Jump to content
PirateClub.hu

Pinnacle PCTV Analog PRO PCI probléma!


jaxxx4
 Share

Recommended Posts

Hello!

A napokban vettem egy Pinnacle TV kártyát. Az a problémám hogy amikor elindítom a programot pár perc elteltével elindul a felvétel automatikusan. Ilyenkor nagyon beszaggat az egész program (néha le is fagy) és nagy nehézségek árán tudom leállítani. Ha le tudom állítani utána megint elindul a felvétel automatikusan aztán újra és újra. Nem is zavarna ha elindulna a felvétel ha az adás nem akdna be annyira hogy nézni sem lehet. Nem tudom remélem van olyan beállítás amivel ki lehet kapcsolni a felvételt teljesen mert csak nézni szeretném a TV-t felvenni nem. Az akadást a processzor számlájára írom mert csak 2400MHz-s P4-es. 1,5 GB RAM vna a gépemben. Várom válaszaitokat ,javaslataitokat!

Link to comment
Share on other sites

A Media Center (vagy TV Center) általános beállítasai között van egy olyan , hogy időeltolás automatikus engedélyezése. Az elől vedd ki a pipát. Az az opció azt csinálja, hogy rögzíti folyamatosan az adást, így bármikor megállíthatod és ha elindítod onnan folytatja ahol abbahagytad. Szerintem ez okozza a problémát.

Link to comment
Share on other sites

Kipróbáltam, és nem volt beállítva ez az opció. Beállítottam utána még rosszabb lett. erre én is gondoltam de nem ez a gond. Arra is gondoltam hogy van olyan hogy automatikus felvétel, ami egy idő után elindul, de ilyen sincs. Azért köszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Hali

Egy kis segítség kellene, :) Pinnacle PCTV stereo Tv kártyám van de mióta újra lett rakva az XP azóta nem akar működni :( elindítom el a csatorna keresést de nem csinál semmit. Sima antenna van, csak az 1 2 és Rtl Klubbot szerettem volna kikeresni.

 

egy elmentett csatorna listát tudna valaki küldeni hátha azt betöltve működne.

 

De bármilyen más ötlet is jó lenne amit segíthet megoldani a problémát.

 

 

 

edit: közben elég sok helyen olvastam hogy a WinDVR-t ajánlották tv kártyák mellé, kipróbáltam és ezzel már működik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...