Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...

Nem tudom kinek az ötlete volt a sorozatok szétszedése, de azóta semmit sem találok vagy csak nagyon nehezen, úgyanis én nem tudom, hogy melyek az új és melyek a régi sorozatok.

Ezen kívül amikor beírom pld.-ul, hogy "Castle" keresve a sorozatot, na akkor mindent kihoz még mellette. Nem lehetett volna a régi rendszert meghagyni ? Vagy akkor miért nem lett egy teljesen új fórum téma ?

Módosította ica
Köszönjük az észrevételt!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

andyh csak simán valamelyik sorozat "régebbiek vagy aktuális"-ba belépsz keresöbe beirod a sorozat cimét és máris dobja a találatot, függetlenül hogy jelenleg kereséskor melyik forumban tartozkodol, semmi bonyolultság nincs benne!!!!

 

Ha csak a cimet irod be "Castle" ahogy irtad is, egyértelmüen az oldalon találhato összes évadnak a helyét megadja mivel nem részletesen kerested pl 3.dik évad..

 

Pusszantás

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Szevasztok!

Fodor Imre  vagyok, 2007 óta látogatom az oldalt. most szeretnék e-mail címet változtatni. Nem kapok visszajelzést az új e-mailra, mit tegyek.

A réri cím: fodor.i@beltav.hu  Az új cím fodori030754@gmail.hu

Módosította ica
Ez az email cím már használatban van egy másik acc alatt
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Kb 2-3 napja van nálam egy olyan probléma, hogy ha nagy nehézségek árán fel is tudok lépni az oldalra, de már a fórumokba nem. Folyton időtúllépés miatt kidob.

Több gépről is próbálkoztam, de mindenhol ez a baj.

Segítségetek előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Kb 2-3 napja van nálam egy olyan probléma, hogy ha nagy nehézségek árán fel is tudok lépni az oldalra, de már a fórumokba nem. Folyton időtúllépés miatt kidob.

Több gépről is próbálkoztam, de mindenhol ez a baj.

Segítségetek előre is köszönöm!

Szerveroldali (hálózati) hiba volt.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Itt bejelentheted a fórum esetleges hibáit, bugait, és mi minél előbb megpróbáljuk azokat megoldani!

 

Sziasztok

 

Ha minden igaz ezen a felületen - ide feltöltött dolgokhoz lehet hozzájutni amennyiben regisztrálsz.. Ez megtörtént de semmilyen feltöltött dolgot  nem találok. Segítsetek. Szükségem lenne  Praktika  újság 2010 szeptemberi számára. (kidobta a net, hogy ide felvan töltve pdf-ben. Nem találom :) ) vagy kamu az egész.

Módosította ica
Használd a keresőt
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok!

 

A héten történt leállásotok óta nem tudom régebbi Operával (11 vagy 12) megnyitni az oldalt!

"Biztonságos kapcsolat: súlyos hiba (80) a kiszolgálótól."

 

És nem, nem szeretnék újabb / más böngészőre váltani, mert ez az egy tud egyszerre 100-nál több lapot nyitva tartani  :blush:

( i7 + 8GB RAM, úgyhogy nem a hardver miatt :angry2: )

Link to comment
Share on other sites

Szia,

 

atalltunk SSL-re amit a CloudFlare biztosit.

A hibauzenetbol ugy tunik, hogy az Operad nem tud biztonsagos kapcsolatot nyitni a kiszolgalo fele

 

A weboldaluk szerint 8-astol felfele menni kene mindennek, amennyiben a TLS 1.1 enbedelyezve van.

Az Opera forumaban van egy leiras a TLS 1.1 engedelyezeserol: http://forums.opera.com/discussion/1861721/opera-12-check-for-update-resets-settings-for-tls-1-1-and-1-2/p1

Link to comment
Share on other sites

Szia,

 

atalltunk SSL-re amit a CloudFlare biztosit.

A hibauzenetbol ugy tunik, hogy az Operad nem tud biztonsagos kapcsolatot nyitni a kiszolgalo fele

 

A weboldaluk szerint 8-astol felfele menni kene mindennek, amennyiben a TLS 1.1 enbedelyezve van.

Az Oprea forumaban van egy leiras a TLS 1.1 engedelyezeserol: http://forums.opera.com/discussion/1861721/opera-12-check-for-update-resets-settings-for-tls-1-1-and-1-2/p1

Köszönöm.

Megpróbáltam, de sajnos így sem megy  :(

Úgy néz ki másik böngészőt kell használnom. (csak még nem tudom melyik lenne jó ... FF, Chrome, új Opera, mind egy rakás ... :mellow: )

Link to comment
Share on other sites

bocs, hogy belevau, de nálam a legfrissítettebb wintizes pro fut, de sem a szintén legfrissebb ffoxban, operában vagy chromeban sem láthatóak a yt videók, pedig többféle bbcode-os trükköt kipróbáltam már, rövidített link, yt helyett "video" vagy "media", de semmi hatás..feltöltőként kissé kínosan érint a hiba.

Módosította ica
már ok
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...