Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!

 

Nagy problémám van már napok óta:

 

Semmit nem tudok feltölteni.

 

Első körben bejön az oldal, rámegyek a témanyitásra, megvan amit akarok - elküldöm és ez az üzenet jön egy idő után:

 

This website is offline

 

No cached version is available

 

ahtji7l7xpt9f1cl0si.jpg

 

Mi a probléma?

Link to comment
Share on other sites

Nálam is ez a gond de a következőképpen végül is sikerült új témát nyitnom.

Az alapértelmezett böngészőm az Internet Explorer, ezzel egyetlen új témát sem tudtam nyitni. Megpróbáltam az Operával, azzal sem sikerült, majd megpróbáltam a Firefox-al, azzal sem ment. Legvégül a Chrome böngészőt is feltettem és azzal sikerült új témát nyitnom!

Ez csak 1 tipp, hátha másnál is működik!

Link to comment
Share on other sites

Az oldalt most teszteltem Fox/Chrome/Opera böngészőkkel és jelenleg okésan működik. :)

 

Megkérnék mindenkit, hogy a továbbiakban a: "nekem működik ezzel-azzal stb." jellegű hozzászólásokat mellőzzétek, mert olvashattátok, hogy nem böngészőfüggő a hiba orvoslása.

 

Hellyel-közzel még előforduló (OFFLINE) hibával bár, de működik az oldal, így további tesztelgetéses írásokra már nincsen szükség és OFF -nak minősülnek!

 

Ahogyan Ica fentebb említette a hétvégén rendben lesz az oldal, de addig ez van.

 

Köszönjük a türelmeteket.

Módosította Chili
Link to comment
Share on other sites

Miért nem lehet két youtube klippet egy hozzászolásban berakni, illetve berakja de nem jelenik meg a video csak a link.

 

***********

 

Szerk.ica. 2db az engedélyezett.

1.

https://youtu.be/1g0hZH5dgVE

 

2.

https://youtu.be/1g0hZH5dgVE

Módosította ica
A böngészők védelmében. A túl sok média fájl böngészők összeomlásához vezet.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Beirom a keresőbe (fórumok) hogy "Dallas", és névre keresés

 

Az eredmény: Interjú egy vámpírral, VA trence, A nyolcadik utas a halál, börtönvonat, stb....

 

Hogy mekkora egy szar ez a kereső!!! Évekkel ezelőtt a pirateclub még nem volt ilyen dizájnos, de normális keresője volt!!! Ki lehetett választani konkrétan pl a letöltési fórumokat!

 

Ez a mostani pirate club, hát nemtudom....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A részletes keresés "gomb megnyomása" után ez az üzenet érkezik (Firefox és opera alatt is):

 

Fatal error: Call to a member function galleryAdvancedSearchFilters() on a non-object in /var/www/pirateclub/www/admin/applications_addon/ips/gallery/extensions/search/form.php on line 118

Módosította ica
Most már használható a kereső.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A profilkép nem baloldalt a nevünk alatt jelenik meg, hanem itt a szövegboxban.

 

Ez 1-2 napja megy, most csak a Firefox böngészőnél, Opera, Chrome jó. Tavaly októberben is volt egyszer ez a probléma az új rendszernél.

A segítséget előre is köszönöm!

http://kepfeltoltes.hu/view/131119/FireShotScreenCapture003a_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/131119/FireShotScreenCapture006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

módosítás:

Valóban ica, ezúttal az átkozott Firefox, átkozott csendes frissítése be volt kapcsolva, az kavart össze mindent.

köszi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Eddig láttam azokat a témákat is, amelyekhez nem szoltak hozzá.
Ezt mégis kiirja: "Összesen 1000 üzenetet találtunk..."

Módosította ica
Nálam megvan mind az ezer, 40oldal
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sziasztok

 

az Autókereskedok S01-S11, szeretném megnyitni, de linkre kattintva  azt írja hogy 

"Elnézést, nincs jogod a megtekintéshez!"

 

(csatolnám a képet is, csak nem találom a csatolás gombot)

 

mitől lehet ez a nincs jogom dolog?

 

üdv

Módosította ica
mert ez a téma nincs, nem létezik, valszeg törölve lett
Link to comment
Share on other sites

Üdv.

Én sehogysem tudom rendezi (modositani) a topikjaimat,ha be akarok linkelni egy következö részt, mindig a legtetejére rakja.????(bövitett szerkesztö)   Miért? megörit. És nem tudom bemásolni a linkeket ,miért van letiltva a  bal egérgomb?( de a ctrl + c-v) sem segit.

Nem tudom miért de régebben minden sokkal könnyebben ment most meg kinlodok vele nint egy kezdö.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...