Jump to content
PirateClub.hu

Csajozási help:)


ps2fan
 Share

Recommended Posts

sok sok boldog emberke :) legalább vmi pozitív :) egyelőre én is vacilálok mert van 3csaj...mind3 bejön...mnd3 akar Tőlem vmit...és Én szeretnék végre dönteni csak nehéz...az egyik már a barátnőm csak kiszerettem belőle vmi megtört...a másik kettő...az egyik bizonytalan a másik nyomul...nah ebből próbálok vmi kihámozni magmnak :lol::blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Egy ideje (pár hónapja) már forognak a gondoltatok a fejemben, mert teljesen végigolvastam az összes hsz-t, csak eddig nem irtam le azt amit WuuWuu leírt imént...

 

Nem azt mondta ő sem, h legyen mindenki Casanova, nade "ha nem mer leszolitani valakit meg msnen füzi.. haggyadmár"...

 

Soha életemben nem fűztem soha senkit gépen (de attól persze beszélgettem msnen vele), de az élet a falakon kívül zajlik.

Az hogy valakinek valamikor nem jön össze a dolog, előfordul.

 

De azért az se nagyon reális, h ugy kezdjek egy csajozást, h: figyi, járunk?

Meg nem is próbálkoznék be mindenkinél aki szembe jön az utcán...

 

Na mindegy, én nem állok elő most saját sztorival, mert tuti elpateroltok a témától... :D

 

Amugy meg belinkelni vkinek a myvipes képeit ide, aztán satöbbi fikázni, miegyéb...

Hát nem mondom, jól beégetted... Már ki se mer menni az utcára srác, hihhetetlen...

SEMMI ÉRTELME :D De gratulálok, ha ez neked jó...

Link to comment
Share on other sites

Szóval a csávesz tuti nem sasolja ezt az oldalt mivel hétköznap dolgozik és nem hinném, hogy ezzel foglalkozna, attól még ki merne menni az utcára és pár hete mentem a városba kit láttam?:-O Csáveszt meg a csajt 1-ből tiplingeltem 220-as tempó tovább ahogy megláttam őket kézenfogva menni. És az igazat megvalva már nem érdekel a csaj csak jó érzés beégetni pár ember előtt tudja meg milyen az emikor le van alázva. Amúgy majd tervbe van 1 blogkészítés abba leírom életemnek bizonyos igaz százalékát 1 kis névkihagyással. És mostanában mivel érettségizni fogok nem sűrűn lesz időm. De megpróbálok időt szorítani rá. Amúgy meg a dombóvári csajok többségbe elég síkok. És amelyik csaj manapság külsőre utazik az vagy 1 hülye csaj vagy nagyon kényes igényei vannak. Minden csaj és srác azt hiszi magáról, hogy ha full extrás partnerral jön ösze vagy köti össze életét, akkor ő a tökéletesség csúcspontja. Őszintén szólva majd olyan jót röhögök majd rajtuk ha össze fognak a jelenlegi pasijukkal és veszekedni fognak házasságukba:D

Szerintetek normális dolog ha 1 csaj elmegy 1 pasi miatt Bajára vagy hasonló távolságra Dombóvárról értem ezalatt Pestre vagy bármit? Helybe miért nem jó a mai csajoknak? Mert azt hiszik a távlatiba megtalálják azt amit egy helyibe nem. Pedig sok csaj lenézi a távkapcsolatot. De ez legyen a csajok gondja hisz ők mondják ki a pasiknak az igent a komolyabb ismerkedésre. De sokszor tévednek és ezért csalódnak is rengeteget. Én max csak nannyit tehetek meg, hogy vagy személyesen beszélek 1-el vagy msnen megpróbálok megbeszélni 1 személyes baráti talit.

Link to comment
Share on other sites

Az hogy egy pasi é egy csaj milyen messze laknak egymástól, az az ő dolguk. Ha meg tudják oldani igy a találkákat stb, akkor de jó nekik.

 

Nekem relative szerencsém van, csak 20 km-t kell utazni, h a párommal lehessek.

 

Amúgy meg azok a csajok, akik csak fullos srácokkal kezdenek, általában olyan felületesek is... Tipikus plázacica féleségek, olyanokkal soha az életbe nem is kezdenék.

 

De sok esetben a normális csajokat figyelembe véve, szinte (SZINTE) mindegy h nézel ki, ha igényes vagy magaddal szembe. Nem hiszem h hüde nagy szám lennék mint pasi, de mégis sikerült elérnem h az elmúlt 8 évben (azóta dolgoznak a hormonok ezerrel :D) minden csajt meg tudtam szerezni, amelyiket akartam, és mind jó nők voltak - de nem felületes plázamacák.

