Jump to content
PirateClub.hu

Csajozási help:)


ps2fan
 Share

Recommended Posts

Üdv emberek. Ritka az ilyen eset, hogy ennyire ráérjek, hogy végigolvastam a topikot :D Lényeg a lényegben, hogy nekem is voltak ilyen problémáim, hogy nem ment... Egyszerűen lámpalázam volt attól, hogy megismerkedjek egy csajjal... Hogy csak úgy hozzászóljak... Igazából a sulimban nagyon kevés van... A kevés közül meg vagy van már valakije, vagy ne, jön be... Aztán most haveri körből megismertem (eleinte M$N-en), utána találkoztunk, és össze is jöttünk... Mondjuk csak 1 hete, tehát nem akarom elkiabálni, nehogy nekem most otthagyjon... Igazából csak azt akartam ezzel mondani, hogy az első kapcsolatom... És most valahogy lazábban veszem már a dolgot, és nem gondolkodom azon, hogy "sose lesz barátnőm", meg ilyenek. Mivel mindig igazából visszahúzódó voltam, haverom se volt sok, csak úgy pár emberrel voltam/vagyok el jól. De ők legalább igaz barátaim. Szóval azt szeretném mondani, hogy nem szabad feladni soha, egyszerűen csak várni kell... És tudom jól, hogy ilyenkor az a legsz*rabb és legnehezebb.

 

A testépítésre amit tudok ajánlani: én konditerembe járok, szedek mellé protein szert is, illetve szoktam bringázni, és most mivel ilyen jó az idő, valószínűleg ez rendszeresebb lesz. Ajánlani tudom még az úszást, esetleg egy római pad beszerzését, és azon felüléseket csinálni... Illetve jó még az evezés. Valamint valamilyen küzdősport...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát most kicsit változott a helyzetem! Feltűnő volt hogy mindig ránézek elpirul... Hát Kihasználtam az angolórát (ahol közel ülök hozzá) S, mhülyésgedtünk a heveromal aki közünk van... Egész órán hülyültünk... aztán a tesit végighajtottam ahogy tudtam...Aztán osztályfőnökin ahol táncoltunk(farsangi készülődés) Egész végig egymást néztük ...

! ig maradtam focizni haverokkal a suli sportcsarnokába és (nem is tudtam ) Találkoztam vele , mert a kézije neki is 4-ig tartott... Köszöntem neki és kérdeztem hogy "te még itt vagy?" És azt mondta hogy kézije volt... Elmondtam neki szemtől szembe... és megkérdeztem hogy hazakísérhetem -e.Ő mondta hogy mst nem de kedden igen...:)

Link to comment
Share on other sites

Mai napom fullra érdekes volt taliztam a csajjal meg minden. De az idő szeles volt meg esős. És visszafele interpicin volt 1 jó suna 20-on valamennyi ránéztem kb 2-szer aztán csaj fogta cuccait és hátrébb ült mögöttem lévő sorba:S kissé furcsáltam a szitut, de ez van:S Ja teszem hozzá csaj miniszoknyába és harisnyába ült velem szembe tehát nem csoda ha sasoltam:S

Link to comment
Share on other sites

Én nem adom fel!Csak lehet hogy nem célszerű túl optimistának lenni mert nagyot lehet koppanni...De ha pesszimista vok az még rosszabb...

Link to comment
Share on other sites

Uhh, sajnálom haver... Hát akkor szerintem itt már nagyon nem lehet mit tenni... Erőltetni nem szabad, erre már rájöttem... Szerintem: Vagy keress másikat, mert nekem is úgy lett szerencsém, hogy nem az volt, hogy vártam, hátha majd valaki... Hanem cselekedtem. De végülis az is megoldás, hogy egy kis pihi, aztán egyszer csak rátalálsz valakire ;) Rádbízom...

Link to comment
Share on other sites

Vmi ilyesmin gondolkodtam! De a fórumot meghagyom hisz biztos vannak az embereknek még ilyen bajai...és kössz mindenkinek!

 

Link to comment
Share on other sites

Hát komám,ha benézel a Bonyodalom c topicba...találsz pár hasonló esetet... :/

Ne add fel ettől függetlenül,járj nyitott szemmel! (de azért ne annyira mint Deejeyboy a vonaton :D )

Sok szerencsét!! ;)

Link to comment
Share on other sites

A csajjal ma véletlenül hazamenet találkoztam...Akart mondani vmit de salynos siettem ... ha olyan fontos majd elmondja...

Link to comment
Share on other sites

Áhh.... Ez nem igaz... Ma buli volt a suliba és meg akartam kérdezni ill felkérni.. de a bnőivel volt és hamar elment...

 

Link to comment
Share on other sites

nekem is kéne 1 kis help: 16 éves vagyok, van a suliban egy csaj aki nagyon tetszik[1 évfolyammal van alattam] de nemtom hogy szólítsam meg :o a bátyját ismerem tudom is hogy hol lakik a csaj, hogy hívják csak azért mégis :s

Link to comment
Share on other sites

szia kedves finep! próbálj meg előszőr szemezni vele tartósan, vetesd észre magadat vele. ha tetszel vagy bejössz neki, akkor úgy is visszamosolyog majd rád, és viszonozni fogja a figyelmedet. utána pedig magától beindul minden. szipi

Link to comment
Share on other sites

Én meg nem beszéltem vele, de viszont legalább pár percig osztálytárs hugával mentem haza felé és kocsmából jött ki:S Aztán pár 100 séta után elváltak útjaink:P. De lefogadom, ha megkérdezném holnap, hogy mi lenne ha mégis beleegyezne egy komolyab ismerkedésbe tuti nemet mondana:S És nem vok pesszimista. Max kiderítem a szitut:S

Link to comment
Share on other sites

Jah ebben igazad van... És nem igaz hogy nem vagy anyira tökös !!!!21!!!! évesen hogy odaálj egy csaj elé! Ebben mi már nem tudunk neked segíten!

Link to comment
Share on other sites

Nem vagyok nyuszi:P, de holnap megteszem a végleges lépést:P. És ha nemmel válaszol elviselem a vereséget nemek tömkelegében:S Nem csak 1 csaj van hanem több milla:) 1 csajnál sosem kell leragadni:) Jah és teszem hozzá osztálytársam tegnap olyat mondott, hpgy igazat adok neki. Szóval mivel rólam olyan tejeng, hogy minden csajjal akarok járni:S. És ha már 1 csaj ilyet elhisz és ezért nem jön velem össze meg minden olyan csajjal nem is fogok foglalkozni többet. Összeszedem magam és beleadok mindent. Még hogy én akarok minden csajjal járni????:-O

Tudtommal ő jött össze 30 évessel 17 éves korára:S Akkor ő jött össze pécsivel és még hogy én akarok minden csajjal járni?:DDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

szerintem nem alaptalan az a pletyka , hogy minden csajjal akarsz járni... hisz hetek óta mást nem hajtogatsz , minthogy csaj kell, csaj kell , csaj kell. De végre valami pozitiv dolog, hogy fejlődsz. Valami egyéniséget fejlesszél ki magadban aztán könnyebb dolgod lesz, ne ez a frusztráltság látszon, mert frusztrált ember nem nagyon kell senkinek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...