Jump to content
PirateClub.hu

Hosszú- vagy rövid haj?


Destro
 Share

Haj??  

272 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Haj??

    • Hosszú haj az ász
      119
    • Rövid haj a király
      152


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='==>Scooter:D

fiúknál a rövid haj a menő :D az tuti , és akinek hosszú haja van az lehet hogy nőnek érzi magát :D

 

1. Mindenkinek szívó joga milyen hajat hord. Nem tépheted ki csak úgy.

2. A melegeknek mindig rövid hajuk van.

3. Hosszú hajú vagyok, és mégsem érzem magamat nőnek, nem vagyok meleg, mivel a lányokat szeretem. Erre varjál gombot! :rolleyes:

4. Hosszúhajú fiú lévén elvárom hogy a csajomnak / szerelmemnek / barátnőmnek is hosszú haja legyen! :D

5. Érj hozzá a hajamhoz és egy halott hús vagy :angry:

Link to comment
Share on other sites

Annyira szánalmasak ezek a benyögések, hogy a hosszúhajúak melegek, meg igénytelenek, ugyanaz az ember marad, semmi se változik. Akkora hülyeség szerintem, hogy lány - hosszúhaj, fiú - rövid. Ennyire leragadtunk az őskorban? Mert ott még fontos volt vadászatnál a férfiaknak, hogy ne lógjon a szemükbe.

Valakinek egyszerűen jobban áll a hosszú. Mint pl. nekem. Soványít :D Sokkal jobban tetszek magamnak és másoknak hosszú hajjal, új sulimban pl. kérdezték mér hosszú, megmutattam magam rövid hajjal és rádöbbentek, hogy bizony a hosszúhaj az jobb nekem :D

Link to comment
Share on other sites

Nekem hosszu volt,olyan jó 40 centis néhol 50,most rövid,el kezdett hullani és le kellet vágatni.

Asszem 4 évig volt hosszu hajam de sztem nem sok baj van vele.Csak a sok hosszu fekete hajszál kicsit zavaró a lakásban.

 

 

Dettó,csak nekem barna hajam van :)

Most félhosszú,és tényleg soványít.

Link to comment
Share on other sites

Annyira szánalmasak ezek a benyögések, hogy a hosszúhajúak melegek, meg igénytelenek, ugyanaz az ember marad, semmi se változik. Akkora hülyeség szerintem, hogy lány - hosszúhaj, fiú - rövid. Ennyire leragadtunk az őskorban? Mert ott még fontos volt vadászatnál a férfiaknak, hogy ne lógjon a szemükbe.

Valakinek egyszerűen jobban áll a hosszú. Mint pl. nekem. Soványít :D Sokkal jobban tetszek magamnak és másoknak hosszú hajjal, új sulimban pl. kérdezték mér hosszú, megmutattam magam rövid hajjal és rádöbbentek, hogy bizony a hosszúhaj az jobb nekem :D

 

Teljesen egyértek.

Link to comment
Share on other sites

"kanoknak" rövid haj áll jól (szerintem).

 

Ennek én be tudom bizonyítani az ellenkezőjét?

 

Szerinted hogy néznék ki rövid hajjal?

El tudod képzelni pl. Axl Rose-t, Shagrath-t, Gene Simpsons-t, Danni Filth-t és még egy csomó metál zenészt rövid hajjal? Én nem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nekem is barna hajam van. 4 centis felül és ki van szőkítve a homlokomtól a nyakamig 2 cm vastagon és fel van zselézve mint a punkoknak(egyébként nem vagyok punk csak teccik eza haj :D ) és oldalt 21mm-s :P

anyám nemtutta h kivagyok mikor a fodrásztól hazajöttem :D

de volt már h teljesen 21mm-s volt a fejem:D akkor mentünk haverral szem.igazolványt csináltatni:D úgy nézek ki rajta mint aki 5 év fegyházban volt :D még mérgesen is nézek rajta XD

sztem nyáron a rövid haj a jó...fiúknál:D csajoknál meg természetesen a hosszúhaj :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...