Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

szia !

 

koszi a valaszt de a kereso nem mukodik , sehogy semmilyen forumban . tobb browserrel probaltam, mas mas geprol , ugyanaz a problema .

Sot az xxx dl forum oldalara be sem lehet lepni....

milyen rendszerigeny vagy bongeszotipus kell a forumokhoz valo belepesre ?

Leirod kerlek hogy te mivel dolgozol ?

 

Koszi

elefantok

 

 

Ebben a pillanatban néztem, a leírt módon működik.

 

 

A feltöltő aláírására gondolsz. Néhány usernek ugyanez benn van az aláírásában. Mindenkinek saját magáról ad meg infokat. Teljesen ártalmatlan.

 

Link to comment
Share on other sites

Most próbáltam a keresőt, és a leírt módon működik, annyit még azért hozzátennék, hogy az alforumban való keresést ki kell kapcsolni, különben jön a hibaüzenet, néha.

Firefox 8.0.1 alatt

Íme egy képernyőshot, hogy milyen beállítások mellett működött:

image1gsm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

 

Az xxx rovatot én sem tudom látogatni már jó ideje. Nem mintha szoktam volna :P

 

Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'ibf_topics' is marked as crashed and should be repaired in /var/www/pirateclub/forum/ips_kernel/class_db_mysqli_client.php on line 610

Link to comment
Share on other sites

Hali, bocs, ha rossz helyre írok, de mostanában egyáltalán nem tudok "belemélyedni' az oldalakba. Behozza a kezdő lapot, aztán választok mondjuk a Filmek-fórumot, majd az első oldal után közli, hogy túlterhelt oldal, és nem tudok sem keresni, sem a következő oldalra lépni.

Ez megy már kb 2 hónapja. Valamiért kipécézett magának, vagy másnál is van ilyen?

 

Köszi előre is a választ!

 

Sz.

Link to comment
Share on other sites

az egy dolog, hogy én és sokan nem tudnak belépni egyes fórum részekre és ide kiírjuk, de ettől lesz valami változás? én személy szerint örülnék, ha létre tudnék hozni témákat az xxx ben (van közel 300 gb feltöltött xxx hd). az sem lenne utolsó, ha feltöltőként törölni tudnám azokat a témákat, amelyeknek a linkjeit törölték.

Link to comment
Share on other sites

Bármilyen témában próbálok keresni az oldalon, mindig " Az oldal túlterhelt" üzenetet kapom, már kb. 1 hónapja.

Próbáltam a 648. hozzászólásban leírt módon is ugyan ez van.

3 böngészőt is próbáltam, hátha nem tetszik neki amit használok,de a helyzet ugyan az.

Ez így katasztrófa, számomra használhatatlan az oldal, /jobb esetben.../ 10 oldalt át kell nyálaznom mire megtalálom amit keresek.

Link to comment
Share on other sites

Nekem miután megszerkesztek már egy létező témák ( sorozatnál pl. kijött egy újabb rész és hozzáadnám a linket a topichoz vagy pl. linkcsere törlés miatt stb..) a "Hozzászolás szerkesztésére" nyomva írja ki az oldal túlterhelt hibát.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok valaki nem tudna nekem abban segíteni hogy pl ha az xxx fórumba szeretnék bele menni miért írja mindig azt ki nekem hogy

 

Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'ibf_topics' is marked as crashed and should be repaired in /var/www/pirateclub/forum/ips_kernel/class_db_mysqli_client.php on line 610

Az oldal túlterhelt

Elnézését kérjük, az oldal túlterhelt.

Próbáld újra!

 

 

akárhogy csinálom, és mikor valamilyen keresést szeretnék csinálni akkor is ezt írja ki ?

Előre is köszönöm ..

Link to comment
Share on other sites

Pedig valószínűleg a jelenlegi szerver is simán megbirkózna a terheléssel, ha karban lenne tartva a fórummotor. Ezt jelzi pl., hogy a kereső hibája is kikerülhető. Ez a 2.3-as ipb már jelentősen elavult, a motor frissítése a legújabb verzióra feltehetőleg megoldaná a problémát.

Link to comment
Share on other sites

:D

 

ahogy elnézem itt nem lesz semmilyen változás. én mindig figyelem a témáimat. ha töröltek linkeket, a témát is töröltem, vagy javítottam. manapság nem tudom ezt megtenni, mert az oldal túlterhelt. egyes fórumokra már hónapok óta nem tudok belépni. nem tudom, hogy mi alapján nem tudnak belépni páran és mi alapján tudnak? én már 4 és fél éve itt vagyok és feltöltő csoportban, mégsem "érek annyit", mint egy újonnan regisztrált.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...