Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

Azt szeretném megkérdezni, hogy kibő mikor lesz Uploader ?

 

Mert találtam egy usert akinek 48 hsz-e van és már uploader, és pl: Face8511 akinek 6000 hsz-e van, de "csak" donator.

 

Itt van GerryX profilja (neki van 48 hsz-e)

http://www.pirateclub.hu/index.php?showuser=5165

Link to comment
Share on other sites

Több szempontból is képzavar van a kérdést illetően.

 

1, Ez nem éppen a MediaInfo-hoz tartozik (gondolom a másik hasonló nevű topicba akartad :))

2, Nézd meg jobban, hogy mikoriak GerryX témái! bizony-bizony, kb másféléves topicok, s a halott témákat folyamatosan takarítja a Staff iszonyatos munka árán, így valószínűleg, amit ott látsz az a múltbeli feltöléseinek csak egy aprócska töredéke. (ami a hozzászólás számot illeti: minden bizonnyal emlékszel rá, h. a múltban egyszer a tényleges hozzászólások tükrében újra lett számoltatva a rendszerrel mindenki valós hozzászólásszámna (voltak igen nagy eltérések is, a sok halott téma miatt, időközben törölt témák, stb miatt is))

3, Face8611 majd minden témáját külföldről 'importálja', így nem értem igazából az uploaderségre vonatkozó észrevételedet sem. Persze az is iszonyatos munka, de akkor is max más 'rangot' kaphatna érte és nem 'uploaderséget'.

 

 

Szerk.: Látom időközben áthelyezték...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nekem is hasonló gondjaim vannak. ha váltani akarok oldalt vagy bemenni vhova, vagy rámenni a regire, a hsz-be, vagy megjegyzésekbe stb.... akkor fehérré válik a képernyő, utána a felső sáv visszajön. ha leveleket irogatok és miután el akarom küldeni, szintén fehér lesz és kiírja hogy ips error. :( szipi

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

A hirdetési ajánlatnál van egy kis helyesírási hiba.

 

"A reklámok a fórumon minden oldalán megjelennek."

A reklámok a fórum minden oldalán megjelennek.

 

"Statiszikánkat megtekinthető a websas.hu oldalán"

Statisztikánk megtekinthető a websas.hu oldalán

Link to comment
Share on other sites

Tisztelt PirateClub Stáb !

A ma esti rövid karbantartás/leállás után már sajnos nem

tudtam elérni a belső levelezést,a Vezérlőpult beállításai közül is eltűnt a

lehetőség, ha pedig a felhasználó nevére kattintva próbálok PM_et küldeni a

következő hibaüzenetet kapom :

>

Fórum üzenet.

Hiba történt. Ha nem vagy biztos abban, hogyan kell használni ezt a szolgáltatást, illetve ismeretlen a hiba oka, tekintsd meg a súgót e funkcióval kapcsolatban.

A hiba a következő:

Nincs engedélyezve számodra a belső üzenő használata.

>

Feltételezem, hogy ez a fent említett eseménnyel van kapcsolatban.

Köszönettel : _malatz_

 

szerk : Nagyon köszönöm ! 23:50_kor meggyógyult :) !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello

 

nem vagyok telhetetlen de azért 1 hibát szeretnék ismertetni...

gondolom majdnem mindenki úgy jön fel az oldalra és téved be egy fórumba (movie,musik,game...)hogy tudja mit szeretne megtalálni (legalább a címét vagy cím részletet tud) annak ellenére én többször is jártam úgy hogy keresésben meghatároztam pontosan (mozi műsorról kerestem meg a teljes nevét) és nem dob ki semmit....

de ha csak egy részletet írok be simán kiadja....

itt mondhatnátok hogy ne legyek telhetetlen de amikor részletet írok be akkor meg olyan címek is szerepelnek a talált listában amibe egyáltalán nem szerepel a keresett szöveg(múltkor egy filmért 20 percet kerestem mert teljesen nem fogadja el részletbe meg ugyan ott voltam mintha elkezdem elölről keresni [megjegyzés lapozgattam olvastam úgy 20 perc])

 

ha lehet akkor magyarázza el valaki miért van vagy ha ez hiba akkor meg ha lehet valahogy orvosolni?? remélem bekövetkezik!

 

előre is thx!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Nálam ugyanaz a hiba, mint _malatz_-nál, csak annyi szépséghibával, hogy regisztrációm óta fennáll!

Feltettem a kérdésemet (olvasható alább) a "segítség" topikban, ott Novistar segített ehhez a topikhoz!

 

Segítségeteket előre is köszönöm!

 

Nekem meg olyan problémám van, hogy ugyan tudok küldeni privát üzenetet, de fogadni nem...

Ha (nagy ritkán) kapok privát üzenetet, akkor mail értesítés is érkezik, ám, amikor a linkre nyomok vagy belépek, kiderül, hogy nincs egy szikra üzenetem sem. A hiba regisztrációm óta fennáll! Igazából csak mostanában kezd zavarni, hogy senkinek sem tudok a privát üzenetére válaszlni -s azt sem tudom mit akar! :(

 

-Sanctus

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Nem tudom észrevettétek -e,de borzasztóan lassú lett az oldal egy néhány napja! Vagy csak nálam ilyen?

Bár nem hiszem,mert más oldalak gyorsan megnyílnak.Tehát nem a netemmel van gond.

Köszi előre is :)

 

Pont emiatt kerestem meg én is ezt a topicot most. Azt hiszem, hogy én tudom, hogy mi ennek az oka. Biztosan észrevette mindenki, hogy ilyen hóesés szerű effekt van az oldalon. És úgy vettem észre, hogy nálam ez a szkript lassítja be az oldalt. A többi oldalnál, amit szoktam látogatni ott nincs ilyen... Úgyhogy ez elég biztos.

Egyébként az ünnepi fejléc jó, de ezt a havazást kilehetne venni, megeszi az 512 mb memóriámat :D:)

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...