Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

Én is tegnap délután óta próbálkozok a kereséssel, de semmi. Mindig hiba. Várom a javítást... Nagyon várom...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nem vagyok benne biztos hogy hiba de azért leírom.

Kaptam pm-et és aki küldte annak a profilját megszerettem volna nézni, de nem lehetséges.

Sőt: nem csak az övét bárkiét a felhasználók listájából.

Hsz-ból ellehetne jutni odáig (mert úgy van lehetőség a profil megtekintéséhez) de nem fogom fél nap keresni azt, hogy ő hol is szólt hozzá az oldalon.

Csak a staff tagokét lehet elérni, gondolom ha gáz van ott egyből lehessen szólni.

http://www.pirateclub.hu/index.php?act=Members

De a többi felhasználó miért nem elérhető?

Személyiségi jogok vagy mi?(lehet hülyén hangzok, de már erre is gondoltam)

Esetleg leterhelné az oldalt?, bár azt nem hinném.

Ha erre kapnék választ jó lenne.

 

Köszönöm

 

A user név látszódik csak kitakartam

 

86824064413287965870.jpg

Módosította bakec01
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok! az lenne a kérdésem,hogy eddig majdnem minden filmet filsonical töltöttem le, és most kb 4-5 napja nem enged tölteni. Nem vagyok rá előfizető, de lassú letöltést választottam mindig, és sikerült mindig minden filmet letölteni. Mi lehet a probléma? Kérem aki tud segitsen..... köszönöm

 

By:Rita

 

Link to comment
Share on other sites

Sajnos a Filmek (DL) továbbra sem elérhető (az oldal túlterhelt...üzenet) sql-adatbázis hiba ?

 

Warning: mysqli_query() [function.mysqli-query]: (HY000/1194): Table 't' is marked as crashed and should be repaired in /var/www/pirateclub/forum/ips_kernel/class_db_mysqli_client.php on line 610

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A FreeRapidDownloader fliserve-röl tud tölteni és tslán a filesonic-ról is ... (a jDownloader esetleg a filesonicrol..is működik ha megszakad elvileg folytatni is tudja .)

Link to comment
Share on other sites

Gyerekek elárulom a nagy titkot a film és az xxx senkinek sem jó.

Témát pedig úgy lehet nyitni , hogy ha az utolsó feltöltés nevére kattintasz akkor a téma bejön onnan pedig az új téma indítésa gomb és ennyi , így nyílnak az új témák , de amúgy senki sem látja , csak a sok versenymániás feltöltő még így is nyomja.

HI - HI én is így nyitottam a témát , de belépni én se tudok senki se tud. :lol:

 

Snap1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...