Ez már csak egyéniség kérdése.

 

Amúgy azok a csak külsöre utazó "látványpárok" sztem már alapból röhelyesek...

 

Na perpill ennyi a véleményem :D

 

Link to comment
Share on other sites

Szóval a dombóvári csaj aki elment szombaton Bajára azt beszélték meg, hogy csak barátok lesznek erre bezzeg bejön msnen, hogy volt köztük sex és hogy legközelebb a srác megy majd hozzá és állítólag akkor csak barátilag pffffffffff. Még hogy mi férfiak vagyunk sexmániásak? És hogy mi csak sexet akarunk, akkor ez mi volt? Meg hogy állítólag nagyon el lehetett vele beszélgetni akármiről. Nők... jobb róluk nem írni semmit. De bezzeg a nők lefeküdhetnek legelső éjszaka véletlen ottmaradásért 1 sráccal? Mi meg már 1-ből le vagyunk sexmániássá nyílvánítva???? Kikérjük magunknak. És még rám merik azt mondani, hogy hülye és nem normális és hogy minden csajjal akarok járni pfffff. Evidens, ha visszautasít az egyik, akkor jóhogy másikat fogok választani és azért próbálok mást találni nerm azért mert rányomultam. Tehát ha én nem jövök össze 1 csajjal akkor azért próbálok másikat találni. Mivel a természet nem áldott meg szép kinézettel, ezért is nehéz csajt találni.

Link to comment
Share on other sites

neked mindig ekkora világfájdalmad van , nem hallottál arról még hogy a csajok csak tesztelnek? lehet nem is volt semmi, amugy hány csaj volt, hogy ennyire járnak a pletykák? kül nem igaz az se amit leirtál, nem a magadra való dolog , mert azt a szitut nem ismerem , de valamit csinálj magaddal, mert ez igy nem állapot , hogy jársz csajról csajra, hogy majd csak az egyik megszán ... na inkább tovább nem is folytatom

Link to comment
Share on other sites

Most hogy lefeküdt vkivel abba mi a nagy szám?(állítólag) Még ha tényleg is ha mondjuk veled feküd volna l akkor nem fikáznád? Azt csinálnak amit akarnak!Rakd már magad 2-esbe Öreg!Ne itélj el vkit mert más pasija van! Ha szereted a hous-t trance-t elektro.t disco-t akkor tudsz buliba is menni.. ott pedig norma csajok vannak...

Link to comment
Share on other sites

Norma csajok discoba?:-O Egyáltalán létezik még normálisan gondolkodó nő? Vagy csak elhitetik magukról, hogy normálisok? Hiába küzdöttem 2006-ban hónapokon át mégse nyertem el a csaj szívét, de max csak atz volt a jó hír, hogy én kitartó vagyok, hogy ennyi ideig kibírtam 1 csaj mellett a várakozást, de potyára. És azt is mondta én nagyon kivételes ember vagyok és a Földön nagyon kevés az ilyen ember, mint én. de én nem vitatkozom senkivel.

Link to comment
Share on other sites

Figy!Most akkor hibáztass minket!Csak nem bennünk van már a hiba hogy nem tudsz leakasztani valakit! Ha ilyen kényes vagy hogy neked mindegyik jó csaj plázacica sajnállak...megérdemled! És élvezd hogy a régen tetszett "barátnőid" hogy szülik a gyerekeket pár év múlva.... <_< (melleseleg olyan csajok akiket könnyen megszerezhettél volna... <_< )

Link to comment
Share on other sites

Deejayboy/Slypeg szerintem sürgősen keress fel egy orvost komolyan.. Először amikor olvastam ezt a topicot végigröhögtem az egészet, jól sejted a te hozzászólásaid miatt. Akartam is írni, de mondom minek, max kapok egy warn-t. De most döbbentem rá a szörnyű valóságra hogy te ezeket komolyan is gondolod. Hogy lehetsz ekkora gyerek, banyek? Mintha egy kis durcás tini nyavajgásait olvasnám. Nem tom te hogyan csajozol, de attól hogy vki msn-en ír neked vagy az utcán rádvigyorog attól még nem biztos hogy bejössz neki meg járni akar veled.. Meg mi értelme van egy olyan csajt meg a fasziját fikázni aki nem jött össze veled. Ez megint hadd ne mondjam rohadt gyerekes dolog. Inkább menj el egyet sörözni (de ne úgy mint ahogy myvipe-en a képeiden mert azok is nagyon szánalmasak :l ), aztán szedd össze magad már végre, és szerezz vmi nőt.

