Jump to content
PirateClub.hu

Total Comander Vs. Sajátgép


koka96
 Share


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Üdv! Évek óta a TC Ultima Prime 5.2-t használom minden gond nélkül. Anno XP, később Win 7 alatt is rendben működött. Nemrég feltettem a gépre a Win 8.1-et És azóta a csoportos kijelölés-törlésnél ezt a hibát dobja:

 

 

g8fmlyvxevp6uavhsyk.png

Ekkor lefagy a TC és csak a feladatkezelőben tudok kilépni belőle. Tudna valaki segíteni eme problémában, mert nem szívesen válnék meg a TC-től emiatt! Thx!

Módosította ica
Link to comment
Share on other sites

Meglehet hogy újabb verzióra lépés megoldaná a 8.1-es óta jelentkező problémát. Egyébként is 5.9 a friss verzió az általad kedvelt TC ultimate verzióból. 

 

Az eredeti kérdésre reagálva, igen táblázatkezelő általában kell, és nem feltétel a TC, de az utóbbi években kezd egyeduralkodóvá válni.

Link to comment
Share on other sites

Ez konkrétan a feladattol és személytöl függ! Spec én mikor mit használok, ami éppen kézre esik, totalt, csak ha darabolok, vagy összeillesztek valamit vagy ha az ftp miatt kell, másra nem is jo ta Total, kizárolag ftp-re.

 

Sajátgép, ha ép kell vagy valami, vagy épp cserélem a hátterem, telepitek valamit..

 

De mondom személy és feladatfüggö!

Link to comment
Share on other sites

Üdv! Évek óta a TC Ultima Prime 5.2-t használom minden gond nélkül. Anno XP, később Win 7 alatt is rendben működött. Nemrég feltettem a gépre a Win 8.1-et És azóta a csoportos kijelölés-törlésnél ezt a hibát dobja:

 

 

g8fmlyvxevp6uavhsyk.png

Ekkor lefagy a TC és csak a feladatkezelőben tudok kilépni belőle. Tudna valaki segíteni eme problémában, mert nem szívesen válnék meg a TC-től emiatt! Thx!

 

 

:D ennyit a Win8-rol!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Még 1995-ben, amikor a Chip magazinban megjelent az első CD (az egy mini CD volt), fedeztem fel a Total Commandert (akkoriban még Windows Commander volt a neve, de a Microsoft rájuk erőltette a névváltoztatást). Akkor a Szlovák Antivírus Center (SAC) gyűjteményében volt fellelhető. Windows alatt azóta használom.

 

Ma persze már a bővített változatot, a Total Commander Ultima Prime-t, abból is az aktuálisan legfrissebbet. Vannak azonban ígéretes klónjai, melyeket linux alatt használok (pl. Double commander). Mellesleg a Windows Commandert is a DOS-os Norton Commander windows-os klónjaként fedeztem fel magamnak akkoriban.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...