Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Problémám lenne néhány funkcióval:

A szerkesztés gombot nem tudom használni mert bejön egy fehér képernyő egy IP class-os hülyeséggel meg a fórum topicjának a címével.

Valamint ezt csinálja akkor is mikor a FAST REPLY re kattintok(Gondolom ez a funkció a gyors válasz, ezért szeretném használni).

 

Csak azért írtam ide mert pro230 aláírt nekem hogy használjam a szerkesztés gombot, de nem engedi a fórum.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ékezetes betűt tartalmazó linkekkel gond van.

 

Írtam rá egy gyors tutorialt a letöltőknek, de a fórumon belül kellene valamit tenni vele.

 

Olvasd el ezt! --> PirateClub.hu - Linkhibák javítása

http://www.pirateclub.hu/topic/7313899-pirateclubhu-linkhibak-javitasa/
http://www.greywyvern.com/code/php/utf8_html

 

.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bocs ha rossz helyre írok de nem találok megfelelő topikot. Nekem az nem tetszik hogy a feltöltő de legyen bárki, pl itt van egy :

 

http://www.pirateclub.hu/topic/7321444-oerdoegdevil2010-dvdrip-ac-3-51-xvid-hun-horhe/

 

a bemutató youtube helyen egy másik oldalt reklámoz ami NAGYON nem tetszik!!! Ha engedélyt kapott tőletek akkor írja ki természetesen, mert így szerintem mindenki arra gondol ott lehet megnézni az előzetest. Nekem pl baromira nem tetszene, hogy jönnek az oldalamra és tökre ingyen reklámozgasson bárki is bármi nemhogy egy másik hasonló oldalt bár amit reklámoz az egy kalap fossss :)

Sziasztok

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

sziasztok! Elsosorban az admin-hoz lenne egy keresem!

 

At tudnad alakitani a randiarc bannert az oldalon? A fooldalon mindig legfelul jelenik meg es ha ott akarok belepni felh/jelszo akkor

a banner kitakarja a mezoket, igy nem lehet beirni a felh ill jelszot. ja es most nekem csak safari bongeszovel toltodik be az oldal kb 4 napja.

addig barmelyikkel mukodott mint opera, chrome, maxthon stb.

koszi, ha megnezitek! Scan05.

Link to comment
Share on other sites

Nem vagyok biztos abban, hogy a probléma nálam volt vagy sem, de szeretném jelezni felétek.

Tegnap óta nem tudtam elérni a PirateClub oldalát egészen mostanáig. Az első próbálkozásnál egy rövid időre megjelent a főlap, de mielőtt bármit tehettem volna, tovább is lépett egy üres lapra, melynek a címe stimmelt (www.pirateclub.hu), de mindösszesen csak 1db reklám volt rajta, mely minden frissítésnél változott.

Interneten kerestem volna megoldást a jelenségre, de nem találtam semmit, ráadásul a kérdéses időszakban nem találtam utalást sem arra, hogy a jelenséget más is észlelte.

A megoldást nálam egy pénzkereseti lehetőséget jelentő weblap letiltása jelentette. (Windows XP+IE8)

 

Köszönöm "ica" válaszát, de kétlem, hogy az IE8 a gond.

Módosította adLsvR69
A probléma az IE8, de most már jó lesz.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...