Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Olyan problémám akadt hogy ha elindítom a letöltést,a letöltési számláló egy számon(pl 350) megáll,és közbe nem tölt semmit.Majd pár perc után másik számra áll(pl324),és ez idő alatt alig tölt pár kbot.Első gondolatom az volt hogy nállam van a hiba,ezért megpróbáltam egy másik oldalról letölteni,és ott nem nem akadt ilyen probléma,rendesen megy a mutató,és tölti le a kivánt tartalmat!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Üdvözletem!

 

Van egy gondom és szerintem nem csak nekem.

 

Van néhány feltöltő, aki látszólag nem ismeri a magyar nyelvet, azaz a program leírását csak angol nyelven adja meg. Véleményem szerint, egy magyar fórumon, ahol az userek nagy része nem tud angolul, illene a leírást magyar nyelven is megadni, mert az userek többsége, nem érti miről van szó.

 

 

Link to comment
Share on other sites

a program leírását csak angol nyelven adja meg

Szerintem, ha a program magyar nyelvre is le van fordítva, akkor találni hozzá magyar leírást is, de ha ez nem így van, akkor nincsen (általában), és ez azt is jelenti ám, hogy a progi használatához is kell az angol nyelvtudás.

 

Link to comment
Share on other sites

Na igen. De vannnak olyan programok, amiknél ott a multi language, tehát elképzelhető, hogy van benne magyar is. Viszont, mivel nem tudom, (mert nem értek angolul) hogy a program mire való, nem fogom letölteni.

Azonkívül, a fórum magyar tehát, véleményem szerint illene egy magyar leírást is mellékelni.

Ezt még Doktor is megteszi, az ő érdekes magyarságával, de vannak akik erre nem képesek.

Link to comment
Share on other sites

@Walaki01:

Google a barátod?

A többnyelvű/multilanguage nem biztos, hogy tartalmazza a magyart is. Ha valaki nem tud angolul, mint Te is, de esetleg tudja használni, akkor miként fordítsa le, hogy érthető is legyen mások számára? Sajnos ez a nép annyira igénytelen és smucig, hogy nem hajlandó a forgalomban lévő programok esetében sem lefordítani a használati utasításokat, azok többsége is angol és/vagy német, stb nyelvű.

Link to comment
Share on other sites

Barabas1!

Valóban nem biztos, hogy van benne magyar, ezért írtam, hogy "elképzelhető".

Goggle a barátom, sőt néha használom a google fordítót is. Viszont az a gond, hogy néha olyan fordításokat ad, amik szinte értelmezhetetlenek.

Tudod, én úgy képzeltem, (lehet, hogy naiv vagyok) hogy aki felteszi a programot, az érti és ismeri, tehát tudna írni róla egy pár szavas magyar leirást. Legalább annyit, hogy egyáltalán mire használható.

Nekem is van néhány olyan progi a gépemen, ami nem magyar, viszont mivel a feltöltő pár szóban leírta magyarul, hogy mire és hogyan használható, minden gond nélkül tudom használni őket, annak ellenére, hogy nem tudok angolul.

 

Link to comment
Share on other sites

google fordító

aki felteszi a programot...

Nem egy nyelvtanár ül ott és fordít, így nem várható el, hogy nyelvtanilag frankó legyen. Ez csak olyan nagyolós segédletre használható.

Programoktól függő, hogy le tudja-e írni a kezelését akkor, ha Ő sem tud azon a nyelven, és attól is függ, hogy mennyire bonyolult, hisz elképzelhető, hogy ábrával is kéne mutatni, ami azért nem várható el ilyen esetekben. Valamint, nem biztos, hogy azért rakja fel, mert használja, csupán a hozzájutás is vezérelheti, ha valakinek esetleg arra lenne szüksége, és ráadásul fizetős. De mennyi progi is van itt is fenn, ami használhatatlan, hisz a csomagban lévő kód nem is működik? (ez csak azt támassza alá, hogy ki sem próbálta)

 

Link to comment
Share on other sites

Igen igen. Van vagy téllek vak vagyok?:D

XPX Ambience skinnél van csak ez a gomb a lap alján.

 

Magyar nyelvű leírás témához:

Nekem kéne ezt figyelni, h minden feltöltésnél legyen magyar leírás, de néha magam sem tudom, h az adott program egyáltalán mire is jó.

De a mai világban ezernyi fordító site és program mellett ne legyen már ez akadály. Meg ahogy előttem is írták, ha a program nem tud magyarul, akkor h akarjátok használni?

Végső esetben írjatok a feltöltőnek, ha ennyire ellenállhatatlan vágyat éreztek egy program használata iránt.

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm na igen DE

 

Valószínűsíthető hogy akor a feltöltő se tudja hogy mire való épp ha nem tud pár szavas értelmes leírást adni róla..

