Jump to content
PirateClub.hu

Floorball


Nobi14
 Share

Recommended Posts

Én űzöm ezt a sportot, nagyon nagy ütemben fejlődik, de sajnos még sokan nem ismerik...

Ezért nyitottam ezt a témat...(remélem sokan megismerik, és kedvetkapnak...)

http://floorball.blog.hu/2008/02/05/floorball
 

Ezen az oldalon minden lényeges információt megtaláltok...

Fin-Swe%20Final_11.jpg

Link to comment
Share on other sites

Amikor tesiórán játszottunk (gagyi ütőkkel, kis pályán, palánk nélkül...) engem csak megfogott.

Utána az első edzésen láttam mennyire más.

De igazán akkor lehet beleszeretni, amikor külföldön vagy (pl.: Mo.-on csak 1 kivalló floorball pálya van, szerintem...)

Mert ott minden pálya kiválló, rengetegen floorballoznak,(az 5éves gyerektől kezdve a 40-es,50-es apukákon át...)

Minden csapatnak van egy raklap szponzora, az utánpótlás bajnokságokban (születési) évenként vannak indítva a csapatok (pl.: U14). Ezért is indítottam ezt a topikot, hogy ezzel is segítsem a sportág fejlődését.

(a floorballt olyan enberek számára találták ki, akik nem szeretik a dúrva ütközéseket...)

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tudom, ti hogy vagytok vele, látom írjátok hogy semmi izgalmasat nem láttok benne... Én fél éve kézilabdázom, előtte sulicsapatban focizgattam, de rájöttem hogy a foci a kézilabdához képest írtozatosan unalmas. Nos a floorballt tesi órán mi is nagyban űzzűk :lol:, számomra ez is izgalmasabb mint a foci. Persze gondolom nem focizik az összes hozzászóló, csak példaként hoztam fel.

További szép napot nektek!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hello!

Én is játszottam már ilyet :) nekem tetszett, derekam nekem is fájt picit utána, meg az se kellemes ha meglőnek azzal a lyukacsos műanyaglabdával, nagyon tud csípni :D Én minden ilyen új sport felé nyitott vagyok általában :) szóval nekem tetszett

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nah igen jégkorong után kicsit sz@r ütővel szaladni egy gömbölyű labda után!!!! XDXD

mert ugye jégkorngban :Korcsolya,Ütő, és nem gömbölyű labda van!!!!

nekem még mindig a jégkorong az etalon de ez sem rossz ha nincs jég ez is megteszi!!!(csak görkorcsolyával)

Link to comment
Share on other sites

Én nagyon jó sportnak tartom a floorballt, mert annyira nem durva, pörgős, látványos és izzasztó!

Szomszédom a Debrecen Floorball SE játékosa, és már egy csomó helyen voltak (külföldön is). Illetve tavaly ők nyerték meg a bajnokságot :D!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...