Jump to content
PirateClub.hu

Hosszú- vagy rövid haj?


Destro
 Share

Haj??  

272 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Haj??

    • Hosszú haj az ász
      119
    • Rövid haj a király
      152


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rövid hajjal úgy érzem magam mint egy 9 éves, a hosszú hajjal meg sokat kell szenvedni, szóval nekem félhosszú van :D Az a legjobb!Headbangnél van mit rázni, de mégsem olyan hosszú, hogy pl amikor gitározok, akkor állandóan meg kell állni hogy kiszedjem a képemből, mert csiklandozza az orromat :lol: így max a szemembe lóg bele, de azt egy határozott mozdulattal elintézem :D

De régebben kb olyan hajam volt mint Puyolnak :D

p1_puyol_0519.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Inkább félhosszú, de ha választani kell akkor 1értelmű hogy HOSSZÚ!

Semmi pénzért nem vágatnám le...

És szerintem a rövid haj (kivéve a kopasz) buzis... Mármint... Hasonlíts össze egy hosszúhajú bőrruhás metálost egy rövidhajú rózsaszínpólós diszkóssal... na ki a férfias? Egyértelmű hogy a metálos.

 

Most kezd el vállig érni :P Én ezt nevezem félhosszúnak.. majd ha mellig vagy hónaljig fog érni, akkor elkönyvelem amgam hosszúhajúnak, és csinálok magmaról egy fekte-fehér fényképet amit örökre megtartok :D

 

Szerintem fiúnak és nőnek is egyaránt a hosszú haj a jó...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
És szerintem a rövid haj (kivéve a kopasz) buzis... Mármint... Hasonlíts össze egy hosszúhajú bőrruhás metálost egy rövidhajú rózsaszínpólós diszkóssal... na ki a férfias? Egyértelmű hogy a metálos.

Te sem vagy komplett. Ennyi erővel hasonlíts össze egy 2 mm-es hajú, agyontetovált, tesztoszteronokkal túltengő állatot, meg egy hosszú hajú feszülő gatyájú "pasit", aki még a körmét is képes kifesteni. Na akkor most ki a férfiasabb?

 

Attól lesznek a rövidhajúak buzisak, mert a metálosoknak hosszú a hajuk? Megsúgom a rózsaszínpólós hasonlatod egyáltalán nem állja meg a helyét, ugyanis már a vasalt félhosszú haj a divat náluk. ;)

 

Máskor meg ne buzisozz le. Köszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Én a hosszú hajra szavazok most, de volt már rövid is, meg mindenféle. Zseléztem, vasaltam, göndörítettem. Szeretek a hajammal szórakozni!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ha már itt tartunk, szerintem ez egyedi fejforma kérdése, kinek melyik a jobb...nekem pölö ocsmány fejem volt rövid hajjal...(meg úgy nézek ki, mint egy taknyos kiskölök.... szóval, jelenleg még válligérő haj, és borosta powaaaaa) jah igen, és azért egy nőnek legyen már hoszabb haja, mint nekem:D asszem az én véleményemet itt ki is veséztük

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...