Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Szeretném kérdezni, hogy hogyan tudom megváltoztatni a jelszavam egy általam kialakított jelszóra?

 

Az előbb próbáltam a profilom alatt a beállításoknál, de nem találtam ilyen opciót. Nem is lehetséges?

 

 

Előre is köszönöm szépen.

 

Üdv.,

Link to comment
Share on other sites

Ez engem is érdekelne, mert nagyon lassan töltődik be az oldal. Valamit lehetne tenni? Mondjuk a plusz szolgáltatásokat kikapcsolni, stb. Nem tudom, hogy fut -e még CS szerver a gépen, ha fut azt kikapcsolni stb.

Link to comment
Share on other sites

jelent.jpg

no comment...

 

Ja, látom már másnak is feltűnt:

 

Egy kis helyesírási hibára lettem figyelmes.Ha a "Jelent" gombra kattintunk akkor a "kommonikálhatsz" szó

van írva a kommunikálhatsz helyett.

 

....habár ennyi erővel (eredmény szempontjából) akár nekem is jelezhette volna assaultking pü-ben, vagy keresztanyámnak csőpostán... :D

Módosította vismajor30
Link to comment
Share on other sites

Hy,

A következö dolgot tapasztaltam, eltünt néhány hozzászolásom. Elösször azt hittem csak rosszul emlékszem, á, nem is ehez szoltam hozzá, de épp most olyan történt, hogy ismét elveszett, pont az orrom elött. Pontosabban kifejtve: Azonos ablakban, 2 lapfül volt megnyitva. 1. microsoft update 2.pirateclub. Hozzászoltam a segitség forum 1 csajozos problem alforumához, majd a microsoft update webhelyröl megkeztem a letöltést, emiatt nem tudtam a továbbiakban használni a 2 es számu lapot sem, amin a pirateclub volt megnyitva. Nyitottam egy uj ablakot, és visszamentem a segitségekhez. Ekkor láttam, hogy már nem az enyém az utolso hozzászolás, mondom yippii, válasz, akkor folytathatom az eszmecserét :D, de mikor beléptem, spontán az én hozzászolásom hiányzott a végéröl, a hazzászolásaim száma lement 71 röl 70 re (ez biztos). A hozzászolásom elküldtem, már párszor azért csináltam, és ez nem az elsö eset, mikor elvész (legalábbis szerintem min 2.).

 

Igazábol, ha jol emlékszem régebben tudtam 2 pirates lapot nyitni, nem kellet bejelentkezni se, és tudtam egyszerre keresgélni és a segitségekben forumozni is, azonban az utobbi pár napban arra lettem figyelmes, hogy ha uj lapot nyitok, akkor be kell jelentkeznem és a régiröl kidob. Lehetséges, hogy a másik hozzászolásomnál is megprobáltam uja nyitni. Lehetséges, hogy ez a probléma? Addig is igyekszem nem nyitogatni (meg se probálni) több lapon egyszerre piratezni. Jahm és ha bezárom a lapot és ujra megnyitom akkor is be kell jelentkeznem. Mi lehet a gond?

 

U.I.: A gépet pont most formatáltam, format elött és után is fent állt a probléma, szal valoszinüleg nem nálam lesz, kivéve ha elrontottam valamit :(

 

A választ elöre is köszi: Hatanbalta

Link to comment
Share on other sites

hát ilyen nincs!! Eltünnek a hozzászolásaim, 2 perce irtam ide egyett, emiatt, erre nincs itt, számolni számolja, bár volt hogy csak utolga csapta hozzá. 2 oldalt irtam ide, vagy csak én nem látom ?? Vagy idö amig megjelenik??

 

LoL most meg látom.

