Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

Csak androidról sikerült, ott is a mezei browserrel és még az is tüsszögött a tanusítványtól!

Az sni30353.cloudflaressl.com tanusítvány érvénytelen!

A chrome alapból elkaszálja az elérést, firefox esetén az avast blokkolja.

 

Vajon ezeket a posztokat olvassa valaki, vagy csak dekorációs célt szolgálnak?...

Link to comment
Share on other sites

Oké én is rákereste nagy barátunkkal, láttam is a Chrome valami ősi változata óta (öt pont akármi?) kezeli. XP alatt is. De akkor mi változott mega hónap elején?

 

Jó bejöttem a kiskapun, amit keresek megtalálom, de mintha bizonyos feltöltők nem folytatnák a topicjaikat nagyjából azóta. Na ez a nagyobb baj...

Link to comment
Share on other sites

Egy par hozzaszolassal ezelott mar valaszoltunk az SSL-el kapcsolatos kerdesekre.

...

Ja, csak a hiba okára semmi jelzést nem adtatok, valamint, annak megoldhatóságára, kiküszöbölésére sem. Ez inkább csak egy felelet volt csak a tartalmát stírölve, az említett jelenség orvosolhatóságának megválaszolása helyett. Esetleg, valami erről, vagy hagyjuk? Mellesleg, nem zavar, de akkor meg minek e funkció kijelzése?

Link to comment
Share on other sites

Nos, az AvaxHome-ot sikerült (?) megkerülni.

 

Rákerestem az 'xp SSL error' kifejezésre és megnéztem a chromestory.com találatát:

 

A 4. pontban ajánlják, hogy kapcsoljuk ki az SSL kapcsolatok ellenőrzését.

Avaxnál beállítások - web-védelem [×] https vizsgálat engedélyezése

 

Na ezt kellett kikapcsolni.

 

Így a FF42 már megnyitja az oldalt.

Sajnos a Chrome még mindig nem (A FF-ot csak ezért tettem fel.)

Link to comment
Share on other sites

Oké én is rákereste nagy barátunkkal, láttam is a Chrome valami ősi változata óta (öt pont akármi?) kezeli. XP alatt is. De akkor mi változott mega hónap elején?

 

Jó bejöttem a kiskapun, amit keresek megtalálom, de mintha bizonyos feltöltők nem folytatnák a topicjaikat nagyjából azóta. Na ez a nagyobb baj...

 

Az valtozott meg, hogy eddig nem volt SSL az oldalon.

A CloudFlare kivezeti a nem biztonsagos SSL tanusitvanyokat, igy csak a biztonsagosnak szamitok maradnak. Sajnos ez azzal jar, hogy par regi bongeszo / oprendszer paros nem fog mukodni a tanusitvanyokkal.

Egy hosszabb angol nyelvu blogpostban elmagyarazzak a miertjet is: https://blog.cloudflare.com/sha-1-deprecation-no-browser-left-behind/

 

Ha megnezed a december 6-ai irasomat, abban leirtam, hogy atalltunk SSL-re, es milyen bongeszoket tamogat a cloudflare.

Link to comment
Share on other sites

Nekem, is a fentebbi SSL-es gondom van. Most, szomszéd kölcsönkért Win10/Chrome-s gépéről jó. De, a régebbi gépen, Win XP SP3/Chrome v47 alatt nem jó, Avast5 mellett. ERR_ SSL_CIPHER_MISMATCH (ha, jól rémlik) hibaüzit dob. IE8 alatt és FF alatt is hasonló a helyzet. Pár, hónap óta ugyanez van a TPB-vel is. Bezzeg, a mag megoldotta hogy ne legyen vele gond XP alatt sem. És egy rakat magyar fórum is, mint pl.: az SG. Ugyanez van, pár feltöltő által használt boxy2 nevű fájlmegosztó oldallal is. Furamód, a checking browser accessing mi a szöszt még látom XP-n, mielőtt átírányítana az oldalra. Valami konkrét megoldás??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

24 óránként 1x jelentkezik, ha nem így van kérlek írjátok le, milyen rendszeren, milyen böngészővel, milyen hibát tapasztaltok!

 

Gondolom a reklám jól jön a fórum fenntartásához és bár valóban nem kellemes, de naponta egyszer bőven elviselhető a bő és főleg tiszta tartalomért. Mondjuk én szeretek ide járni ....

Link to comment
Share on other sites

24 óránként 1x jelentkezik, ha nem így van kérlek írjátok le, milyen rendszeren, milyen böngészővel, milyen hibát tapasztaltok!

Szia! Belépésnél,ha filmekből átlépek a sorozatokba, onnan a játékokba onnan pl vissza az aktuális sorozatokba, ha megköszönök valamit... stb minden alkalommal előjön az oldal! Persze megértem és elviselem mert szeretem ezt az oldalt de nagyon idegesítő ennyiszer!(win 10, eset,firefox, ABplus)

Pár napja érdeklődtem King és az Ő játék féltöltéseinek sajnálatos eltűnéséről, de az a hozzászólásom törölve lett...?... Nem a miértekre vagyok kíváncsi, gondolom megvolt az ok amiért ez történt, és nem is rám tartozik, de nagyon hiányozni fognak a jó minőségű és megbízható feltöltései, ezért csak az érdekelne, hogy a jövőben számíthatunk-e még a profi dolgaira itt az oldalon vagy pedig valahol máshol kell Őt keresni? Köszönöm a lehetőséget és remélem nem sértettem meg senkit a kíváncsiságommal.

