Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

 

Csak azután érdeklődnék, hogy a -többször is jelzett- törölt linkeket tartalmazó hsz-aim, miért vannak még a filmes (DL) topikban? Aki keresi, megörül, majd megőrül, mert nincs mit leszedjen.

 

Mellesleg, a fórumot is terheli, és nem hiszem, hogy egyedüli lennék ezzel a nem törléssel kapcsolatosan :(

 

Köszönöm, és elnézést a türelmetlenségemért :)

Módosította Barabas1
Elnézést kérek, minden jelzett témát töröltem...mentségemre szolgáljon egyrészt, hogy nagyon beindult a halott link jelentés, a tiéden kívül is volt néhány száz jelentett téma...másrészt a nyári szabadság... :-)
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Szeretném megkérdezni hogy hova tűnt a sorozatokból a "Barátok közt - WebStreaming !logo mentes!" témám. Illetve ha törlöve lett akkor miért?

 

Köszönöm!

 

 

Szia...

 

Nemcsak logo-, hanem sorozatismertető- és stáblistamentes is a témád, ahogy a Rex felügyelőből is hiányzik a sorozatismertető, amit, - ha ma nem javítod - szintén törölni fogok!

A témanyitási tudnivalók az alábbi linkeken olvashatók:

http://www.pirateclub.hu/index.php?act=SR&f=175 - MovieZ Szabályzat

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=6101225 - Moviez GYIK

Legközelebb PM-et írj!

 

Üdv, bakfan!

 

Módosította bakfan
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Nem tudom, ez az oldal hibája-e, vagy az enyém.

De ha be akarok lépni, amikor megnyitom az oldalt, rendszeresen lefagy a böngésző.

A FireFox: 10 esetből 9-ben teljesen megáll, semmire nem válaszol.

A többi oldalt meg tudom nyitni (bár néha lefagy másnál is, de itt most ma mindig.)

WinXP SP3 alatt van a hibajelenség.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello!

 

Az oldalon a témáim szerkesztésénél ezt a hibaüzenetet kapom tegnap este óta:

Az oldal túlterhelt

Elnézését kérjük, az oldal túlterhelt.

Próbáld újra!

 

PM törlésénél pedig ez:

Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'ibf_message_text' is marked as crashed and should be repaired in /var/www/pirateclub/forum/ips_kernel/class_db_mysqli_client.php on line 610

Az oldal túlterhelt

Elnézését kérjük, az oldal túlterhelt.

Próbáld újra!

 

Gondoltam szólok, mert témát gond nélkül tudok nyitni, csak a meglévőket nem tudom szerkeszteni. Remélhetőleg tud ezen valaki segíteni.

üdv.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Amióta újra megyeget az oldal, nem kapok egyik témámról sem értesítést új válasz érkezésekor, pedig az azonnali email küldési opció van beállítva.

 

Most próbáltam szerkeszteni egy témám, és nem megy az sem....

Módosította bence2008
Link to comment
Share on other sites

nekem egy olyan problémám lenne hogy nem tudom el fogadni a barát kérőt csak egy hiba üzit kapok valami ilyesmivel: An ocurrent error(nem vagyok jó angolból szóval bocs ha nem írtam jól)

ja és javaslat: a keresés menüpontnál nem lehetne kirakni 3 checkboxot pl játékok filmek zenék ezzel meg könnyítve a keresést?

Link to comment
Share on other sites

A téma szerkesztés továbbra sem megy! Így nem tudom a frissítést, és a halott linkeket javítani! Légyszi nézzétek meg, mert ez jön be mindig:

Az oldal túlterhelt

Elnézését kérjük, az oldal túlterhelt.

Próbáld újra!

De minden mást meg gond nélkül tud az ember csinálni.

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Akkor csak nálam nem működik a szerkesztés? Nem hinném...próbáltam a teljes-, illetve a gyors szerkesztést is, ugyan az a helyzet: Az oldal túlterhelt.....

Az egyettlen módja a javításnak/frissítésnek, ha törlöm a témát, és úrja létrehozom. A sorozatoknál nem annyira idegesítő, de az aláírásomban lévő HD link szerkesztése elég macerás lenne.

1 törlöm a hibás linket tartalmazó témát

2 létrehozom a friss linkekkel

3 törlöm a HD listát

4 újraszerkesztve, létrehozom megint.

5 módosítom az aláírásomban a rámutató linket

És ezt minden nap meg kellen csinálnom.....Légyszi nézze meg még 1x valaki, vagy jelezze más is, hogy tényleg van-e ilyen gond, vagy csak nálam lenne, de ezt nem tartom valószínűnek.

Köszönöm.

üdv.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...