Jump to content
PirateClub.hu

Csajozási help:)


ps2fan
 Share

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szóval, azért kérem a segítségeteket, mert már nagyon elegem van a csajtémából. Az a gondom, hogy nem vagyok jóképű meg minden, de állítólag átlagos vagyok én inkább nem mondok semmit se. Csak annyit írok, hogy ez amit leírok tényleg nem hazugság, hanem igazság. Ha esélyem nagyon kevés a csajoknál akkor hogy szerezzek mégis barátnőt?????

 

 

KITARTÁS,még a reménytelenség határán is!Hajtani 1000-rel,teperni,de nem nyomulni!!

Én is így nyertem el tulajdonképpen 'vesztett' állásból a szerelmem kegyeit :P:wub:

Üdv! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nekem idáig ami kellett csaj azzal össze jöttem, aki pedig nemet mondott az 1 hónap múlva vissza sírta magát!! Na ez lehet szép meg jó stb... de szinte mindegyik csaj megcsalt!:D Most van 1 barátnőm akivel lassan 4 hónapja járunk naon szeretem! :D

És tudod hogy jött össze? Interneten egy híres társkereső oldalon sokan elitélik az ilyen oldalakat pedig jó! :) talalk*.hu

Ám ha szomcsi vagy vagy dühös akkor hallgass rockot!! Nálam bevállt! :D És egy csajjal sok mindenről lehet beszélni pl... zene!! :D Sok sikert ha van olyan amivel nem vagy tisztában akkor szólj! :) Amúgy hova valósi vagy?

 

By: Attlee

Link to comment
Share on other sites

Szóval felvettem 1 csajt talalka.hu oldalról, de úgymondva rossz a szitu kettőjük közt, mivel a csávesz megütötte a csajt, de a csávesz szeretne a csaj mellett maradni, de szerintem hiába ígéri meg neki azt az ígéretet amikor nem fogja megütni többet barátnőjét. De a csaj meg még szereti a srácot. Mit tanácsoljak neki szerintetek?:S Mert már tanácsoltam neki, hogy én ha csaj lennék nem kellene tovább még akkor se ha szeretném. És hogy válasszon mást. 15 a csaj.

Link to comment
Share on other sites

tudod legalább, hogy miért ütötte meg a csávó a csajt? Különben meg kodax véleményével egyetértek, csak hát a csajok se azok az ártatlan fajták, szóval lehet volt oka amiért kapta a pofont, az más dolog , hogy én nem pofoznék meg csajt akkor sem. Mondjuk én 15évessel nem is állnék le, és neked is ezt ajánlom 21évesen ne 15éves legyen a cél, mert tölük kitellik az , hogy inkább 1 bunkó tahóhoz menjenek vissza

 

Link to comment
Share on other sites

nehezen bírom már!Mit csnáljak?Mondta hogy nem akar semmit és nem is eröltetemi... de hiányzik...Ilyenkor nt csináljak?.... :blink:Ja és most néztem meg a kevenc filmünket (romatikus) és már még jobban hiányzik.... <_< De holnap... B) B)

Link to comment
Share on other sites

Sajna a csajok érdekes gondolkodásmódban élnek aki ha nem jóképű, de mégis jó nője van annka jó a szövege. Én hiába mondom és tartom magam normálisnak, ha 1 csajnak se kellek:S De sebaj 1 se merjen majd évek múlva oda jönni. Amúgy meg a pénz, kocsi, külső discos csajokra jellemző és a plázacicákra. De a külső a többire is jelemző. Csodálkoznak ha mindig koppanak talán nem kéne mindig a túl macsó csávókkal összejönni, de ők csak az álompasivilágban élnek. Mai világ ilyen gondolkodású mindenből a legjobbat és a legszebbet. Amíg ez lesz addig a szerelemben se lesz örök kitartás és én hiába szeretnék tényleg összejönni már 1 csajjal, de ha nem egyeznek bele akkor ez van. Neked pedig azt tanácsolom ülj le vele négyszemközt és mond meg neki hogy nem bírod ki és hogy próbáljátok meg még ha ő nem is látja úgy jól csak lássa már be hogy oda vagy érte. Tényleg sok szerencsét kívánok neked. Nagyon jó msnparty volt közös msnbe ilyen jót még nem nevettem msnen:S Adok magyamnak max 3 napot többet nem 4-ik nap lesz a max határidő tehát csütörtökig mindenképp próbálok csajt szerezni. Legalábbis ismerkedést elkezdeni:)

Link to comment
Share on other sites

Slypeg pár dolog ehhez :

1. dumát bárki megtudja tanulni

2.ált a csajok nem a normális srácokra buknak, legyen picit extrémebb állításuk szerint , régi mondás "légy jó, és magányos leszel"

3.

Neked pedig azt tanácsolom ülj le vele négyszemközt és mond meg neki hogy nem bírod ki és hogy próbáljátok meg még ha ő nem is látja úgy jól csak lássa már be hogy oda vagy érte

ez amit sürgössen felejts el, de ezt már nem elöször mondom , senkinek nem jó, ha csak szánalomból van mellette, az érzéseket nem lehet/szabad erőltetni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...