Jump to content
PirateClub.hu

Csajozási help:)


ps2fan
 Share

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Csá! Jöttem beégetni 1 csaj és 1 köcsög csáveszt, akivel a csaj miután szakított a pécsi csávesszel ezzel az iqpatkánnyal volt képes összejönni berakom az iqféregről pár képet myviplinkbe és 1 iqfighter képet a csajról amit kirakott myvipre.

http://image3.myvip.com/users/0181/0181750...46977956474.jpg

http://image3.myvip.com/users/0181/0181750...4d877955664.jpg

http://image3.myvip.com/users/0178/0178775...6d855131729.jpg

Legalsó linken aki bemutat az a csávesz a jelenlegi bakja kb 1 éve. Apropó ha beregisztrál valaki más emailcímén 1 sexoldalra más adataival és kap az illető egy regisztrációt és ezért majdnem szakítottak állítólag, de a csávesz eljátszotta a síros ártatlan fokozatát és mégse szakítottak, tehát azt szeretném, hogy ezt ne töröljétek még véletlenül se szeretném, ha országosan beégnének mindketten. És számomra ez fontos, hogy beégjenek mindketten, mert tovább nem tűröm a múlt szenvedéseit és így szeretnék bosszút álni. Tudom hülyének néztek ezért, de akkor is nekem van igazam. Amelyik moderátor képes lesz ezt törölni és bannol, akkor ő ezt a két iqhülyét támogatja vagyis az ő pártjukon áll csak ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Csá! Jöttem beégetni 1 csaj és 1 köcsög csáveszt, akivel a csaj miután szakított a pécsi csávesszel ezzel az iqpatkánnyal volt képes összejönni berakom az iqféregről pár képet myviplinkbe és 1 iqfighter képet a csajról amit kirakott myvipre.

http://image3.myvip.com/users/0181/0181750...46977956474.jpg

http://image3.myvip.com/users/0181/0181750...4d877955664.jpg

http://image3.myvip.com/users/0178/0178775...6d855131729.jpg

Legalsó linken aki bemutat az a csávesz a jelenlegi bakja kb 1 éve. Apropó ha beregisztrál valaki más emailcímén 1 sexoldalra más adataival és kap az illető egy regisztrációt és ezért majdnem szakítottak állítólag, de a csávesz eljátszotta a síros ártatlan fokozatát és mégse szakítottak, tehát azt szeretném, hogy ezt ne töröljétek még véletlenül se szeretném, ha országosan beégnének mindketten. És számomra ez fontos, hogy beégjenek mindketten, mert tovább nem tűröm a múlt szenvedéseit és így szeretnék bosszút álni. Tudom hülyének néztek ezért, de akkor is nekem van igazam. Amelyik moderátor képes lesz ezt törölni és bannol, akkor ő ezt a két iqhülyét támogatja vagyis az ő pártjukon áll csak ennyi.

 

Többször is elolvasva nem értettem meg a lényeget! Csak nekem tünik úgy hogy zagyván van megfogalmazva???

 

Link to comment
Share on other sites

Na 1 kis szünet után újra írok ^^ jóhírek!!!! Taliztam Vele ma és hát az elején 2 puszi és olyan 20 percen belül már volt minden:P... szóval összejöttünk =) naonhappyy vok!

 

Akkor mégsem 18-án találkoztatok?? Mert ezt írtad :D Na de nem is ez a lényeg hanem hogy összejött, gratula s nagyon sok sikert a továbbiakban! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Nem akkor taliztunk :D(11ikén péntek) mert nembirtuk ki :P és hát ő ellógott utsó órájáról 1ből busz 2.5óra utazás(nekem 1óra kb ) és a népligetbe tale :) , és nagyonjól telt :) szombaton is talee nagyon megszerettem(L)

Esetleg valaki valami megnyerő szöveg szemüzi sms vagy bármi szerelmes dolog amivel mégjobban levehetném a lábáról? mert szeretném megtartani és hát én csak 16 vok :S ő meg 18.. és olyan pasijai voltak elöttem hogy csoda ho járunk :D de szeret :) remélem:P

Link to comment
Share on other sites

Szerintetek, ha 1 csaj dombóvári és Bajára akar menni találkozni 1 sráccal aki egész hétkönap dolgozik és hétvégén is dolgozi valamikor normális a csaj, ha Bajára akar menni pasizás terén, mert hogy nagyon szimpatikus neki a srác és hogy néha érez ilyent 1 srác iránt, hogy megfogta benne valami? Teszem hozzá a csaj rocker.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!Lenne egy hatalmas problémám...Nekem,és egy nagyon jó barátomnak (osztálytárs) szerintem ugyanaz a lány tetszik.Nem merek semerre se lépni,hiszen a lány eléggé bizonytalan,és emiatt nem szeretnék elveszteni egy barátságot.A srác egyébként állandóan a csajsziról áradozik...:SMit tegyek,megéri szerintetek egy lányért évek óta tartó barátságot eldobni???Egyébként 15 éves vagyok,mostanság kicsit megkomolyodtam,úgyhogy akkor sem leszek öngyilkos,ha ez nem jönne össze :D.Plíz segítsetek.

