Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

Csupán egy észrevétel.

Mindenki panaszkodik, hogy túlterhelt az oldal, változás ez ügyben jó ideje nincs, és ahogy elnézem nem is várható. De, írja már le nekem valaki, hogy ha egyszer túlterhelt az oldal, akkor miért kell a kedves fórumtagokat arra kényszeríteni, hogy még tovább terheljék a fórumot? Hogy mire gondolok? Egyszerűen arra, hogy ha pl Pistike letölt valamit, akkor nem teheti meg , hogy egyszerűen az adott topcban megköszönve távozik és így nem terheli tovább az oldalt, hanem mint jól nevelt ugye aki tudja hogy mindent meg kell köszönni, elkezd tovább bolyongani a fórumon, hogy megkeresse az adott felhasználó „köszönöm topicját”, csupán azért hogy egy „kösz”-t odabiggyesszen, és ez ideig is tovább terhelje az amúgy is túlterhelt oldalt!

Vagy ha letölt egy programot, játékot vagy bármit, amivel gondja támad, nem kérdezheti meg az adott topicban, hogy mitévő legyen, hanem keresse meg hogy hol is van az a másik topic ahol felteheti a kérdését, amivel ugye tovább terheli az oldalt!

Kérdezem tisztelettel nem kellene ezt újragondolni?

 

Link to comment
Share on other sites

Miért kellene újra gondolni gerolka?

 

Az offolások elkerülése végett van minden letöltőfórumnak egy vagy kettő segítségkérő topikja.

A köszönő alfórum is ezért van.

Itt hál' Istennek szűrik a csökkent értelmi képességűeket és a felesleges köszöngetés törlésre szokott kerülni.

 

De nekem is van egy ötletem.A nyílt regisztrációt be kellene szüntetni.

Egy meghívásos rendszer kellene vagy csak ünnepnapokon lenne nyitott a reg.

Link to comment
Share on other sites

Kedves gerolka!

 

Mikor terhelt jobban szerinted a szerver?

Ha egy topicban van 4-5 letöltési link. és azt kell betölteni, vagy ha az 4-5 link mellett 50-60 értelmetlen "thx", "Kösszencs", "húúúde rég kerestem már" és társait is tárolnia kell a szervernek???

 

 

A másik dolog meg "A rend a lelke mindennek"!!

Mindennek megvan a maga helye: A letöltésnek a letöltésben, a Köszcsiknek a Köszönet topicban, a Segítség kérésnek a Segítség topicban.

 

Link to comment
Share on other sites

A másik dolog meg "A rend a lelke mindennek"!!

Magyar warezon rend ? ....sose ..

Rengeteg a felesleges értelmetlen témanyitás pl említhenénk a FREEWARE program feltöltéseket ..

Azt a színvonalat ami a külföldi fórumokon bevezettek itt lehetetlen elképzelni s ezek csupán a felhasználók jobb kiszolgálása a célja

Példának említheném hogy ha egy film felkerül ua az a filmet csak jobb minőségben lehet csak újra feltölteni /persze más tárhely nem kizáró ok/

Vagy az új téma csak akkor látható, ha egy moderátor azt jóvá hagyta azt ..

 

Egyébként pozitív előrelépés is van az ügyben; tibiole nekiállt egy új szerverre gyűjteni:

Nem is árt kb évente cserélgetni

 

Link to comment
Share on other sites

IQQRIQ!

Milyen kijelentés már az, hogy egy magyar warezfórumon soha nem lesz rend?

Tehát akkor a magyar fórumozók mind ostoba szabályszegő seggfejek?

Írd le nagyon részletesen azt,hogy egy külfóldi fórum miért színvonalasabb mint egy magyar?Melyik nemzet fiai csinálnak olyan "mintafórumot" amellyel érdemes példálozni?

Kezdek kíváncsi lenni.De tényleg.

 

-Ha meg évente kellene szervert cserélni akkor várni fogják segítő szándékodat ezügyben hiszen lehet pénzt felajánlani az oldal segítése érdekében.Így ha átutalsz bizonyos összeget akkor hozzájárulsz ahhoz,hogy ez a kis warezoldal színvonalban utolérje a nagy-nagy külföldi tökéletesen működő és áttekinthető warezoldalak színvonalát.

Link to comment
Share on other sites

Szia Kr@sstheon1y...nos

Milyen kijelentés már az

Ezt most komolyan kérdezed ?

