Jump to content
PirateClub.hu

Nokia 5300 szoftver frissítés!


mory
 Share

Recommended Posts

Ilyen telefonom van és szeretném frissíteni. csak hülye vagyok hozzá... meg nem akarom elrontani.

Magyar a telóm de nem tudom h eredetileg milyen nyelvü mert ha beirom *#0000# -t et akkor ott semmiféle HU v HUN kiirást nem látok :(

Letöltöttem a NSU programot ami kell hozzá. nemtudom h hol tudnék frissítést hozzá kereseni vagy kell e keresni aztsem tudom nemtudok semmit. eredeti szoftver van rajta ezt irja ki a telo:

 

Nokia 5300

v 03.92

13-10-06

RM-146

© Nokia

 

Language

v 03.92

13-10-06

RM-146

© Nokia

D

 

2007. áprilisba vettem...

Remélem tud valaki segíteni !!

Elöre is köszi a választ

Link to comment
Share on other sites

Nem is kell külön sw-t letöltened hozzá. Adatkábellel csatlakoztatod (memo és sim kártya ki elötte), Elinditod a programot, az megtalálja automatán hogy csatlakoztattad, utána nyomkodod a tovább, meg elfogadom gombokat, (a telefon az magától ki fog kapcsolni, ne ijedj meg!) végig megy a frissités, telefon világit progi kiirja hogy leveheted, és kész is! (Sim kártyát azért ne feletsd el visszarakni :D ) ha bekapcsolod előjön hogy milyen nyelvet választasz, meg idő beállítás meg ilyenek...

Jah, majdnem elfelejtettem egy fontosat! Vagy teljesen feltöltött, vagy töltés közben legyen frissités alatt, és a normál profillal (most hirtelen nem ugrik be melyik, mert nem Nokiám van már!), különben a telefon nemigazán fog müködni utána! Remélem érthető voltam, és nem hagytam ki semmit :) (Ha igen, akkor a kollégák remélem még időben szólnak).

Link to comment
Share on other sites

Aham értem.... mér ha bennvana sim meg a memo akkor az miért baj ?? törlödik róla a cucc ??

 

Jaés még valami... kb mennyi időt vesz igénybe a frissiés ??

 

Választ elöre is köszi !!

 

10 perc alatt kész lett ...5.0 as lett !!! Csak az a baj h beangolosodott és nemtudok magyar nyelvet kiválasztani !!!!!!

Segítsetek !!!!! <_<:):angry::(

Link to comment
Share on other sites

feltételezem nem szolgáltatónál, vagy nokiánál vetted, hanem vmi gsm boltba, azok szokták külföldről behordani a telókat. azt tudod csinálni, h átírod a telefon product code-ját magyar kódra, és ha azzal megint lefrissíted a telót, akkor már magyar szoftot fog rá tölteni

 

product code átírásról bővebben itt olvashatsz:

 

http://www.nokiaprogramok.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2806&start=0

Link to comment
Share on other sites

Hát ezt gyárilag függetlenül bontatlanul 3 év garanciával vettem neten még tavaly áprilisba... tudta a fene h eredetileg nem magyar.... pedig magyarnak kelett lennie mer volt benne kiválasztható magyar nyelv.

Nemvágom...

NSS-t feltettem (nemesis)-t ami kell ahhoz h product code-ot válthassak de feltelepítés után elinditottama progit scan -eltem vele ott jobboldali fülre kattintva és nem hozott be semmit sem.... itt akadtam meg... aki ért hozzá segitsen légyszives mer most szivacsvan...

 

Köszi elöre!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...