 

U.i:Ha véletlen volt már ilyen probléma,akkor bocsi,lusta voltam elolvasni mind a 15 oldalt!:D

 

U.i2:DeejayboySZVSZ,ha komolyan akarnál egy kapcsolatot,akkor tennél is érte,mármint nem msnen bolondítanád a csajokat,hanem eljárnál szórakozni,ismerkednél.Sajnos nem fog az öledbe pottyani egy bombázó.Járj nyitott szemmel,hiszen szerintem már elszalasztottál sok csajszit.Figyeld az apró jeleket,és ne játszd meg magad!Remélem,hogy nem bántottalak meg e sorokkal.

Link to comment
Share on other sites

Ez attól függ, hogy neked megérné-e elveszteni a csajjal a barátságodat és hogy mennyire viszonyul a csaj hozzád. Én csak akkor kockáztatnám meg, ha tényleg a csaj lenne a kiszemelt nagy Ő. De ezt neked kell eldöntened én nem akarok senkit se arra beszélni, hogy nyomulj rá mindenképp, de érdeklődhetnél, hogy esetleg bejösz-e neki vagy valami. Öngyilkos lenni egy csajért nem érné meg Szerintem nem ér meg 1 csaj se annyit, hogy elveszítsd a barátságát. Mert vedd alapba, hogy lehet téged barátként jobban elfogadna, mint pasiként. Tudod nem csak 1 csaj van a Föld nevű bolygón, de olyat csajt válassz aki hozzád tényleg megfelelő lenne és tényleg elképzelnéd vele az életed, mert manapság az megy, hogy a fiúk 3-4 hónap 1 kis sex párszor, hogy villoghasson vele aztán leváltják a csajokat hazánk max 10-25%-a a józanok ligájába tartozó. Ebbe sorolom magam én már évek óta csak mai napig nem találtam meg a nagy Ő-t. Még fiatal vagy a komoly kapcsolatra. Hiába érzed magad arra, hogy képes lennél komoly kapcsoaltra és megkomolyodtál tudod én már évek óta mondom, hogy normálisnak vallom magam és hogy én tényleg benne lennék 1 komoly kapcsoaltba meg minden, de a természet megáldott és sajna a csajoknál nem sok esélyem van. Tudom meg kell változnom, de ha nem vagyok tökéletes külsővel megáldva, akkor hiába szeretnék bármit is csaj téren. És igen szoktam látni magamat tükörbe nem is kevésszer. Én azt tanácsolom mindenkinek, hogy nagyon sok szerencsét a kapcsolatotokhoz és sok boldogságot.

Link to comment
Share on other sites

Ez attól függ, hogy neked megérné-e elveszteni a csajjal a barátságodat és hogy mennyire viszonyul a csaj hozzád. Én csak akkor kockáztatnám meg, ha tényleg a csaj lenne a kiszemelt nagy Ő. De ezt neked kell eldöntened én nem akarok senkit se arra beszélni, hogy nyomulj rá mindenképp, de érdeklődhetnél, hogy esetleg bejösz-e neki vagy valami. Öngyilkos lenni egy csajért nem érné meg Szerintem nem ér meg 1 csaj se annyit, hogy elveszítsd a barátságát. Mert vedd alapba, hogy lehet téged barátként jobban elfogadna, mint pasiként. Tudod nem csak 1 csaj van a Föld nevű bolygón, de olyat csajt válassz aki hozzád tényleg megfelelő lenne és tényleg elképzelnéd vele az életed, mert manapság az megy, hogy a fiúk 3-4 hónap 1 kis sex párszor, hogy villoghasson vele aztán leváltják a csajokat hazánk max 10-25%-a a józanok ligájába tartozó. Ebbe sorolom magam én már évek óta csak mai napig nem találtam meg a nagy Ő-t. Még fiatal vagy a komoly kapcsolatra. Hiába érzed magad arra, hogy képes lennél komoly kapcsoaltra és megkomolyodtál tudod én már évek óta mondom, hogy normálisnak vallom magam és hogy én tényleg benne lennék 1 komoly kapcsoaltba meg minden, de a természet megáldott és sajna a csajoknál nem sok esélyem van. Tudom meg kell változnom, de ha nem vagyok tökéletes külsővel megáldva, akkor hiába szeretnék bármit is csaj téren. És igen szoktam látni magamat tükörbe nem is kevésszer. Én azt tanácsolom mindenkinek, hogy nagyon sok szerencsét a kapcsolatotokhoz és sok boldogságot.

