Jump to content
PirateClub.hu

Legendás/legjobb PC játékok csarnoka


Halálhozó
 Share


Recommended Posts

Nos tudom nemmindent soroltam fel a választásban, de ottis vannak határok... :D

A "legendákat" ami szinte mindenkiben megmaradt, szerintem nagyából felírtam, az újabb jó játékok közül is néhányat felírtam, természetesen ezért nemcsak szavazás lett a téma, ide nyugodtan lelehet írni ami nemkerült sorra, és nemkell megsértődni. :) És mielőtt mindenki kérne valamit a listára elmondom:

Egyesek még mindig zaklatnak, hogy mé nincs a listában... A listába összesen !20! db választás fér el, nemtudtam többet rakni, még az én egyik kedvencem se fért be a Doom mert azt nemszeretik annyian, Ezért csak azokat raktam bele amit többségben szeretnek! Szóval nemrakok be semmit, nemváltoztatok, mert hiba léphet fel a szavazásban, nemfogom megint előről kezdeni!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát eléggé szűk a lista, de hát ugye lehetetlen is lenne felsorolni az összes indulót.

Mondjuk, hogy a Crysis mit keres itt azt nem értem.

Én a KotOR-ra szavaznék ha itt lenne. Hiányolom még a Civ és AoE sorozatokat, de ez egyéni vélemény:)

Link to comment
Share on other sites

Hát eléggé szűk a lista, de hát ugye lehetetlen is lenne felsorolni az összes indulót.

Mondjuk, hogy a Crysis mit keres itt azt nem értem.

Én a KotOR-ra szavaznék ha itt lenne. Hiányolom még a Civ és AoE sorozatokat, de ez egyéni vélemény:)

Azért volt itt a crysis, mert az eddig a legjobb grafikájú PC játékok között van, ami nemrégen jött ki és sokan szeretik, azok közül akit én ismerek.

Link to comment
Share on other sites

Régiek közül a Settlers 4 alegjobb és a legkidolgozotabb,jelenleg a cod a Witsher és a Fable a legjob( ami felkerülhetett vola) és ami majd a jövően lessz a legjobb az a :Assasi Creds(remélem jól írtam le) Szerintem ezek között nem lehet választani.

Link to comment
Share on other sites

nálam igy néz ki a top 5 :

 

1.Mortal Kombat

2. Half-life

3.Cod

4. Max Payne

5. Serious Sam

 

Hozzáteszem,h nagyon nehéz volt a listát megcsinálni

Link to comment
Share on other sites

Legjobb játékok? Fú, hát én max kategóriákon belül tudnék ilyet mondani.

 

Kaland: Grim Fandango / Syberia

TPS: Mafia

FPS: Bioshock

Szerep: Oblivion / Witcher

MMORPG: Lord of the Rings Online

Stratégia: Starcraft

Autós: Test Drive Unlimited

Xbox-on: Assasins Creed

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...