Jump to content
PirateClub.hu

Kínai mobiltelefonok


Piero
 Share

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

én feltételezem van rág gari, de érvényesíteni ugyse tudod :)

 

abban meg szinte biztos vagyok, h az akksikra csak rá vannak írva ezek a szép nagy számok..

 

 

Van rá garancia természetesen.. Ha egy héten belül elromlik akkor vissza kell küldeni és állják ők a postát de ha később lesz baja akkor neked kell állni a postát de akkor is javítják garanciálisan. Amúgy én beszélgettem erről egyszer az egyik kínai eladóval.. szinte már barátom.. msn-en is fent van és mondta hogy nagyon ritka az hogy ezekkel valami gond van. Énis ezt tapasztalom, Eddíg semmi gond nincs az enyémmel.. pedíg már fél éves.

 

Ja és amúgy 1 év garancia van mindegyikre. Mint minden normális telefonra.. sőt ma már mindenre annyi van.

Link to comment
Share on other sites

Ez így már nem is olyan rossz :)

láttam már egy csomó másfajta iphone-t ami nekem tetszett az valami iphone love de láttam olyat is ami támogatja a wifit

http://www.dhgate.com/productdetail_ff80808118118a7f011821afc39a4c2f_k_c13030603_pdefault.html

Link to comment
Share on other sites

Ismét csak jót tudok mondani és azt hogy ne ijedjetek meg a kínai telefonoktól.. Nagyon tartósak, nem kell megijedni a vásárlás menetétől, és már minden tippet leírtam a vám elkerülésére is. A kínai telefonokon nem érzik a kínai gagyi hatás, nincsenek sallangok a műanyag elemek szélén.. Nem recseg ropog (mint a legtöbb telefon) ha a kezedbe veszed.. És nap mint nap egyre többen választják a ezeket. Mint én. Nem hiszem hogy valaha mást fogok mostmár venni... különösen hogy már olyan olcsón megkapsz ezektől egy fullextrás mobilt (értem ezalatt a wifi-t a kékfogat, nagy kijelzőt gps-t marha jó kamerát...) Nálam ha nem kínai akkor max egy iPhone. Most újra akarok venni egyet, immár egy wm5-el ellátott készüléket.

Link to comment
Share on other sites

valaki a garanciárol tud valamit? mert mi van ha mondjuk a készulék bekrepál?mert hát azért mégis csak kínai minoség? amugy tetszenek nekem is a telok, meg sokat is tudnak csak kérdés hogy meddig birjak.mert ha 2 hétig mukodnek azé kicsit sokallok mondjuk 25 papírt....

 

vagy ha nem is garanciárol akkor hol lehet ezeket javíttatni?

Link to comment
Share on other sites

Van rá garancia természetesen.. Ha egy héten belül elromlik akkor vissza kell küldeni és állják ők a postát de ha később lesz baja akkor neked kell állni a postát de akkor is javítják garanciálisan.

@stiff88, csak vissza kellene olvasni :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hát ja.. egy hete azt taglalom hogy nem kell tőlük félni, nincs a minőséggel semmi gond. Nincs kínai gagyi hatás mint amit mindenki várna.. nem megy tönkre hamar, egy esetleges eséstől nem esik 100 darabra. Sőt azt kell mondjam semmi baja nem lesz... énis leejtettem már kőre a kezemből.. (csak úgy zárójelben 185 cm vagyok azóta lehet már 190.. tehát elég magasról ejtettem le) semmi baja nincs még a fényes műanyag részeken sem látszik semmi. A szoftver nem fagyós, amúgy nagyjából minden kínai telefon kétmagos procival rendelkezik, ezt kevesen tudják, az egyik állítólag kell magának a gépnek a másik mag pedíg a nagy érintőkijelzőé. Így elég gyors a gép. Bekapcsolás utáni lassulás sem jellemzi.

 

Huhú, ez király:

 

http://pdamania.hu/content/11010/

 

Érdekes lehet víz alatt mp3-mat hallgatni vele :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nekem a beépített GameBoy és Nintendo emulátor tetszik a legjobban!! :D :D :D

A vízállóságról csak annyit hogy az én sony ericssonom túlélt egy hosszú kerózást egy hatalmas viharban :lol: Mondjuk a kijelzőn volt egy vízcsík keresztben :D de azt hajszárítóval megoldottam....

Az hogy a víz alatt tudj fotózni inkább már csak a művészeknek szükséges.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...