Jump to content
PirateClub.hu
koka96

Total Comander Vs. Sajátgép

Recommended Posts

És azt is Te adod meg, hogy milyen fájltípushoz milyen tömörítőt használjon, azaz nem csak egyet tud :)

Mellesleg be lehet állítani 1-2 hotkey-t, nálam pl spacemonger, infrawiev stb. van :)

Egyértelműen Total Commander :D

Én kb. másfél éve nem nyitottam meg a Sajátgépet, úgyhogy egyértelmű a dolog. :D

Idővel mindkettőt meg lehet szokni, ha muszáj.

Ma már a tc-t csak listázásra használom.

mind 2 őt használom

Üdv! Évek óta a TC Ultima Prime 5.2-t használom minden gond nélkül. Anno XP, később Win 7 alatt is rendben működött. Nemrég feltettem a gépre a Win 8.1-et És azóta a csoportos kijelölés-törlésnél ezt a hibát dobja:

g8fmlyvxevp6uavhsyk.png

Ekkor lefagy a TC és csak a feladatkezelőben tudok kilépni belőle. Tudna valaki segíteni eme problémában, mert nem szívesen válnék meg a TC-től emiatt! Thx!

Edited by ica
  • Upvote 1

Meglehet hogy újabb verzióra lépés megoldaná a 8.1-es óta jelentkező problémát. Egyébként is 5.9 a friss verzió az általad kedvelt TC ultimate verzióból. 

Az eredeti kérdésre reagálva, igen táblázatkezelő általában kell, és nem feltétel a TC, de az utóbbi években kezd egyeduralkodóvá válni.

Az 5.9 már müxik. Csak nem hagyja magát crackelni.

én q-dir-t használok.

Ez konkrétan a feladattol és személytöl függ! Spec én mikor mit használok, ami éppen kézre esik, totalt, csak ha darabolok, vagy összeillesztek valamit vagy ha az ftp miatt kell, másra nem is jo ta Total, kizárolag ftp-re.

Sajátgép, ha ép kell vagy valami, vagy épp cserélem a hátterem, telepitek valamit..

De mondom személy és feladatfüggö!

Üdv! Évek óta a TC Ultima Prime 5.2-t használom minden gond nélkül. Anno XP, később Win 7 alatt is rendben működött. Nemrég feltettem a gépre a Win 8.1-et És azóta a csoportos kijelölés-törlésnél ezt a hibát dobja:

g8fmlyvxevp6uavhsyk.png

Ekkor lefagy a TC és csak a feladatkezelőben tudok kilépni belőle. Tudna valaki segíteni eme problémában, mert nem szívesen válnék meg a TC-től emiatt! Thx!

:D ennyit a Win8-rol!

Total Commander használok mióta az eszemet tudom :) jobban átlátom és számomra könnyebb,meg megszokott mint a régi nc :)

Még 1995-ben, amikor a Chip magazinban megjelent az első CD (az egy mini CD volt), fedeztem fel a Total Commandert (akkoriban még Windows Commander volt a neve, de a Microsoft rájuk erőltette a névváltoztatást). Akkor a Szlovák Antivírus Center (SAC) gyűjteményében volt fellelhető. Windows alatt azóta használom.

Ma persze már a bővített változatot, a Total Commander Ultima Prime-t, abból is az aktuálisan legfrissebbet. Vannak azonban ígéretes klónjai, melyeket linux alatt használok (pl. Double commander). Mellesleg a Windows Commandert is a DOS-os Norton Commander windows-os klónjaként fedeztem fel magamnak akkoriban.

Mind a kettő, win7-es intéző már eléggé elfogadható.

szerintem mind a kettő jó.Régebben Total Commandert használtam,most a saját gépet nyomatom! :P

99% tc

total commander természetesen

Meglepő, de én még soha az életbe nem használtam TC-t (max fájlegyesítéskor, de az havonta kb. 1 alkalom).

Szintén.. :)

TC, de néha muszáj a sajátgép is.

TC ...kevesebbszer kell kütyüt vakargatni (szerintem), hogy elérjem a célomat.

Nem is kérdés: Total Commander, kábé 25 éve, Norton C-Volkov C-Total C :). Nálam még a tabletre is felkerült Androis alá, bár ott nem tetszik annyira.

8.1 alá nem kell semmi tc, különben sem hatékony ha 20 oldalt akarok kezelni egyszerre. Manapság a fájdarabolás sem dívik szóval igazán megvagyok nélküle.

Egyéb: Double Commander

Mindkettőt használom! TC-t daraboláshoz szoktam használni, de azért jó másra is! :D:P