 

Akkor egy kis helyesbités. A segitségeknél még mnig nem került meg a hozzászolás, de! A hozzálásaim száma felugrott és elösször itt is láttam a hozászolásom, aztán elmentem a segitségekhez ellenörizni meg e lett, de mikor visszajöttem ide nem volt meg a hozzászolás, emiatt irtam a fent olvashatot. Mielött elküldtem, direkt megnéztem!! alatta az utolso 10 hozzászolás forditott sorendben cimü részt és vismajor30 é volt az utolso, az enyém közte se volt... De mikor ennek a visszanézetét bedobta, akkor meg ott volt... A hozzászolások száma is rendben. Ennyire terhelt a rendszer? A pánikokozásért boccs, de a segitségekben irt válaszom még mindig nincs meg :(

 

11.24. Megkerült a segitségekhez 10.06 kor irt hozzászolásom is, ugynézki, van amihez idö kell ?D, nah mindegy, bár amire legelösször figyelmes lettem és azthitte elöször, hogy csak rosszul emlékszem, azt egy nappal késöbb kezdtem keresni és akkor sem volt sehol :S, sajnos már nem tudom melyik forum volt az.

Link to comment
Share on other sites

thx a tippet :), eddig velem sem fordult elö, de hogy megtörtént az biztos... Olyasmire hivtam fel a figyelmet, ami engem zavart és bizonyára mást is zavarna ha vele esne meg, fentebb képek eltünéséröl olvastam, ugynézki az is az ördög müve, bár ott meg sem került, ez jogos... Mindenesetre a legközelebbi esetröl nyomok egy preent screent, hátha nem néznek teljesen hülyének, habár egy kicsit össze vissza irtam, tudathasadásnál még nem járok.

Módosította ica
jó, értem én!
Link to comment
Share on other sites

Jó reggelt és napot !

Nagyon sajnálom, hogy az oldalon nem tudtam ma használni a képfeltöltő oldalt. Tudom, hogy valami gond van, de jó lenne ha arra is választ kapnánk, hogy a továbbiakban lehet-e használni, mivel nagyon megszerettem - gondolom sokan vagyunk igy - és csak a PirateClub segitségével szoktam barátaimnak különböző alkalmakra képet küldeni levélben.

Mielőbbi választ szeretnék kapni. Tisztelettel nolcsi122

 

Jó reggelt és napot !

Nagyon sajnálom, hogy az oldalon nem tudtam ma használni a képfeltöltő oldalt. Tudom, hogy valami gond van, de jó lenne ha arra is választ kapnánk, hogy a továbbiakban lehet-e használni, mivel nagyon megszerettem - gondolom sokan vagyunk igy - és csak a PirateClub segitségével szoktam barátaimnak különböző alkalmakra képet küldeni levélben.

Mielőbbi választ szeretnék kapni. Tisztelettel nolcsi122

Link to comment
Share on other sites

Látod pont ezért nem működik.... A képfeltöltő hivatalosan a fórumhoz lett csinálva, és a szerver terhelésének nagy részét az olyanok generálják, akik a fórumot havonta ha megnézik, de a képfeltöltőnek törzsvendégei... Türelem, különben sok más képfeltöltő is létezik a neten, google-ben keress rá. ;)

 

Szerk.:

A fentebb említett "jeletkezz be" és "kommonikálhatsz" hibákat kijavítottam.

Módosította Piero
Link to comment
Share on other sites

Amióta benne van a szabályzatba!

Mivel " " jel között van az "egy szavas" ezért nem csak a konkértan egy szóból álló hsz.-ek!

A másik, meg az ilyen hozzászólások off-nak minősülnek! Nem véletlenül van a Köszönet Fórumrész!!!!

 

 

"Egy szavas" hozzászólások, aki rendszeresen ilyet tesz, hozzászólásainak számát nullázzuk.
Link to comment
Share on other sites

szerintem keress meg 1 ördögűzőt! :D

 

Nálam ilyen problémák nincsenek. Általában 10-15 lapon nyitok gond nélkül! Lassú lehet, de hsz nem tűnik el, csak ha töröljük! Az hogy megjelenik majd eltűnik az az ördög műve lehet! :)

 

 

 

 

 

sajnos nagyon nehezen igazodok itt el.