Link to comment
Share on other sites

Norma csajok discoba?:-O Egyáltalán létezik még normálisan gondolkodó nő? Vagy csak elhitetik magukról, hogy normálisok? Hiába küzdöttem 2006-ban hónapokon át mégse nyertem el a csaj szívét, de max csak atz volt a jó hír, hogy én kitartó vagyok, hogy ennyi ideig kibírtam 1 csaj mellett a várakozást, de potyára. És azt is mondta én nagyon kivételes ember vagyok és a Földön nagyon kevés az ilyen ember, mint én. de én nem vitatkozom senkivel.

 

najó picit finomítva: vannak a discoba jófej csajok , nem kell megvetni az összeset , és nem hitetik el hogy normálisak, lényeg csak lazán kell kezelni a dolgokat

Link to comment
Share on other sites

Wááá,ne oltsátok már egymást :angry: szerintem ez az a téma amit a politika mellé,szintén tiltó listára kéne tenni,de legalábbis ezt a témát úgy ah van törölni kellene,és miért?

1.mert sokan nem tudják skippelni az ide nem illő,néha már durván egoista,v cs simán a másikat oltogató hsz-t

2.mert ez a téma 1234325-szer kerül megtárgyalásra,

3.és végül mert mindig egymásnak estek,és ez így nem közösség építés,hanem inkább rombolás!

Nem véletlen h ez a téma szerintem az Erotika fórumba került,hiszen szemmel láthatóan tényleg 18as karikát érdemel...ehhez érettség kell,bizonyos agyi szint

A csajozás nem egy trükk mint ah a média hangoztatja.Egyébként is hiába mondja itt bárki bárkinek azt h ő hogyan csinálná/csinálja,ez mindenkinek a természetéből adódó képesség.De persze a választott igényeitől is függ.Mi nem ismerjük az adott lányt/fiút hogyan is adhatnánk tanácsot oan emberrel kapcsolatban akiről semmit sem tudunk?!

Jó pontok a másik nemnél:

Fiúk: figyelmesség,szerénység;

Lányok: odafigyelés,egyértelmű válaszok a másiknak;

A többit mindenki maga dönti el...vérmérsékletétől,és józan eszétől függően...

 

Ui.:Okos enged szamár szenved...nem kell a téged sértő/idegesítő hsz-re egyáltalában is reagálni.Ne legyetek gyerekesek

 

LOVE AND PIECE,mindenki zsír király állat kúl,csak ne bántsátok egymást

Link to comment
Share on other sites

Akkor bocs, ha mertem véleményt írni jobb lenne , ha nem is írnék semmi véleményt, akkor nem tudnátok kritizálni engem. Csak engem sosem ért meg senki:(:(:( . Én csak saját véleményt írok. Ha életed nagy Ő-jét meglátnád 1 napon és már amikor azt hiszed, hogy végre összejösz vele végleg hónapok múlva, aztán végül meg ismét koppansz, akkor te nyugodtan pezsgőt bontanál és buliznál a haverjaiddal? Teszem hozzá, ha belszerettél volna a csajba halálosan és szinte több, mint 1 évig még mindig nagyon szeretnéd még utána is? Én azon leszek ,hogy megpróbáljak most valakivel összejönni és kész én többet nem vitatkozom. Személyesen úgysem ismersz, tehát ne alakíts ki rólam különvéleményt én se alakítok ki rólatok. Amúgy meg mindegyikőtöket nagyon bírom és igazat adok nektek mindenben. Téma részemről lezárva.

Link to comment
Share on other sites

De az nem megoldás h "ha ló nincs jó a szamár is!" !Nem kell cs azért egy lányhoz menekülnöd mert nem jött össze életed "szerinted" nagy szerelme.hány év is van még előtted?60-70?De amennyit csajozással tölthetsz biztos h még legalább 30.Nem kell kétségbe esni,hidd el fog jönni egy még szebb még kedvesebb lány,és akkor majd örülni fox h így alakult minden...de az viszont nem szép dolog h kihasználsz valakit,cs azért mert nem tudsz egyedül lenni egy kicsit! És igen..tereld el a figyelmedet,menj a haverokkal bulizni,most egy kicsit ne gondolj a nőkre!Hidd el segíteni fog..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...