Jump to content
PirateClub.hu

Kínai mobiltelefonok


Piero
 Share

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Egyik haverom kapott egy tökéletesnek látszó Nokia N95 klónt ami 100 Euróba került.Ez eddig mind szép és jó de abszolút nem olvas semmilyen SIM kártyát (állítólag függetlenítve van).Ha beleteszünk egyet akkor a készülék mindig újraindítja magát.Ilyenkor mit célszerű tenni? (A haverom tiszta ideg...)

Link to comment
Share on other sites

Az a baj nekem nincs ilyen készülékem, így nem is tudok hol elindulni, de a gyártók oldalán kell keresgélni főként, meg olyan oldalakon, amelyek ezekkel a telókkal foglalkoznak. Ismerősöm talált már rá firmware-t, csak neki drivergondjai akadtak.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

egyébként ironikus kissé, hogy habár elég vacak dolgokat művel egyik-másik ilyen kínai telefon, de bizonyos funkciókban könyörtelenül alázzák a nagy gyártók készülékeit...épp a napokban olvastam egy darabról, aminek olyan hangminősége van, hogy lepipálja az etalonnak számító Serenata-t :D

Link to comment
Share on other sites

na ja.kár hogy egyik se bírja fél évnél tovább közülük mondjuk 20k-ért okés XD

 

Most miért mondod?!

Ismerősömnek lassan 1éve van klón telefonja és eddig semmi baja nem volt vele. Egyedül a töltője halt meg a telefonnak 1 hónap után, de azt kicserélték neki és azóta azzal is minden rendben.

 

Én azt mondom hogy nem kell általánosítani, mert nem minden kínai utánzat sz@r! Vannak tényleg gagyik, de vannak nagyon jók is, amik egyes esetekben még a gyárit is odaverik (ahogy sbxslade írta)! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello! Nekem volna egy n95-ös nokia clone-om,de sajnos nem működik hozzá a pc suit,és nem tudom rákötni a számítógépre.Tudna vki segíteni,hogy hol találok hozzá software-t?Esetleg vmi trükk,hogy hogyan kell rá tölteni.A választ előre is nagyon szépen köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

N95 klón és 8GB-os? :unsure:

Ilyenről még nem hallottam... De amúgy tényleg PC Suit-al nem fogod tudni összehangolni, viszont ha van hozzá USB kábeled, akkor elvileg PenDrive-ként még össze lehet valahogy hozni géppel, legalábbis úgy gondolom, mivele nekem N95 8GB-os van (az eredeti) és semmi szoftvert nem tettem fel, egyszerűen összekötöm géppel USB-n keresztül és lemezmeghajtóként ismeri fel és csak simán másolom fel-le az adatokat :)

 

Ha rákötöd gépre mit ír ki?

Link to comment
Share on other sites

Igen ezeket sajnos már próbáltam.Van egy eredeti 3110-esem,arra is adathordozóként rakom a fájlokat,és ugyanezt próbáltam ezzel is.Jellez a teló,hogy készen áll,a gép is mutatja,hogy új eszköz,de se sajátgépből,se totall kommanderből nem tudok rárakni cuccot. És sajnos a bluetooth se működik(legalább is ha gépről küldöm)Tudom,most sokan fogják mondani hogy akko rakjam előbb a 3110-esemre és onnan küldjem a klónra,de ez igazából nem megoldás.Kéne egy progi vagy vmi.Nem hiszem,hogy raktak volna rá usb kimenetet hanem lehetne géppel összekötni,csak a hozzávaló szoftver kéne.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni. Van egy Panasonio N98 vagy másnéven Jinpeng N98 -as 2 éves érintőképernyős és gombos mobilom, amelyen fagy a szoftver. Azt szeretném megtudni, hogy hogyan magyaríthatom és frissíthetem a szoftvert. Spreadtrum plattformos a cucc még ennyit sikerült megtudnom a menüből.

Előre is köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kb 3 éve jártunk a családdal kínában, és akkor még nagy szám volt egy 8 gigás teló ugyhogy vettünk 2-t... Márkája sony volt (nem nagyon értettem miért), az egyik készülék kb 1 hét után elromlott, a másik 1 évig birta, de szerencsére utcai árustól vettem és nagyon olcsók voltak :) ezzel csak azt akarom mondani hogy sztem nem egy garancia ilyen telokat rendelni, mert elég drágák ahoz képest (igy interneten rendelve) hogy elromoljanak

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Interneten rendelve lehet hogy drágább, viszont számlát is adnak amivel igénybe lehet venni rossz esetekben a garit. Annyira nem rossz dolog azért. Ritka hogy ezek elromlanak. Az utcán valószínű tényleg a selejt selejtjét árulták. Ismerősömék pl órával tele jöttek haza mert egy kicsi kínai eléjük pattant egy nyitott bőrönddel, tele gagyi rolex-el. Nagyon szépek, marha jó minőségűek, jó másolatok, szépen megvannak csinálva. Namost ez esetben is elromlott pár, dehát darabját akkor számolva kb 200ft-ért vették :blink: De.. jó az falun:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...