Olvasd :

http://www.pirateclub.hu/index.php?act=ann...p;f=6&id=23

ugye logikusan értelmesen van leírva

nem nehéz példákat találni

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtop...mp;p=1343617641

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtop...mp;p=1343718438

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtop...mp;p=1343718250

 

mikor elkeztem megosztani a dolgaimat hasonló oko miatt kaptam büntetést hál a netem nek nekem nem okozott gondod 1-2 giga feltöltés ezek javítására...de Hama

Link to comment
Share on other sites

Látom új szervert akartok venni, mert lassú az oldal, néztem, milyen újítások várhatóak, és ezen egy kicsit meglepődtem:

"A jelenlegi adatbázist, keresők előtt böngészhetővé tennénk, ezzel 830.000 hozzászólás nyilvánossá válna a keresőkre, és rengeteg új látogatót hozna."

Én nem szeretném, ha a feltöltéseim a google-ből elérhetőek lennének, vagy csak én vagyok így vele?

Link to comment
Share on other sites

Látom új szervert akartok venni, mert lassú az oldal, néztem, milyen újítások várhatóak, és ezen egy kicsit meglepődtem:

"A jelenlegi adatbázist, keresők előtt böngészhetővé tennénk, ezzel 830.000 hozzászólás nyilvánossá válna a keresőkre, és rengeteg új látogatót hozna."

Én nem szeretném, ha a feltöltéseim a google-ből elérhetőek lennének, vagy csak én vagyok így vele?

 

Szinte bármelyik warez oldalra kitett linkre rá lehet keresni a guglival. Ezzel csak az oldal látogatottságát és reklámozhatóságát kívánjuk növelni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Nem tudom, hogy csak nálam áll elő vagy más nem figyelte még, de:

 

Ha az ADD REPLAY gombbal próbálok hozzászólást írni nem tudok, illetve nem kapok kurzort a beviteli sz9vegdobozhoz.

Ugyanez (mint látjátok is, mivel most írok) a FAST REPLAY -el működik.

 

A legújabb FireFox -ot használom.

Az a vicces, hogy internet explorerrel viszont működik.

 

Ez azért nagyon rossz, mert tudnék vele élni, de nem akarok. :)

 

Megnéznétek? (Én valami javascriptre tippelnék...)

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

A legújabb nem tudom, hogy mit takar 4.0 béta/3.6.6, utóbbival nálam működik.

 

Ha nálad is erről a verzióról van szó, akkor próbálj meg egy gyorsítótár, süti törlést! (ctrl+shift+del, vagy eszközök/előzmények törlése), s lehet helyreáll a rend... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Egy barátom,aki 3éve tag itt,már egy hete nem tud belépni.Email cseréje volt és már vagy hússzor kért újra érvényesítési Emailt,de semmi nem jött neki.(Citromail helyen van és más Emailt megkap)Próbáljon már valamelyik mod segíteni,ez a egyetlen szórakozása,mert otthon van,s beteg.Előre is köszönöm a segítséget.angel234.A barátom felhasználói neve A57L.

Link to comment
Share on other sites

én az utóbbi időkben olyan problémát vettem észre, hogy eltűnnek a hozzászólások, és nem moderátor törli, tegnap este is hozzászóltam az egyik hírhez, el is küldte a hsz-t, majd kiléptem vissza a hírek topicba, és nézem 0hozzászólás annál a hírnél ahová előzőleg írtam, valamint most 5perce írtam egy hszt, rámegyek hogy válasz majd elkezdi küldeni, betölti az oldalt és nincs ott a hozzászólásom :o

más is tapasztalt ilyet?

Link to comment
Share on other sites

A hozzászólások pedig maguktól nem tűnnek el. :)

 

Egyébként a fórummotor php-levelezője picit lassabban "reagál" a beérkező dolgokra, mint például az e-mail cím megváltoztatása, a regisztráció aktiválásának kiküldése és az elfelejtett jelszavak helyreállítása. Ha ilyen problémátok akadna, feltétlenül jelezzétek felém privát üzenetben. Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

A Mi a kedvenc játékod? Topicot olvasgatva a következőre bukkantam a kilencedik oldalon:

 

azmi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

 

A keretezés és a szöveg tőlem származik, az időpont valódi, nézzétek meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát attól, hogy nem IPS drive errort ír ki, hanem az, hogy túlterelt még nincs megoldva a probléma :D

Olyat hallottam, hogy benne lesznek a linkek meg minden googleba(vagyis ezentúl rá lehet keresni a feltöltésekre googlen belül is),hogy mégtöbb regisztrált felhasználó legyen az oldalon....

Na ezentúl 0-24h-ig így fog kinézni az oldal akkor: A szerver túlterhelt....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...