Link to comment
Share on other sites

24 óránként 1x jelentkezik

Na ezt nem tudom ki mondta, de nálam minden belépésnél előjön ez a reklám egy külön fülön a böngészőben. Tényleg nagyon idegesítő. Örülnék, hogyha már szükség is van reklámokra, akkor az nem ilyen agresszívan és pofátlanul jelenne meg.

 

Op. rendszerem: Windows 7 Home Premium

Böngésző: Firefox

Módosította ica
Nálam is firefox, és ma még 1x se volt! ...szal nem lehet általánosítani
Link to comment
Share on other sites

Kedves Adminok!

 

Két kérdésben szeretém a segítségeteket kérni:

1. Hogyan tudom beállítani/módosítani a saját feltöltéseimnél "Keresési limit"-et.?

    (hogy régebbieket is mutasson)

 

2. Hogyan tudnám ismét elérni egy korábbi, elérhetetlenné tett feltöltésemet?

    (néhány feltöltésemnél, miután egy moderátor linkhibát talált, elérhetetlenné is tette, ezért javítani sem tudom)

 

Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

1. Hogyan tudom beállítani/módosítani a saját feltöltéseimnél "Keresési limit"-et.?

    (hogy régebbieket is mutasson)

 

Nem tudod! -emeltem limitet.

 

2. Hogyan tudnám ismét elérni egy korábbi, elérhetetlenné tett feltöltésemet?

    (néhány feltöltésemnél, miután egy moderátor linkhibát talált, elérhetetlenné is tette, ezért javítani sem tudom)

 

Megkéred a fórum moderátorát, hogy tegye elérhetővé!

Link to comment
Share on other sites

Kedves Ica!

 

Köszönöm értelmező válaszod.

 

Azonban szeretnék két gondolatot hozzáfűzni (a kérdések alapján):

 

1. Ha nem tudom visszanézni a feltöltéseimet (csak egy éves időkorláttal), akkor javítani/frissíteni sem tudom az egy évnél régebbieket.

    (ha rákeresek - pl. file név alapján - egy régebbi saját feltöltésre, akkor megtalálom ..., de így rendkívűl körülményes lenne a karbantartás)

    Ez viszont megnehezíti olyan alkotások feltöltését, aminek értéke egy évnél is tovább fennállhat.

 

2. Nekem is a moderátor megkeresése tűnt a legegyszerűbbnek, ezt meg is tettem.

    A levelezés teljes tartalmának idézése nélkül:

    "... Nyiss új témát a friss linkekkel ..."

 

    Szerintem egy-két linkhibánál - sőt teljes linkcserénél is - egyszerűbb lenne javítani, mint teljesen újat nyitni.

    (nulláról újra szerkeszteni, újra képeket készíteni és feltölteni jóval több munka)

 

A fenti két jelenség összessége - a feltöltő oldaláról is - megnehezítheti(értelmetlenné teheti), hogy a Pirateclub-ot, mint értékek tárolóját, használjam/használjuk.

 

:)

Módosította ica
Nem tárolunt, a szemetest bizonyos időközönként ürítjük!
Link to comment
Share on other sites

A PirateClub és a szóban forgó "torrent" oldal közötti (reklám) átirányítások száma egy, már előre meghatározott fix rendszer alapján működik.

Ettől eltekintve a PirateClub oldal teljes egészében tartalmilag tökéletesen elérhető továbbra is a regisztrált felhasználóink számára.

 

A kellemetlenségekért ez úton elnézéseteket kérjük, de mint minden új dolgot, így ezt is szokni kell...

 

PirateClub Staff!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Üdv mindenkinek !

 

Miért van az, hogy beírok valamit a keresőbe (most épp egy filmről van szó), és egy csomó irreleváns vackot ad ki a találati lista ? :angry:

Kértem én , hogy az legyen ? Nem vagyok zseni ember, de ha én azt kérdezem, hogy hol van az "xy" film, akkor az nem válasz, hogy a "z" film a másik szobában van.

Módosította ica
Értem, köszönjük az észrevételt
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!

 

Ez a kiírás fogad, ha valamihez beírnék:

"Téged már figyelmeztett egy moderátor! A hozzászólási jogod fel lett függesztve 2016. augusztus 12-ig. Ez azt jelenti, hogy az összes hozzászólásod a büntetési idő lejártáig jóvá kell hagynia egy moderátornak, hogy megjelenjenhessen!"

 

Nem tudok ilyenről, semmiféle tájékoztatás erről nem olvasható sehol az adatlapomon sem

http://kepfeltoltes.hu/160724/bryf_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ki és mikor és miért figyelmeztetett, mikor nem is szóltam hozzá csak 1 alkalommal -úgy emlékszem-, és az most is olvasható?

 

Brython

 

....

Köszönöm, hogy ennyire udvariasak vagytok a válaszadással.

Módosította Brython
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...