 

Én nem akartalak megbántani.Szerintem te túlságosan görcsösen kezeled ezt a csaj-témát.Én is csak azt tudom tanácsolni,hogy ne keseredj el,ismerkedj ezerrel!:DA szavaid mögött egy jó ember látok,biztos,hogy te is megtalálod a párod!

 

Megfogadom a tanácsod,és beszélek az osztálytársammal,és a csajszlival is!

Link to comment
Share on other sites

na hozzáfüzni valóm :

Nagy Ő - Lol ilyen nem létezik , sőt ahogy végig nézek egyes régi házasokat, 25-30év után szétmenni és összeveszni minden apróságon, sőt ahogy egyre több házasság tönkre megy a környezetemben , felmerül bennem a kérdés, hogy kinek való a házasság valójában . Mellesleg Deejayboy : annyira ellentmond pár hozzászolásod egymásnak- nem bántásképpen, nem emelnék ki példát szerintem tudod miről beszélek, de amugy a józanok ligája hát ez kb "a fal adja a másikat" hozzászolás volt, myvipen a kép hozzászolásaidnál azért voltak érdekes dolgok amik arra utalnak , hogy azért nem veted meg az alkoholt , de látom amugy az életfelfogás még mindig megvan nálad, minek elképzelni valakivel az életet, felesleges, most 21évesen bulizni kell ismerkedni , nem a nyugdijas éveket tervezni, arra ráérsz 40évesen

Link to comment
Share on other sites

Az tavaly volt Kecskeméten és pöppet hatott a Tokaji fehérbor:S Amúgy meg nem vagyok alkoholista és csak nagyon ritkán iszom alkoholt különben is családi találkozó volt és egyszer 1 évbe talán jól érezhetem magam ha már nuku csajedli. De nem vitatkozom. És én tényleg komoly kapcsolatra törekvő lennék illetve vagyok. A csajok ott cseszik el ma, hogy a túl jóképű csávókákkal spéciztetik össze a szerelmi életüket. Válaszhattok 2 dolog közül vagy msn vagy személyesen beszélek majd 1 csajjal. De véget kell vetnem ennek az itthonlétnek.

Link to comment
Share on other sites

Az tavaly volt Kecskeméten és pöppet hatott a Tokaji fehérbor:S Amúgy meg nem vagyok alkoholista és csak nagyon ritkán iszom alkoholt különben is családi találkozó volt és egyszer 1 évbe talán jól érezhetem magam ha már nuku csajedli. De nem vitatkozom. És én tényleg komoly kapcsolatra törekvő lennék illetve vagyok. A csajok ott cseszik el ma, hogy a túl jóképű csávókákkal spéciztetik össze a szerelmi életüket. Válaszhattok 2 dolog közül vagy msn vagy személyesen beszélek majd 1 csajjal. De véget kell vetnem ennek az itthonlétnek.

 

Hát akkor vess is véget...:D

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!Lenne egy hatalmas problémám...Nekem,és egy nagyon jó barátomnak (osztálytárs) szerintem ugyanaz a lány tetszik.Nem merek semerre se lépni,hiszen a lány eléggé bizonytalan,és emiatt nem szeretnék elveszteni egy barátságot.A srác egyébként állandóan a csajsziról áradozik...:SMit tegyek,megéri szerintetek egy lányért évek óta tartó barátságot eldobni???Egyébként 15 éves vagyok,mostanság kicsit megkomolyodtam,úgyhogy akkor sem leszek öngyilkos,ha ez nem jönne össze :D .Plíz segítsetek.

 

Ugyan így vik én is csak a csajnak van még 1 barátja is.... A másik csaj akinek lényegébe a fórumot nyitottam ugyan tetszik még de már nem úgy:S Nem igazán érdeklem őt....:S

Link to comment
Share on other sites

Az tavaly volt Kecskeméten és pöppet hatott a Tokaji fehérbor:S Amúgy meg nem vagyok alkoholista és csak nagyon ritkán iszom alkoholt különben is családi találkozó volt és egyszer 1 évbe talán jól érezhetem magam ha már nuku csajedli. De nem vitatkozom. És én tényleg komoly kapcsolatra törekvő lennék illetve vagyok. A csajok ott cseszik el ma, hogy a túl jóképű csávókákkal spéciztetik össze a szerelmi életüket. Válaszhattok 2 dolog közül vagy msn vagy személyesen beszélek majd 1 csajjal. De véget kell vetnem ennek az itthonlétnek.

 

Nem mondta senki h nem érezheted jól magad , amugy a néha iszunk meg az alkoholista közt óriási különbség van , néha iszol az nem baj , ha már mindenhétvégén részegedés van az már picit huzosabb. Ne érdekeljen téged , hogy ott cseszik el , hogy jó csávókat szurnak ki maguknak , legyen az ő bajuk , ha pofára esnek . Msn-en meg nem lehet csajozni, azt felejtsd el

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...