért a végére a víruskeresőjük :D

p.s.:
azért még nincsenek a helyzet magaslatán,
mert továbbra is tűnnek el olyan file-ok,
amiket sehol nem osztottam meg és csak
pár hete töltöttem fel ...

valami nagyon nem műküdik jól a data-nál
(és remélem, hogy csak "műszaki hiba" :( )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
5 órával ezelőtt, doronie said:

Képtelen vagyok feltölteni a Data hu-ra. Két napja szinkronizál.

Igen, és amikor meg befejezte a szinkronizálást, pl. 5 file-t több, mint 100 link-el regisztrál.

El nem tudom képzelni, hogy hogyan és miért tudják ennyiszer és ilyen gyakran elb@xni ... :wacko: :angry2: :angry:

(és akkor még nem is említettem az "egy-egy file"-ok "véletlen" törlődéseit ...) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Neked legalább szinkronizálta,letölteni nem biztos hogy lehet.Két napja nem szinkronizálta a feltöltött fájlokat.Nekem így nincs mit kitenni.

Data.hu dénes válasza,A Data.hu-n a biztonság növelése érdekében be lett vezetve, hogy a vírusozható fájltípusok csak vírusellenőrzés után kerülnek letölthető állapotba.

Napokig ellenőriz.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...