Jump to content
PirateClub.hu

LG KU990-Viewty


**Dui**
 Share

Recommended Posts

00000493108.jpeg

 

Az LG Viewty telefon, azon túl, hogy az LG Prada designtelefon továbbfejlesztett változata, másodpercenkénti 120 képkockás videofelvétel rögzítésére képes, akár egy valódi kamera. A prémium kategóriás digitális kamerák világában is használt ISO800 és SmartLight technológia segítségével pedig még éjszaka, belső térben is világos képeket készíthetünk az 5.0 megapixeles Schneider-Kreuznach optikával, manuális-, autó- vagy arcfelismerő fókuszt használva. Mindez azonban csak a jéghegy csúcsa, hiszen a telefon többi funkciója is legalább ennyire lélegzetelállító. Az LG Viewty 3"-os, nagyméretű érintőképernyője és a Mobile XD™ motor minden eddiginél élénkebb képet varázsol elénk.Ha a 3”-os LCD mégsem lenne elég, a készüléket TV-re köthetjük és akár DivX® videókat is lejátszhatunk rajta. A rögzített anyagok szerkesztésében a méltán népszerű Muvee™ áll rendelkezésünkre, így felvételeinket a legmerészebb elképzeléseinknek megfelelően alakíthatjuk át. A multifunkcionális forgógombbal könnyedén vezérelhető telefon teljeskörű internet-hozzáféréssel rendelkezik a Google szolgáltatásával, emellett digitális QWERTY billentyűzettel, FM rádióval és MicroSD kártyás bővíthetőséggel is felvértezték az LG legújabb ékességét.

Hálózat HSDPA 3.6, 3G és EDGE 900/1800/1900/2100

Méret 103,5mm x 54,4mm x 14,8mm

Tömeg (g) 112g

Kijelző 262 ezer (TFT-érintőképernyő)

Pixel 240 x 400 (3” WQVGA)

Kamera 5 megapixel !!!, CMOS AF, MF, arcfelismerés*

Flash white, 3 LED

Bluetooth 1.2

Fülhallgató van, távirányítóval

FM rádió van

-- MIDI 64-polifónikus

Akkumlátor 1000 mAh, Li-ion (belső)

Idő Készenléti 280 óra

Beszélgetési 2 óra 40 perc

Memória Belső memória: kb.100MB, Külső memória: 2GB-ig bővíthető MicroSD kártyával

Videó VGA 30fps, QVGA 120fps, DivX®

Zene Formátumok

MP3/AAC/AAC+/AAC++/WMA

Kiegészítők stílus ceruza

Adatkábel USB

CD PC szoftver (angol nyelvű)

Akkumlátor van

Link to comment
Share on other sites

Helló én december óta használom,mondhatom nagyon kiváló a minősége!Csak ajánlani tudom mindazoknak akik ilyen funkciós készüléket szeretnének vásárolni a közeljövőben! Két linket be is tennék,ugyanis van hálistennek magyar illetve angol és francia fórum oldalai. Itt rengeteget megtudhattok a készülékről valamint a hack-elési megoldásokról,és még 1000 témát e készülékkel kapcsolatban! Egyszóval csodálatos képességekkel van felvértezve a Viewty,ha valakinek egyéb kérdése lenne,szívesen tegyétek fel,Üdv! Link:

http://ku990.extra.hu/index.php?sid=c1aa14e56e6e1ac5a31502c600b86339

illetve az angol:

http://www.ku990.co.uk/

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

TrueMaster nem az számit hogy milyen vékony......hanem a képességeit kell figyelembe venni! Megnyugtatlak egyik PDA-sem veri a Viewty-t videó tekintetében,egyben ez az erőssége!!!!!!!!Megjegyzem nálam ez vólt a tudatos választás alapja,mint régi symbiános tudom mik a külömbségek a telók között,ezt elhiheted!Üdv nektek!

Link to comment
Share on other sites

Ezen a készüléken az LG zárt OP.-rendszere fut.De viszont van lehetőség a készülék hack-elésére! Én személy szerint témákat írtam rá,de van mód rengeteg egyéb dologra is,értem ez alatt a függetlenítést,egyéb progik módosítását,szervíz menük segítségével személyre is szabhatod!Na de viszont akit valóban komolyan érdekel a készülék,annak javasolnám a Magyar forum oldalt,ahol mindenre választ kaphattok! ;) Tehát várunk mindenkit szeretettel,ime a link:

http://www.ku990.extra.hu/index.php?sid=7daa00784fb1dcfa389ce8c88d9c42ac

Itt olvashattok minden fajta témáról,gyakorlati tanácsokról!Van még kettő fórum/Angol,Francia/ akik színt úgy evvel a készülékkel foglalkoznak,de szerintem gyertek a magyar oldalra!Én a kezdetettektől használom,és azóta sem bántam meg a dolgot,csak ajánlani tudom mindenkinek!Űdv nektek! :)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello

irtad ezt hogy :manuális-, autó- vagy arcfelismerő fókuszt használva, ezek közül az arcfelismerő fókuszt hol találom?és ez mire szolgál

Én január óta használom de nem is tudtam h ilyen is van benne.

Egyébként tudom ajánlani,nem kell félni az lg névtöl se meg az érintöképernyötöl se

Az lg már a lassacskán már a motorolát is maga alá gyüri,és igy 4. lesz

már várom a vievty utódját.tudtok róla valamit?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Az arcfelismerő fókusz autómatikus,vagyis pl:egy csoport fényképezése során az arcokra fókuszál! Erre a hónapra igérte a gyártó az újabb fw-t V11 -et,de mint álltalában ebben is csúszás lessz.Végezetül nem győzöm hangsújozni,akit komolyabban érdekel a készülék,esetleg ilyen van neki,az jöjjön át ide:

http://www.ku990.extra.hu/

Minden érdeklödőt szívesen várunk,itt mindent megtalálsz e témában,üdv!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
Komoly kis telefon, egyik haverom is most vett ilyet, de én maradok a jó kis PDA-m mellett! :P

Azért azzal nem versenyezhet :D Igaz nem ilyen vékony, de sokkal többet tud.

 

De tény ami tény, nagyon szépre sikeredett, engem lenyűgözött :)

 

 

Kodax: 80 és 100 között mozog az ára.

 

Jah... azóta 55 000 forint az ujmobilok.hu-n, és hamarosan meg is veszem :D

Remélem nem csalódok, csupa jót olvastam róla.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok.

 

Lenne 1-2 kérdésem a telóval kapcsolatban,most hogy már én is boldog tulajdonosa lettem.

 

Első kérdésem az lenne,hogy a teló tud 8gb-os memót kezelni? Mert elvileg tud,de nem a telóban kell leformázni a telót.

 

Második kérdésem sepid az,hogy ezek az 1500FT küröl kapható szilikon tokok mennyire jók?

Itt egy link róla:

http://top-start.unas.hu/shop_artdet.php?shop_id=3667&cikk=27048

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...