Hogy tudnák úgy írni, hogy ne valaki nevére kelljen rákattintanom???? nekem ez kissé bonyolult weblap.,

segitsen aki tudna...megköszönném.

Módosította ica
pl. a lap alján a válaszgombal.
Link to comment
Share on other sites

Amióta benne van a szabályzatba!

Mivel " " jel között van az "egy szavas" ezért nem csak a konkértan egy szóból álló hsz.-ek!

A másik, meg az ilyen hozzászólások off-nak minősülnek! Nem véletlenül van a Köszönet Fórumrész!!!!

 

 

Hát akkóó versben kell megkösszöni a feltöltést?

 

Veled az élet nem egy szál virág,

Ami eggyütt van és imád.

Hanem egy élet mit feláldozni kell,

Ami nem marad és nem múlik el, köszi a feltöltést... :D :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Azért van a Köszönetek topic, hogy ott köszönjük meg a feltöltést, hogy megkönnyítsük ezzel is a moderátorok munkáját.

 

Lehet, hogy valamelyik topicban engedélyezve vannak a megköszönések, van amelyikben tiltott.

El kell olvasni minden Letöltési fórum szabályzatát és világosan le van benne írva minden! :)

Link to comment
Share on other sites

Hogy tudnák úgy írni, hogy ne valaki nevére kelljen rákattintanom???? nekem ez kissé bonyolult weblap.,

 

Sőt van olyan beállítás a vezérlőpultban, hogy gyorsválasz panel elérhetősége, ahol lehet, igy még a válasz panel gombra se kell rákattintani, hanem automatikusan lehet hozzászolást írni

Link to comment
Share on other sites

Köszi. Arra kérnék választ tőled, hogy hova kattintsak, hogy ne küldjön a rendszer minden alkalommal értsitést emailba ha valami beírás történik a weblapon .

Mivel eléggé kezdő nagymama vagyok, nagyon örülnék a segitségednek.

Nem szeretnék minden fórumban vagy bárhol történő beításkor emailos értesitést kapni.

Várom segitőkész és megtisztelő válaszodat..nolcsi122

Link to comment
Share on other sites

Remélem jó helyen kérdezem meg, illetve még nem volt róla szó - elnézést a tájékozatlanságomért - de nekem a személyes üzeneteknél azt írja ki, hogy -1 (igen, mínusz egy) db üzenetem van. Ez csak egyéni probléma, illetve a postaládám attól még rendesen működik? Volt egy időszak, amikor nem igazán kaptam meg a leveleket.

Link to comment
Share on other sites

vezérlőpultban nézd meg, email értesítések, és azt hiszem az utolsót kell, kiszedni belöle , mármint a legalsót, és szerintem akkor minden oké lesz.

 

A képfeltöltés megint nem működik. Sok a gond ezzel. Nem lehetne javítani rajt? Tisztettel várom a választ.

Köszönettel.

 

Link to comment
Share on other sites

Ezért nem működik, vissza kell olvasni, Kedves Kérdező! ;)

 

Kedves Piero !

Sajnálom, hogy ilyen érthetelennek tűnök,de nem oly régóta internetezem, én egy idős nagymama vagyok, s úgy gondoltam, hogy az általam kedvelt weboldalon ha nem értek valamit, akkor az ott irogatók , fórumozók, oda látogatók segitségemre lesznek. Unokáim tanitgattak internetezni, s nem könnyű nekem itt eligazodni. Remélem így érthető, hogy miért tűnök kiváncsinak. Ha terhetekre vagyok, akkor elnézést kérek.

Tisztelettel: nolcsi122

Link to comment
Share on other sites

Én kérek elnézést, ha a válaszom nem lett volna egyértelmű. :) Ha az oldal nagyon le van terhelve, akkor a képfeltöltés nem elérhető, hogy a szervergép terhelése ezáltal is csökkenjen, mert a képfeltöltő rengeteg forgalmat generál a "külső" felhasználók miatt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...