Az esetek 90%-bban az idegen nyelvű programokat csak valami bemutató vagy leírás vagy épp több napos próbálgatás után sikerűl múködésre bírni.

Végső esetben írjatok a feltöltőnek, ha ennyire ellenállhatatlan vágyat éreztek egy program használata iránt.

 

Hmmm doktor érdekes magyarságával ......

De a mai világban ezernyi fordító site és program mellett ne legyen már ez akadály

 

szerintem jobb lenne ha maradna az anyanyelvénél és leordítaná akinek szüksége van rá...

A fórum színvonalának emelése, megtartása érdekében igazodjatok a magyar helyesírás szabályaihoz és próbáljatok meg közérthetően fogalmazni

 

Vannak szabályok de ha nem lenne ennyi idő után egy magyar nyelvű fórumon a saját értemi képességei megívánnák..

Érdekes más anyanyelvű fórumokon ez alapelvárás ...

Link to comment
Share on other sites

megvédeném doktort.ugyan szlovákiában él mégis nincs olyan feltöltése amihez nem lenne magyar leirás mégha azt többszöris elkell olvasni.

 

"Feltöltések, linkelések kötelező tartalmi elemei:

- Alkalmazás pontos nevét és verzióját is add meg.

- Honlapra mutató linket is adj meg!

- Rövid leírást mellékelj magyarul, hogy mit csinál a program, milyen funkciói vannak.

- A lehető legtöbb információt írd le. Az nem segít, hogy: Jó kis program, töltsétek le!

- Csak olyan programot tegyél fel, amit kipróbáltál és megbízható.,,

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Egy súlyos hibát szeretnék bejelenteni, illetve kérni a probléma megoldását:

 

Vasárnap készítettem egy topicot a Filmek letöltő szekcióban, aminek ez a linkje:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=7242163

 

Máig a topic gond nélkül üzemelt, de ma észrevettem, hogy egy "Fatal Error" hibaüzenetet dob ki a szerver, ha megpróbálok felmenni erre a linkre, a topicot ráadásul a kereső sem dobja már ki.

Módosította bakfan
A témád hiányos, szabálytalan volt, én töröltem! PM-ben leírtam...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Üdv! Szerkeszteni szerettem volna ezt a témát: http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=7252801

mert rájöttem, hogy így csak prémiumosok tölthetik le. A lényeg, hogy akár kicserélem a linket, vagy akár semmit sem csinálok a "Szerkesztés kész" feliratra kattintva állandóan kódlezárási hibát kapok. Miért?

Link to comment
Share on other sites

Igazad van, köszönöm a választ! :)

De akkor sem értem miért nincs ott. Hiszen ha simán megnyitom a szerkesztést majd bármilyen módosítás nélkül akartam rákattintani a Szerkesztés kész-re akkor is ugyanúgy hiba volt. Pedig nem töröltem ki semmit belőle, eredetileg úgy volt. De most jó :) Köszönöm még egyszer! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nekem is folyton hibákat ír ki.

Először is az oldalt alig ha eltudom érni de csak ezt dobja ki: 504 Gateway Time-out

Másodszor amikor már beléptem egy csomó hibaüzenet jön ki egy egy topicnál:

pl: Error http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=687823

egy nagy fehér képernyő, mely harmadszori újratöltésnél eltűnik.

Ha válaszolok valahol akkor is ezt írja ki az adott topicnál, ha meg ráfrissítek két ugyanolyan hsz. lesz belőle.

De ami e legdurvább, hogy annnyit tölt mostanában az oldal, hogy az embernek elmegy a türelme és inkább bezárja az ablakot.

Plussz csak néhanapján tudom a hozzászólásaimat átszerkeszteni, mert nem engedi szintén Error és a showtopic cím.

Akár egy elírást szeretnék kijavítani, vagy helyesbíteni csak huszadszorra engedi vagy még akkor sem.

 

Mi lehet a gond?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Valami tényleg nagy gond van az órával.

Délben néztem meg, és a a spammerek és csalók topicot így láttam:

Ma, 10:55

Itt: Spammerek, csalók bejelentése

Szerző: patrik123321

 

Délután 3-tól mostanáig pedig:

Ma, 09:55

Itt: Spammerek, csalók bejelentése

Szerző: patrik123321

 

 

És most kaptam rajta hogy megint átváltott egy frissítésnél.

Amúgy észre sem venni.

Link to comment
Share on other sites

Még egy hiba észrevétele.

Van egy kis gond az oldal egyik funkciójával.

Mikor rákattintok jobb oldalt lent a Minden idők legaktívabb hozzászólói funkciós gombra akkor a moderátorok listáját adja be.

Valami nagyon nagy baj lehet mert múltkor láttam egy 10 ezer feletti hozzászólással rendelkező tagot és nem láttam ott a nevét :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...