Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Keresővel kapcsolatos problémám lenne.

Filmeknél, könyveknél, programoknál, ha a keresőbe beírom, hogy "data.hu/get" akkor azokat a témákat kapom vissza, melyekben a letöltőlinkben szerepel a keresőszó.

Az XxX kategóriában pedig, ugyanazon kifejezésre, szinte az összes témát beadja úgy, hogy nincs is benne a keresett kifejezés.

Ezt lehet javítani?

Link to comment
Share on other sites

 Ha jól értem akkor te a data.hu letöltési linkeket akarsz keresni az xxx-ben.

 

 

Nincs per karakter:(data.hu szóköz get) és idéző jelek közé tedd a keresett szót.

 

A helyes keresési kulcsszó: 

"data.hu get"

 -idéző jelekkel együtt! 

Link to comment
Share on other sites

Szia! Tegnap délután és este többszöri próbálkozás ellenére sem tudtam elérni a fórumot. Ez előfordult már régebben is. Ugyanakkor a postokból meg azt látom, hogy másoknak sikerül. Nálam lehet a hiba, vagy a felhő szolgáltató túlterhelt, vagy valami más oka van?

Módosította ica
A szolgáltatónknál voltak hálózati problémák
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nálam is szét van esve az oldal, de csak Firefox alatt. Próbáltam a téma váltást, de nem segített.

Chrome és IE alatt viszont jó.

Mi frász lehet ez?

---------------------------------

Talán másnál is az gond, amire most ráhibáztam. Adblock plus-t használok a Firefoxban, letiltottam, és mindjárt jól jött be az oldal.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

 

Valami történt a régebbi feltöltésekkel?  Pl adok 1keresést "Babylon" névre, talál több mint 30címet, de egyiket sem tudom megnyítni.

Sima fehér ablak jön be, nem ír semmi jogusultsági gondot . . .

Probáltam Explorer és Firefox alatt is.

Mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 atamo! 

 

Milyen neted van?  -gagyi ADSL esetén lehet hogy nem bírja kiszolgálni a kliensgépeket a hálózat(gyenge a net)

Röviden, MTU:

http://support.microsoft.com/kb/283165/hu

Szerintem!

 

A legegyszerűbb ezt leellenőrizned, ha megkérdezed a erről a szolgáltatód  ;)

Link to comment
Share on other sites

Eddig még 1oldalon sem volt ilyen gondom . . . :wacko: , a net biztos OK 100M/100M optikai kábel.

Általában ha vmely oldal rakoncátlankodik Explorer alatt akkor Mozillát használok és minden OK, de hogy egyik böngésző se menjen ez érdekes. Ha nálatok megy akkor nálam lehet vmi elállitva, de mi ?

Módosította ica
Ezt már a segítség fórumban kérdezheted meg. Nem a fórummal kapcsolatos hiba
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Kedves Ica!

Még "új hús" vagyok Nálatok a feltöltésekkel, ezért gyakran használom az "Előnézet" gombot, nehogy rossz legyen vagy rondán nézzen ki a feltöltés.

 

Egy apró észrevételem lenne:

Mivel a "Hozzászól" és az "Előnézet" gomb közel van egymáshoz, ezért néhányszor majdnem sikerült elküldenem a félig kész bejegyzést.

 

Meg lehet oldani - persze csak akkor, ha nem kell könyékig belenyúlni a fórum motorjába - ,

hogy a "Hozzászól" gomb egy kicsit arrébb (pl. egy gombnyival / néhány Space-el balra / teljesen balra igazítva) kerüljön az "Előnézet" mellől és így a véletlen elküldés esélye csökkenne.

 

Üdvözlettel,

Longman

Módosította ica
kicsit igazítottam rajta
Link to comment
Share on other sites

 

Köszönöm a módosítást.

 

Az lehet, hogy nálam van valami rosszul beállítva?, mert így néz ki az előnézet gombja:

http://i.imgur.com/SWagruq.png

 

 

 

 

 

(Ne idézd az előző hsz)

Módosította ica
Az alapértelmezett sablont módosítottam(PirateClub) / ez az underground
Link to comment
Share on other sites

Jó kezdés első hozzászólásban rögtön panaszkodni, de a kereséssel van problémám. Data.hu-s linkeket keresnék a letöltések/filmek fórumban. Alaphelyzetben most kiad kb 180 találatot, 8 oldalon, de csak október 26-ig visszamenőleg. Próbáltam időintervallum szerint szűkíteni az október 26 előttiekre, de így nem hoz találatot.

Próbáltam idő szerint szűrni pl. október 27 és 30 között, de így sem hozza fel azokat a találatokat, amik időintervallum nélkül megvannak.

 

Szeretném kérni az időintervallum szerinti keresés javítását vagy az összes találat megjelenítését, ha nem terheli meg a fórummotort.

 

Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Igazad van mert a "data.hu" okt.26-ig ad 200 találatot ennyire van beállítva a limit, most felemeltem 1000-re, ha ez segít

Az összes találatot nem lehet lekérdezni, meg felesleges is (data.hu-ból akár több ezer is lehet). Próbáld meg tovább szűkíteni a keresést, cím és data.hu, vagy konkrétan csak a címre.

 

 

Vagy még tudom ajánlani a A Google Új Kereső Funkciója PirateClub Felhasználóknak. című témában leírtakat

 

Pl, a keresőbe beírod hogy "filmek data.hu"  és Nagyjából 23 900 találat, és nincs limit.

https://www.google.hu/search?num=50&q=filmek+data.hu+site%3Apirateclub.hu&oq=filmek+data.hu&gs_l=navquery.12...5691.21216.0.25423.14.13.0.0.0.0.4426.6234.1j10j0j1j9-1.13.0....0....1.58.navquery..9.5.5052.SY5tceDZkzc&ved=0CCcQ2wE&ei=1DNVVIjJLpPharWJgdgG

 

Módosította ica
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...