Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

Kereső nem működik. Folyamatosan azt írja hogy az oldal túlterhelt, de én ezt nem vettem észre, bejön minden gyorsan, csak a kereső makrancoskodik.

 

Hibaüzenet:

 

Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'ibf_posts' is marked as crashed and should be repaired in /var/www/pirateclub/forum/ips_kernel/class_db_mysqli_client.php on line 610

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Akkor csak nálam nem működik a szerkesztés? Nem hinném...próbáltam a teljes-, illetve a gyors szerkesztést is, ugyan az a helyzet: Az oldal túlterhelt.....

Az egyettlen módja a javításnak/frissítésnek, ha törlöm a témát, és úrja létrehozom. A sorozatoknál nem annyira idegesítő, de az aláírásomban lévő HD link szerkesztése elég macerás lenne.

1 törlöm a hibás linket tartalmazó témát

2 létrehozom a friss linkekkel

3 törlöm a HD listát

4 újraszerkesztve, létrehozom megint.

5 módosítom az aláírásomban a rámutató linket

És ezt minden nap meg kellen csinálnom.....Légyszi nézze meg még 1x valaki, vagy jelezze más is, hogy tényleg van-e ilyen gond, vagy csak nálam lenne, de ezt nem tartom valószínűnek.

Köszönöm.

üdv.

 

 

 

Nálam működik, itt a bizonyíték:

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=6917393&st=0#entry1347565952

 

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Érdekes, tényleg dátumhoz kötött ezek szerint (nem tudom mi lehet más az eltérő dátumű témákban)...Én eddig firefox 8-al próbáltam, gondoltam kipróbálom operával(van másik fórum is, ami csak azzal hajlandó tökéletesen működni), de azzal sem megy, csak a mostani témák szerkesztése...

Reméljük ez már több segítség a hiba felderítésében. Addig is marad a téma törlése, és újra létrehozása, ez remélem tényle megoldás ideiglenesen...

 

üdv.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Magicmaker rengeteg feltöltést rakott a Filmek topikba. Szerintem egy figyelmeztetés kijárna már neki nem először csinálja -.-

 

 

Ő és még 5 társa warn-t kapott, témájukat töröltem, a következő hasonló esetnél pedig a kizárás ízét kóstolgathatják, nem a Pirátot... :)

Módosította bakfan
Link to comment
Share on other sites

Hello. Én a keresőbe nem tudok belépni 1 hete. Egy hét óta kivétel nélkül minden nap, naponta változatosan több időpontban (tehát reggeltől éjfél utánig) próbálok a keresőben "keresni", de csak az jön be, hogy "Az oldal túlterhelt". Akár az egyszerű keresést, akár az összetett keresést választom, a helyzet ugyanaz. Kimásoltam a hibaüzenetet:

 

Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'ibf_posts' is marked as crashed and should be repaired in /var/www/pirateclub/forum/ips_kernel/class_db_mysqli_client.php on line 610

 

Az oldal túlterhelt

Elnézését kérjük, az oldal túlterhelt.

Próbáld újra!

 

 

Próbálgatom reggeltől napestig, de semmi...

Link to comment
Share on other sites

Helló!

 

Csatlakoznék az előttem szólóhoz! Én gyakorlatilag már több hete küzdök ezzel a problémával, egész egyszerűen nem tudok keresni! Az oldalon mindent meg tudok nézni, de keresni egyáltalán nem lehet! A supporttal is felvettem a kapcsolatot, de ezidáig nem érkezett válasz! Kérlek, ha tudtok segítsetek! Előre is köszi! :)

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Valóban nem megy a szerkesztés. Se régi, se új témánál. Sőt most már törölni sem lehet:

 

Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'ibf_topics' is marked as crashed and should be repaired in /var/www/pirateclub/forum/ips_kernel/class_db_mysqli_client.php on line 610

 

Az oldal túlterhelt

Elnézését kérjük, az oldal túlterhelt.

Próbáld újra!

 

Így semmi remény a linkek javítására! Nézzetek utána légyszi(olvastanm, hogy alkatrész csere, minden OK dec.11-én, de egyenlőre MÉG TÖBB HIBA VAN...), mert ha mindenki újra kilinkeli a hibás linkeket káosz lesz.....de most már csak ez az egy járható út maradt....

Sőt a kereső is randomra hibát generál....

Kösz.üdv.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Valaki megválaszolná, de őszintén, hogy mikor lesz használható állapotban a "Kereső"?

Így semmi értelme nincs, hogy benézzen az ember, hisz nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen új feltöltések lettek betéve az utolsó látogatásom óta, hanem az általam keresettre szeretnék rátalálni.

 

Előre is köszönöm.

 

Barabás

Link to comment
Share on other sites

Csakhogy ez a válasz nem azzal kapcsolatos....

Akkor ezt a választ mindenre értelmezhetőnek kell tekinteni, vagy semelyikre sem, vagy éppen arra, amelyikre "valaki" úgy gondolja, hogy megfelelő :)

 

Ha válaszoltok a problémáink írására, akkor a kérdés belinkelésével orvosolható, hogy kinek is szól. Egyéb esetben, a fentebb írtak fognak érvényesülni....szerintem.

 

Drukkolok, hogy mihamarabb sikerüljön normalizálni a dolgokat, mert addig sajna a fórum sok embernek használhatatlan a "Kereső" nem müxik jelenség miatt.

Link to comment
Share on other sites

Köszönjük az észrevételeket, most már tudunk róla! :)

A javítási folyamatok felgyorsítása idő, pénz, és távolság függő, mindez kiküszöbölhető lenne megfelelő támogatással!

Ha mondjuk ugyan ilyen mértékben lenne támogatás, mint amilyen sűrűn olvasok hibás észrevételekről, a problémánk egycsapásra megoldódna!

 

Egyúttal szeretnénk ezúton megköszönni eddigi támogatóinkat, mellyel fórumunk működését segítették.

 

 

************************

Csináltam egy gyors statisztikát 2010. Sep 2-ig visszanézve mely számomra érdekes eredményt hozott:

az elmúlt több mint 1 évben egyetlen egy támogatónk írt hibás észrevételről, pedig őket igazán zavarhatná, nem érdekes?!

Módosította ica
Link to comment
Share on other sites

:blink:

Bocs, de ez a stílusú megfogalmazás szerintem követelődzősre fogalmazódott, ami elég érdekes számomra. :(

edit:ica Számomra is!

Az értelmezése pedig, hogy amíg nem adtok pénzt, addig ez van, ha tetszik, ha nem.

 

Biztos, hogy ezt akartad vele kifejezni? ;)edit:ica Majdnem biztos :D

 

A távolságfüggőség leküzdésében miként lehetne segíteni? edit:ica Helikopter? A szerverterem oda-vissza300km!

 

u.i.: A mondat végére, ha felkiáltójelet írnak, az felszólító mód, és nem az lesz a jelentése, mintha pont került volna oda, hisz úgy csak egy egyszerű kijelentő mód lesz. Így pedig csak tájékoztató lenne a közlési forma, és nem olyan parancsolós. edit:ica Magyarból jó vagy, én nem annyira. Ja bocs, most látom hogy ez nem a retorika.hu

 

 

Edit:ica

Ha megkérhetlek máskor tartsd be a fórum rád vonatkozó szabályzatát!

ha mégis valami nem teljesen világos, várom Pm-be! ez nem csevegő!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...