Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Üdv.

 

Most kaptam ezt a PM-et:

 

Én ajánlok számodra egy otthon végezhető internetes munkát, ami semmilyen szakmai tudást nem igényel,

csupán internet kapcsolat szükséges hozzá. A munkaidő kötetlen. Napi 1-2 óra ráfordítás elég.

Próbáld ki, mert megéri!!!!!!!!!!!!

Csak írj vissza és én már küldöm is a részletesebb információkat a munkával kapcsolatban.

Üdv.: valcsi623

 

Tőle: http://www.pirateclub.hu/index.php?showuser=96766

 

Ezt itt így lehet? :o

 

 

Link to comment
Share on other sites

heló fojton külditek nekem a figyelmeztetéseket,bocs ha néha nemjol szólok hozzá, de mindenki volt valamiben kezdő!!! Nekem mégcsak pár hónapja van internetem,most ismerkedek vele,hanem értitek meg sajnálom!!! Amit akartok hogy megtegyenek veletek,tiis azt tegyétek másokkal,vagy amit másokkal tesztek azt tegyék veletek is!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ha kulturáltan viselkedsz, segítesz másoknak, folyamatosan feltöltöd az általad jónak vélt zenéket, játékokat akkor el fognak tűnni rövid időn belül a figyelmeztetések.

Nekem is volt sok figyelmeztetésem és hsz lehetőség megvonása is ami a súlyosabbik fajta.Általában hirtelen haragúságom miatt ocsmány,kötekedő,beszólogatós, néha politikai és rasszista tartalmú hszekért kaptam ezeket a warnokat.

Szerencsére ez egy olyan fórum ahol nem az idiotizmust hanem a jótettet díjazzák.Cselekedj te is így.

Link to comment
Share on other sites

NTSC: nemcsak feltöltésekkel lehet csökkenteni a warn-t. a lényeg hogy segítsd a fórumot. ;)

 

Ha ezt >>>Szabályzat<<< elolvasod és betartod akkor pedig nem fogsz több warn-t kapni ebben biztos lehetsz, én lassan 1 éve regeltem, próbálkozom betartani, nem nehéz és egy figyelmeztetést sem kaptam eddig :)

és nem kötekedés céljából mondom de a topic címe Hibák, Észrevételek Bejelentése a te problémád pedig nem hiba.

Látod sok ilyen rossz helyre írt hozzászólásból is warn lehet előbb utóbb

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kedves nolcsi122! Kérlek, légy türelemmel. A képfeltöltő újra működésbe állítása romba döntené a fórum működését, olyannyira leterhelné a szervergépet, így várhatóan a másik szervergép üzembe állításáig NEM lesz bekapcsolva. Az interneten megannyi hasonló funkcionitással rendelkező képhosting oldalt találsz, csak rájuk kell keresned.

 

http://www.google.hu/#hl=hu&q=k%C3%A9pfelt%C3%B6lt%C3%A9s&meta=&fp=fb33f3a34017d4ad

Link to comment
Share on other sites

A kereső szolgáltatás nem üzemel... IPS Driver error.. hibával egy fehér lapot nyit meg...

 

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

 

Ha rákattintok a here szóra akkor visszatér a főlap mikor pl a rémségek könyvét kerestem...

 

Kérek segítsetek minnél előbb ebben nekem:)

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Share on other sites

Szintén ESET Smart, ismeretlen script vírus

Nos,tudom ezért jönni fog a megkövezés,de mindegy,állom a záport! Szóval az ESET smart security nevű programtól javaslom szabaduljatok mielőbb,mert igen nagy galibát tud okozni! :angry: Nekem speciel múltkor az oprendszeremet cseszte szét! néhány system32 fájlt vírusosnak talált,és ő úgy gondolta,hogy eldönti helyettem mi a jó,és nem tudtam mit tenni ellene!(egyébként meg fizikális képtelenség hogy vírusos voltak a fájlok,mivel előtte fentvolt régen egy nod32,meg neten sem volt azóta hogy totálisan újratettem a windowsomat!) Előtte egy régebbi verziójú nod32 volt fent,így csak frissebb program verzióját tettem fel,mert mondom mért ne? Hát nagyon megszívtam! LEGALÁBB 6 system32 fájlomat törölte a nod,és újraindítás után totálisan használhatatlan volt a windowsom! Jelenleg Kaspersky Internet Security van fent,és tökéletesen működik! Amióta sikerült hozzá serial számot szerezni,és nem trialos,azóta meg még jobb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...