Jump to content
PirateClub.hu

Csajozási help:)


ps2fan
 Share

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Adok 1-2 tippet...

Szerezz be gyorsan 1-2 Koptatott farmert

1-2 Menőbb pulccsit

Meg 1 fekete pólót.

A hajaddal van egy kis gáz(nem tom betegség e ha igen bocs) Kicsit furin áll de lehet hogy zselé jót tenne neki...

És naöveszd meg ne pedig 0.5 cm -en hord , Sem pedig gy ahogy a nyári képeken van!

Menn el fodrászhoz 4Ha kell tetes bele melírt!!

Sztem nem te vagy a gáz hanem a stílusod...

Ja és a képekről nem az derül ki hogy nem szoktál bulizni!:D

Ja és Borotva a haverod

A fül melleti izétől nagyo gyorsan szabadulj meg!

Ma felvett myvipr egy csaj még az oviból XD ÉS tök jól néz ki:P Lehet hogy megismerkedek vele...Mondta hogy szivesen találkozna velem msn-en és nagyon korrekt volt...

Ja és ez a Vörös Dorina nagyon jó lánynak tűnik...De gondolom van barátja...

Link to comment
Share on other sites

hát idősebbnek nézel ki mint 21 szerintem csak a gondolkodásodon kell változtatni annyi az egész, most nem értem amugy mit kell parázni , hogy csajokkal beszélsz... nem esznek meg, probáljál relaxálni, nyugodtan , nem is kell témát felhozni , kezdj el spontán beszélgetni... amugy az becsülendő, hogy odamersz menni 1 vadidegen csajhoz és megmondani , hogy tetszik..., csak azért valami fantáziát kell bedobni , mert igy nyersen mondod az eléggé, hát hogy is mondjam vacak, de ez csak gyakorlás kérdése

Link to comment
Share on other sites

Figy Ha betartod amit írtam és emellet önmagadat adod és elhiszed hogy faxa gyerek vagy akkor nem lessz semmi baj...Ha nem jön össze (amit kétlek /stílusváltás után/ akkor se add fel) Már nem azért de kb igy 30 évesnek nézel ki...

Link to comment
Share on other sites

Van hírem:P Nincs elveszve a remény:) Szóval beszéltem msnen a csajjal és azt írta benne lenne abba hogy ismerkedjünk sőt írta, hogy szeretne személyesen is találkozni:) Tehát felkészülhetek 1 hétvégi kapcsolatra elvileg:) Amúgy meg már évek óta nagy a homlokom nem tom mitől:S Neked pedig akkor a csajhoz sok szerencsét kívánok.

Link to comment
Share on other sites

kicsikét sok , szerintem az úszás jobb, meg jön a jó idő menjél biciklizni, mert hát azért valljuk be aki nincs hozzászokva annak elég kemény a fekvőtámaszozás , meg egy idő után unalmassá is vállik, viszont az úszást lehet csoportosan is csinálni , plusz minden izmot megmozgat, még a has izmokat , meg a mellizmokat is ;) , bicikli meg hát nagyon jó comb és vádli erősítő és nem utolsó sorban haverokkal is lehet menni bicajozni

Link to comment
Share on other sites

elején nem kell megeröltetni magad, szép lassan egyre többet. Elején elég lesz 20-25 perc intenziv futás (nem állsz meg) utána szép lassan tolod rá az 5 perceket majd a végén már lehet olyat is hogy 5 perc sprint 10 perc kocogás. amit még ajánlok az a ugrálókötél :) ha megcsinálsz 4X2 percet kellőkép elfáradsz :) persze aztis nyomhatod felfele. persze ha van erőd akkor jöhet a fekvő, felülés, hasprés meg társai

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...